Zapper

Unikátne príspevky od unikátnych užívateľov
Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Aug 2013, 13:00

Vie niekto viacej o tomto prístroji? Jedná sa o prístroj, ktorý elektrizuje človeka striedavým alebo pulzným napätím jednej resp viacerími frekvenciami rôzneho priebehu.

Má niekto skúsenosti, alebo aj nejaké odborné poznatky o tejto "liečbe"?

Čo si o tom myslíte?
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Aug 2013, 13:09

Och dalsi ktoreho to laka pripadne mu niekto odporucil

Mam takto postihnuteho suseda a Zaperuje sa stym cela rodina denne. drzia 40min 2 elektrody a usmievaju sa na telku.
Okrem toho ma oblozeny cely byt orgonitmi a likviduje chemtrails. Doplnaju to Infrasaunou a klickami a roznymi hubami typu kompucha.

Toto je ako jehovisti siri sa ako lavina

inak najjednoduchsie Zapp-re su tusim na NE555

Inak osobne si myslim ze sila tychto novodobych o....bov je sila pozitivnej viery ze ti to pomaha ;)
Ak to cloveka pohlti zacina byt zdravotny stav patologicky a hodny odbornika z PK.

PS: Viac by som veril vychodnej medicine prasku z klov slona a tigrim varlatam ako tymto freq. generatorom
Tato ist komunita nedavno hlasila ze nas v Januari a Marci zmeti planeta a mali na to krasne videa :))
Vazny zdravotny problem by som tym rozhodne neliecil skonci to umrtnym listom
0
Naposledy upravil/-a dxr v 15 Aug 2013, 13:17, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Aug 2013, 13:14

Mňa to neláka, ale.... a na nete som k tomu nenašiel rozumnú diskusiu, a tu na SE to zhodnotia hádam dobre, sú tu ludia s rôznym vzdelaním nie šašovia z netu a pajtášovia čo ako ty vravíš veria skôr v silu vôle ako v skutošné fakty. :wink: Na nete to ponúkajú aj za horibilné ceny, a prisudzuju zázračné schopnosti o ktorých si myslím je to asi ako s kolenným pásom dr levina. alebo mozgodiskom (kozmodiskom), ale niečomu to možno napomáha, a tak by bolo dobré vniesť trochu svetla do sedého kalu.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Aug 2013, 13:21

Tesim sa na pestru diskusiu nieco v style Ziva voda alebo Dr. Lopuch radi.
Priznam sa ze ja mam na toto velku averziu mal som len jedneho suseda teraz ich asi 5ks
a pritom sa ti ludia javia ako zdravy teda psychicky ale momente priblizenia tejto teme sa menia na IVO BENDA Company.
A mam problem ich obist!

kozmodisk pomaha je to princip reflexnej masaze tlaci tak tak ze necitis tie tlakove bolesti respektive ta to nuti nesustredit sa na to.
mal som skusal som funguje to do istej miery. odvazda pozornost ale nezmiernuje bolest.

A ti sasovia co to predavaju to predavaju preto tak draho ze to normalny clovek nekupi a musia prezit
je to rovnaka metoda ako tie vysavace s vodnym filtrom proste TOPSHOP schema mame nieco vynimocne + drahe a narocne PR
alebo vysavac a dostanes zadarmo deku za predvedenie to niekto musi zaplatit.

Nehovoriac ze ludia co to predavaju vedia kecat a manipulovat s ludmi o produkte len to ze kolko to realne stoji a za kolko to ma predat
0
Naposledy upravil/-a dxr v 15 Aug 2013, 13:36, upravené celkom 1 krát.

MT
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 14 Aug 2013, 21:34

Re: Zapper

Príspevok od používateľa MT » 15 Aug 2013, 13:29

1. Prechod prudu hocicim zvysuje jeho teplotu (teda aj ludskeho tela vnutri)
2.http://www.worldwithoutparasites.com/ho ... 20why.html tento text je totalny bullshit

Jedz zdravo, nepi a nefajci a nebudes potrebovat rozmyslat nad takymito pristrojmi.

Uz jednou indiciou ze to cele "smrdi" je toto http://www.worldwithoutparasites.com/implications.html . Tvrdia ze dokonca aj AIDS sa liecil elektrickym prudom. Ano, taky clanok naozaj existuje http://www.rife.de/lab-test-results-of- ... dix-e.html, ale ak si to clovek aspon zbezne precita, tie experimenty frcali pod jednosmernym prudom
The chamber was connected to a power supply capable of creating constant direct current. The viral aliquots were exposed to direct currents ranging from 0 microamperes ( ìA) for up to 12 minutes to 100ìA for up to 6 minutes.
.

Cize o striedavom prude ani reci. Dovera takehoto clanku s myslienkou ze elektrina zabija mikroorganizmy v tele je falosna. Elektrina rovnako ucinne zabija aj makroorganizmy.
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Aug 2013, 13:44

Ja len k cene a uz budem len s obdivom sledovat fyzikalne vysvetlenia preco to funguje a nefunguje.

Firma z filmu ktory sa premieta ludom nad 60r zadarmo vraj ma v ponuke toto
a Carefoure to kupis do 30e ainde za podobnu cenu
Zbytok je priplatok za sikovnost a nevedomost.


PS: Nespochybnujem ucinok na zivy organizmus aj Saddam si od JBL nechal spravit 2kW repro sustavu a oponentov likvidoval
24h pobytom v malej skrini kde boli tieto repro vyhulene a spravny vyber muziky. Absolvent koncertu bol nasledne psych postihnuty.
pritom islo o formu mucenia bez modriny.

Pripadne dostatocne nizka frekvencia dokaze sposobit Aritmiu srdca takze huraa skusajme co to spravi :)
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Aug 2013, 14:13

Ešte raz, ja nerozmýšlam o liečení sa týmto prístrojom ani ničím podobným, len ma to zaujalo svojou prezentáciou na rôznych stránkach.

Taktiež nietorý chorý ludia sa nemôžu normálne zdravo stravovať a siahnú po všetkom možnom.

Chcem len kvalitnú diskusiu okolo toho.

Ešte ma zaujala cena zapper-ov, tie lepšie programové sú aj za 500€+, pri čom ja sám, ktorému digitechnika moc nevonia, by som dokázal podobný prístroj aj so všetkým naštudovaním podobný prístroj vyrobiť za 100€, ďalšie by boli pičítam tak za 50€, takže nečudo že na tom niekto dobre zarába. Asi aj ja začnem vyrábať zappery s revolučnými funkciami a lepším programovým vybavením za menšiu sumu, ale ostatný výrobcovia by ma asi ukameňovali.

Zaďalšie, odporúčajú to aj na liečenie rôznych špecialnych chorôb, pri čom tam by som povedal, že je to asi ako liečiť chrípku lobotómiou. Aj taký experti boli.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

alidedko
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3963
Dátum registrácie: 04 Feb 2013, 22:04
Bydlisko: U alibabky v Poprade
Vek: 32

Re: Zapper

Príspevok od používateľa alidedko » 15 Aug 2013, 14:16

0
Motto: Nikto nie je tak velky, aby sa nevosiel do truhly.

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Aug 2013, 14:58

ukecajte Jaromira nech odmera freq origo Zapperu jeden mu mozem doniest
a bude vam to predavat na kyble aspon bude v baliku :lol:

PS: len na otocku aby sa susedka mohla vecer vlnit v rytme zapperu :D ciste zo zvedavosti
inak by som sa tohto zariadenia ani nedostkol tolko p....vim si musim vypocut ked pride tato tema.....

toto je charakteristicke pre zapperaka + sudna sien alebo iba blbost a nedajboze vyrusit pri tejto kure...

Ked niesi MCU positiv nevadi mozes si spostavit toto
A crevne problemy su bud zapal stres zle stravovanie v rannom veku pripadne kombinacie alebo dlho odkladany problem
pripadne nasledok po inych liekoch... gastro entrolog + gastro + endoskopia(v spanku) to zvycajne do roka poriesia tazsia cesta
ale ucinna niekedy to zachrani zivot.

Ked tak uvazujem mozno to odpudzuje mrle a ine parazity co vedie k zlepseniu odcervenia :) nieco ako ultrazvuk na kuny a psy ;)
0
Naposledy upravil/-a dxr v 15 Aug 2013, 15:12, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa kubo150 » 15 Aug 2013, 15:12

Ale prd, pre jaromíra je to moc lahké :lol: Spraviť nejaký riadený VN menič a naprogramovať k nemu MCU je pohoda. Ja skôr vidím problém v schválení, aby to nejakému zapperistovi nespôsobilo smrť, tie povolenia sú možno mastné, ale aj tak min 500% zisky majú.

Neviem si predstaviť, že by niekto používaním zapperu skolaboval, aby si zase výrobcy nešiel aj sadnúť za to
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Aug 2013, 15:19

To ze je to lahke neznamena ze sa to bude nevedomym a zufalym osobam zle predavat za polovicnu sumu ako podomovy sarlatan.
Pribeh zo zivota jeden IT odbornik pomerne znama osoba v IT SK bussinese mal zenu ktora trpela crevnymi problemami
riesili to podobne miesto nastevy lekara isla 2x do vyhlaseneho domu na Stavbarskej ulici a nechala si vestit z coho ma tie prdy.
Vysledok bol taky ze zaplatila 2x20e za kavu ci z coho to lustili tie metanove bublinky a nakoniec ked uz videla ciganka
ze nic nepomoze poradila gastroentrologa. Isla knemu Dr Buban ano ten co hlasil ako hlasadel v STV jej pomohol dostala lieky
crevnu sprchu a upraveny jedalnicek problem zmizol. Asi pre toto mam taku averziu na tieto pavedy ale je mozne ze niekomu to zlepsi karmu :)
Idem spravit nieco pre svoje zdravie idem si kupit veceru do dalekeho obchodu ;) sedava praca ma velky negativny vplyv na travenie dokazane. Povolenia to podla mna nema nieje to schvalena zdrav. pomocka alebo liecivo je to nieco ako masazny strojcek
nesmie to zabit a ohrozit - nieco ako vyzivove doplnky kupis na trhu.


Okej tak jeho mozeme vynechat ja si usetrim pretvarku ako ma to hlboko zaujima ako je tu uzasny pristroj co vyzene aj zleho ducha zo zlej zeny :) Tu je analyza neviem ci dobre vidim od hladu ale to magicno za XYZeuro sa vola 30.4Khz? ale uz chapem co tvori tu cenu! tie medene elektrody to su aspon 2cm sulce to musi byt drahe povie obcan-recyklant
0
Naposledy upravil/-a dxr v 15 Aug 2013, 15:33, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
jezevec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1767
Dátum registrácie: 22 Aug 2008, 00:00
Bydlisko: JM

Re: Zapper

Príspevok od používateľa jezevec » 15 Aug 2013, 15:29

pepkomas napísal:J...Poznatky mam asi take že niečo natom bude čo likviduje parazity v tele,čo som sa rozpraval z ostatnymi čo tuto terapiu absolvovali tak každy to pochvaloval ako to zabera na rozne ochorenia ,(vzorka ludi asi 20 )...
... a nejhorší na tom je, že tito všichni mají volební právo.
0

Používateľov profilový obrázok
jaromir
Power user
Power user
Príspevky: 4538
Dátum registrácie: 08 Júl 2011, 00:00
Vek: 40

Re: Zapper

Príspevok od používateľa jaromir » 15 Aug 2013, 15:35

Do diskusie ma netahajte, na zapper vam kaslem :)
0

Používateľov profilový obrázok
dxr
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3968
Dátum registrácie: 05 Aug 2013, 20:21
Bydlisko: V strede nicoho
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapper

Príspevok od používateľa dxr » 15 Aug 2013, 15:40

Co si cakal keby to fungovalo ako ma je to bezne nasadene nieco ako bodne ta kliest chytis Zapper a kliest utece aj s boreliozou :D
jaromir napísal:Do diskusie ma netahajte, na zapper vam kaslem
uz sa stalo uz to spravil niekto rychlejsie a na tektronixe a ako pozeram aj single-side-pcb :) uzi si vikend alebo nedostatok zdrojov kvoli inejzdravotnej pomocke


Co volebne pravo horsie je ked sa stymto stretnes u diplomovanych ludi v ambulancii a este za to pyta peniaze ze to poistovna nepreplaca.
0

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Zapper

Príspevok od používateľa spin90 » 04 Feb 2014, 22:48

Akurat to riesia na slobodnom vysielaci v live streame :D A bude aj v archive zajtra. Hovoria o ucinkoch, principe a tak :) Popocuvajte, mozno na tom nieco je :) http://www.slobodnyvysielac.sk/program/m3/p6
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 04 Feb 2014, 23:08

alidedko napísal:O jednom zapperi viem

http://www.break.com/video/ugc/outlet-v ... oil-238590
:finga: :finga: :finga:

chlapi taká debilná otázka, netečie náhodou prúd po obvode vodiča ?

pepkomas, a ja som počul o "inteligentných lekároch " čo pijú chlór a ozón ... no čo ti poviem
0
Naposledy upravil/-a mato3000 v 04 Feb 2014, 23:12, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
spin90
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4642
Dátum registrácie: 12 Jan 2008, 00:00
Bydlisko: Kosice
Vek: 33

Re: Zapper

Príspevok od používateľa spin90 » 04 Feb 2014, 23:11

Nie vzdy a nie uplne :D
0
"Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm ako predsudky."
A. Einstein

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Zapper

Príspevok od používateľa mato3000 » 04 Feb 2014, 23:14

no len pri slabých prúdoch som samozrejme myslel. A 100% sa nerozlieva rovnomerne po tele a nechápem ani to ako by tá elektrika niekoho mohla zabiť. Rozdiel potenciáloch pri 1cm červíkovi bude 0,000000000mA

Jedine čo to dodrbáva je ostmotický tlak v bunkách a narušuje Na - K bunkovú pumpu , teda max ruší látkovú výmenu .
0

Napísať odpoveď