Headamp 6AS7G E88CC OTL SE

Môj výrobok - MINI

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Riki
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 14 Jan 2013, 11:36

Headamp 6AS7G E88CC OTL SE

Príspevok od používateľa Riki » 09 Feb 2014, 16:55

Dokoncil som moj dalsi projekt sluchadkovy zosilnovac uz dlhsie chalami ospevovany tu
http://svetelektro.com/Forum/headamp-s- ... 15268.html
Chcel som aby zosilnovac mal ciste linie, aby to bolo ucelne, jednoduche. Nasiel som uz hotovu hlinikovo krabicu od Hammondu, ktora sa mi celokm pacila, po doruceni som zacinal mat obavy ako to tam cele vzpracem. Miesta bolo malo, samotny zoslinovac je pripevneny o 4 srouby ktore drzia patice elektroniek, cize 2,5mm medeny drat po obvode patic sluzi na kostru a pritom splna funkciu nosniku suciastok. Zdrojova cast bol tvrsi oriesok nejako som musel pripevnit transformator, velky filtrovaci kondenzador a tienenie trafa a chladic mostika pre zhavenie.
z vrchu som nechcel vrtat, pripevnil som ich zospodu. vrcha cast zoslnovac a spodna zdroj, po zasunuti zdroja stacilo pospajkovat zoslinovac s zo zdrojom a bolo to hotove.
Po otestovani so sa vybral za kamosom na fotenie a odskusanie zosilnovaca na lepsich sluchadlach. Uplne perfekne hra s AKG K701 , sluchadla sa vyznacuju vzdusnym prednesom, detajlnostou, akurat menej hlbok co v pripade tohoto HA nevadi je ich dostatok.
Kto ma chut len do toho, fakt vynikajuci headamp. :finga:
Prílohy
IMG_3305.jpg
HAMP (1 of 4).jpg
0

Používateľov profilový obrázok
Milos66
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4728
Dátum registrácie: 28 Sep 2013, 11:31
Bydlisko: Turčianska kotlina
Vek: 57

Re: Headamp 6AS7G E88CC OTL SE

Príspevok od používateľa Milos66 » 09 Feb 2014, 18:08

Pekná hračka, nech len slúži k spokojnosti.
0
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
The Mandalorian fan

Napísať odpoveď