Dvr hikvision ofline

Pomoc s ostatnými vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Dvr hikvision ofline

Príspevok od používateľa loksiklubos » 07 Nov 2018, 08:27

Dobrý deň mám problém s dvr hikvision 7104-turbo hd 4,0 keď sa pripojím cez app alebo ivms mimo svoju sieť tak jednotlivé kamery sú často ofline ale keď dam prehrať záznam tak ide.Predtým som s tým problém nemal a už som skúšal aj upravovať parametre kamier a nič. Internet na oboch stranách má rýchlosť 20-25mbs s uplaudom 3mbs.Kamery sú 1ip a 2turbo hd
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Dvr hikvision ofline

Príspevok od používateľa technikus110 » 07 Nov 2018, 13:05

1. Parametre kamier sú úplne irelevantné.
2. ...."sú často ofline"..... znamená v ľudskej reči, že chodia a neskôr nie a zase chodia bez toho, aby si niečo urobil?
3. NASTAVENIA DVR:
- KONFIGURÁCIA - SIEŤ - ROZŠÍRENÉ NASTAVENIA - PRÍSTUP K PLATFORME ??? keď ti nejdú kamery v MT, si ON či OFFline v tejto voľbe?
4. NASTAVENIA DVR:
- LOKÁLNY - šifrovací kľúč je zadaný a aktívny?
5. Keď ti nejde aplikácia s kamerami, skúsil si vyčistiť medzi pamäť MT aplikácie? Častý jav po update aplikácie....
6. Ako máš nastavené povolenia pre zobrazovanie v HIKconnect-e?

A potom samozrejme aj aké číslo chyby ti v čase offline vypíše aplikácia v MT?
0

loksiklubos
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 23 Sep 2013, 22:10
Vek: 36

Re: Dvr hikvision ofline

Príspevok od používateľa loksiklubos » 07 Nov 2018, 20:56

-pri vypadku v app tak pristup platformi v dvr ukazuje ze som som online a tak isto som skusal aj sluzbu ezwiz a robi to same . Nechapem ale 3 roky to nerobilo len teraz cca 2 mesiace sa to prejavuje
0

technikus110
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1153
Dátum registrácie: 28 Jún 2018, 10:40
Vek: 64
Kontaktovať používateľa:

Re: Dvr hikvision ofline

Príspevok od používateľa technikus110 » 08 Nov 2018, 05:13

Pokiaľ DVR ukazuje, že si online, tak komunikuješ z cloudom a chybu hľadaj v MT.
Používaš starý cloud cez DDNS, alebo novšiu verziu cez HIKconnect? ..."7104-turbo hd 4,0".....to nie je 3 roky starý model Hikvision DS-7104HQHI (-K1), teda ak máš toto....Nechapem ale 3 roky to nerobilo len teraz cca 2 mesiace sa to prejavuje....

Ak sa pokúsiš v inej sieti pozrieť cez Ezviz v PC do DVR, tak obraz taktiež nevidíš? Lebo ak máš náhodou aktivovanú komprimáciu H265 nie každý mobil ju zvláda a o (+) už ani nehovorím.

Akú aplikáciu máš HikConnect = Ver. 3.6.3?
Pri štarte v mobile máš aktivovaný obraz BASIC, alebo HD?
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok