Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Nahlasovanie ch├Żb

Nahlasovanie ch├Żb

Odk├í┼żte n├ím ─Źo by ste chceli zlep┼íit na na┼íej str├ínke

Moderátori: zawin, Moderátori

Re: Nahlasovanie ch├Żb

Odosla┼ąod josek » 28 J├║n 2018, 07:34

Nevid├şm na ├║vodnej strane m├┤j pr├şspevok - nov├║ t├ęmu v rubrike PRED├üM, ktor├Ż so v─Źera umiestnil. Nevid├şm ho ani na telef├│ne, ─Źi som prihl├ísen├Ż alebo nie. Tak┼że neviem kto v┼íetko ho vid├ş alebo nie. M├ím na┼ł ako reakcie z├íujemcov nieko─żko SS. Neviem ─Źo s t├Żm, ke─Ć nechcem niekoho ukrivdi┼ą spomedzi t├Żch, ktor├ş tento pr├şspevok tie┼ż nevidia

Edit:
Nevid├şm vlastne ┼żiadne pr├şspevky v rubrike"PRED├üM" !
josek
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 415
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Odosla┼ąod Merak » 28 J├║n 2018, 08:30

Tieto t├ęmy sa nach├ídzaj├║ v z├ílo┼żke "baz├ír".
Z ├║vodnej str├ínky boli vypusten├ę.
Všetko je v poriadku.
┼żivot je ako s├şnusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzit├Żm si dvakr├ít na nule
pon├║kam na predaj: http://svetelektro.com/Forum/predam-pop ... art20.html
P.S.: sk├┤r som vedel zapoji┼ą vidlicu a z├ísuvku ako rozpr├íva┼ą
Merak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 6205
Vek: 38.89
Zalo┼żen├Ż: 10.07.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod josek » 28 J├║n 2018, 13:01

Tak toto je t├í reakcia na s┼ąa┼żnos┼ą ┼że je pr├şli┼í ve─ża pr├şspevkov v baz├íri? Tak toto bol blb├Ż n├ípad, nech bol koho chcel. Niekto si uprdne a je to. Roky to nikomu nevadilo a v┼íetko bolo OK.
Neviem komu je pohodln├ę zvl├í┼í┼ą sledova┼ą t├║to rubriku zato ┼że si niekto zaklad├í zvl├í┼í┼ą vl├íkno na ka┼żd├║ pon├║kan├║ vec. Vybav├şm to predsa s konkr├ętnym ─Źlovekom a je to. Skr├ítka za toto :axe:
josek
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 415
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Odosla┼ąod Mek » 20 Sep 2018, 17:28

Neda sa mi editovat vlastne prispevky. V bazari chcem odstranit jednu polozku, co sa predala, ale tlacidlo na editaciu tam nie je. Prosim o opravu.
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat :)
Hras Scrabble? Skus SKREBL.EU - moj novy projekt.
"Failing to plan is planning to fail." (Alan Lakein)
Mek
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 315
Zalo┼żen├Ż: 15.10.2015

Odosla┼ąod mirosne » 20 Sep 2018, 17:46

Toto sa ti editova┼ą u┼ż nebude da┼ą.Mus├ş┼í o to po┼żiada┼ą moder├ítora,preto┼że je nastaven├Ż ur─Źit├Ż ─Źas na edit├íciu pr├şspevku userom.
mirosne
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 4485
Zalo┼żen├Ż: 07.09.2009
Paragraf: 23

Odosla┼ąod Mek » 20 Sep 2018, 22:18

Tak to je ale fakt blbe. Viem, ze tu niektori uzivatelia znicili vsetky svoje prispevky dodatocnou editaciou, tak ale snad v bazare to svoj zmysel ma, nedalo by sa dat na bazar vynimku? To teraz ale bude dost bordel, ked nebudem moct udrzovat poriadok vo vlastnej teme, pridavat a odstranovat veci, ale vzdy poslat novy prispevok a potom s editaciou otravovat moderatorov.
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat :)
Hras Scrabble? Skus SKREBL.EU - moj novy projekt.
"Failing to plan is planning to fail." (Alan Lakein)
Mek
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 315
Zalo┼żen├Ż: 15.10.2015

Odosla┼ąod Drakoush » 20 Sep 2018, 22:31

Nemaj strach, n├ís to neotravuje. Editova┼ą nemus├ş┼í ni─Ź, proste nap├ş┼íe┼í nov├Ż pr├şspevok, ─Źo je predan├ę. Neplatn├ę pr├şspevky nahl├ísi┼í, my to vyhod├şme do ko┼ía. Aj tak nem├┤┼że┼í robi┼ą poriadok komplexne - nevie┼í maza┼ą pr├şspevky od ostatn├Żch.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8584
Vek: 23.26
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod technikus110 » 21 Sep 2018, 17:16

Pros├şm o vysvetlenie ─Źasovej kon┼ítanty:" ....je nastaven├Ż ur─Źit├Ż ─Źas na edit├íciu pr├şspevku userom....."
To znamen├í, ┼że ak chcem po dvoch t├Ż┼żd┼łoch zn├ş┼żi┼ą cenu, alebo po predaji vymaza┼ą iba ─Źas┼ą, tak m├ím nas├║ka┼ą v┼íetko sp├Ą┼ą v novom pr├şspevku a poprosi┼ą P├ína Moder├ítora o celkov├Ż v├Żmaz, alebo m├ím zada┼ą ─Źas┼ą textu a obr├ízok a bude n├şm vykonan├í edit├ícia pr├şspevku?
V pravidlách fóra a ani bazáru o postupe NIE JE ani zmienka.

A ako je u m┼ła zvykom, tak si kopnem do ┼żiv├ęho: " 9 ) Je zak├ízan├ę viacn├ísobn├ę zakladanie t├ęm".....
Z poh─żadu pred├ívaj├║ceho je logickej┼íie ozn├ími┼ą svetu:" toto mi ostalo" a nie toto som u┼ż predal. (....nap├ş┼íe┼í nov├Ż pr├şspevok, ─Źo je predan├ę...
...my to vyhod├şme do ko┼ía....) znamen├í, ┼że ja to nevyma┼żem nav┼żdy, ale vy si to ponech├íte na serveri, ─Źo keby nie─Źo. Kto a ako to bude maza┼ą po z├íkonom stanovenej dobe archiv├ície? Nako─żko:18. Web ani administr├ítor nezodpoved├í za nezrovnalosti pri predaji a k├║pe medzi osobami vz├íjomne...., t├Żmto uzn├ívate, ┼że v┼íetky transakcie s├║ uskuto─Źnen├ę medzi dvomi tret├şmi stranami, nevznik├í v├ím ┼żiadny pr├ívny n├írok na archiv├íciu.

josek ┬╗ 28 J├║n 2018, 13:01 .... po X mesiacoch automatick├Ż v├Żmaz a je to. To ─Źo zostalo, nech si inzeruj├║ci zase d├í znovu. Domnievam sa, ┼że 80% vec├ş dovtedy zhltla zber┼ła, alebo zbern├Ż dvor.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 103
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018

Odosla┼ąod mirosne » 21 Sep 2018, 18:13

technikus110
pros├şm ┼ąa,nem├┤┼że┼í ├şs┼ą buzerova┼ą inde?Ja som in├í─Ź v pohode,k─żu─Ćas ako v├şno,ale za─Ź├şna┼í mi pekne liez┼ą na nervy.
Pre vysvetlenie zavedenia ─Źasov├ęho obmedzenia pre ├║pravu pr├şspevku userom:
Bolo to zaveden├ę kv├┤li userom,─Źo si zrazu zmyslia,┼że napr├şklad v t├ęme obsahuj├║cej xx str├ín,si zmysl├ş,┼że vybodkuje svoje pr├şspevky a t├Żm znehodnot├ş pointu celej t├ęmy.Preto to bolo zaveden├ę a nie je probl├ęm,po┼żiada┼ą modera o edit├íciu pr├şspevku.Ak by sa malo vyhovie┼ą ka┼żd├ęmu s pravidlami k spokojnosti,tak by tu t├Żch pravidiel bolo 300 a aj tak by sa st├íle na┼íiel niekto,komu by to nevyhovovalo.V minulosti som sa ┼ąa op├Żtal v SS,─Źi by si nemal z├íujem moderova┼ą toto f├│rum,lebo som dlh┼í├şm sledovan├şm zistil,┼że na to m├í┼í.Ako som ti spomenul,┼że nie sme finan─Źne ohodnoten├Ż,dodnes som e┼íte nedostal od teba odpove─Ć na moju ot├ízku,─Źi ┼ąa m├┤┼żem navrhn├║┼ą do skupiny moderov a teraz si zo┼żral m├║dros┼ą cel├ęho sveta a v┼íetko ti vad├ş.Ale nech,mne je to u :butthead: .
Viac sa tu vyjadrova┼ą nebudem a tebe u┼ż ani odpoveda┼ą,zober si to ako chce┼í. :thanks:
mirosne
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 4485
Zalo┼żen├Ż: 07.09.2009
Paragraf: 23

Odosla┼ąod technikus110 » 21 Sep 2018, 18:36

Toto nie je buzer├ícia, ale prvotn├í ot├ízka na dobu po─Źas ktorej V┼áETCI ─îLENOVIA F├ôRA dostan├║ mo┼żnos┼ą na edit├íciu svojho pr├şspevku. A na ktor├║ som nedostal priamu odpove─Ć. A pre─Źo mi je tie┼ż u prdele...

Nie nem├ím z├íujem robi┼ą moder├ítora z ─Źasov├Żch d├┤vodov. Ale ak takto pouk├í┼żem na to, ┼że ste spravili krok (─Źi k lep┼íiemu, alebo hor┼íiemu nekomentujem) A, ale pozabudli ste si o┼íetri┼ą svoje rozhodnutie krokom B a C, tak sa niekto naserie...tie┼ż to m├ím v 3,141592─Źi. (mus├şm takto, lebo smajl├şkov nepou┼ż├şvam)

A ─Źo sa pravidiel t├Żka, tak pred rokom som v├ím ich komentoval a pouk├ízal na to, ┼że s├║ derav├ę, ─Źo ste priznali. Ale ni─Ź sa nezmenilo. Iba to, ┼że ak ich nedodr┼żujem tak ma zjebe jeden a ke─Ć ich chcem dodr┼ża┼ą, tak sa naserie druh├Ż. O.K. robte si poriadok po svojom.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod Marek1975 » 21 Sep 2018, 20:01

Fungovat to nebude, nakolko je syst├ęm zastaran├Ż. Jedna sa o forum - teda kategorie a typ vsetkch prispevkov podliehaju jednotnym nastaveniam. Staci to takto? Takze poprosim nezavadzat ostatnych clenov z bludmi. Bol cas, kedy sa dal system upgradovat, ale ten je uz davno prec, nakolko forum je na platforme ktoreho uz davno skoncila. Takze pre informaciu - veci ktore je treba naprogramovat / dorobit, jedine za grose, nakolko je potrebny zasah programatora. Grafika, velkosti ovladacich prvkov a podobne drobnosti aj tob sa da do 24 hodin, ale to by sa muselo chciet niekomu nastartovat editor php kodu, datavaz, css.... takze asi tak. Peace
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1338
Vek: 43.37
Zalo┼żen├Ż: 25.10.2016

Odosla┼ąod Merak » 22 Sep 2018, 04:32

technikus110 nap├şsal:A ako je u m┼ła zvykom, tak si kopnem do ┼żiv├ęho: " 9 ) Je zak├ízan├ę viacn├ísobn├ę zakladanie t├ęm".....
Z poh─żadu pred├ívaj├║ceho je logickej┼íie ozn├ími┼ą svetu:" toto mi ostalo" a nie toto som u┼ż predal. (....nap├ş┼íe┼í nov├Ż pr├şspevok, ─Źo je predan├ę...
...my to vyhod├şme do ko┼ía....) znamen├í, ┼że ja to nevyma┼żem nav┼żdy, ale vy si to ponech├íte na serveri, ─Źo keby nie─Źo. Kto a ako to bude maza┼ą po z├íkonom stanovenej dobe archiv├ície?

Nap├şsa┼ą nie─Źo navy┼íe vo svojej t├ęme nie je viacn├ísobn├ę zakladanie t├ęm.
A k├┤┼í nearchvuje nav┼żdy, ale iba na ur─Źit├║ dobu (2 ─Źi 3 mesiace)

P.S.: p├┤sob├şm aj na in├Żch f├│rach a tam edit├ícia je mo┼żn├í iba do p├ír min├║t od uverejnenia pr├şspevku. A v┼íetko je v poriadku. Tak pre─Źo aj tu nie?
┼żivot je ako s├şnusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzit├Żm si dvakr├ít na nule
pon├║kam na predaj: http://svetelektro.com/Forum/predam-pop ... art20.html
P.S.: sk├┤r som vedel zapoji┼ą vidlicu a z├ísuvku ako rozpr├íva┼ą
Merak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 6205
Vek: 38.89
Zalo┼żen├Ż: 10.07.2012

Odosla┼ąod cthulhu » 22 Sep 2018, 08:25

Marcel, ko─żkokr├ít sme sa bavili o t├Żch pravidl├ích?
Ko─żkokr├ít som ti hovoril, ┼że baz├ír m├í fungova┼ą na sp├┤sob bazo┼íu/inzertn├ęho port├ílu? Zalo┼żi┼ą inzer├ít so zverejnen├Żmi kontaktami a "┼ímitec", ┼żiadna debata "Ja som p├şsal prv├Ż", "Ja som poslal prv├Ż SS" a pod...?

Lenze to by musela jedna doty─Źn├í osoba aj chcie┼ą nie─Źo zmeni┼ą na f├│re. A nie len kecy, ┼że sa natom pracuje.
Na tom sa pracuje u┼ż nieko─żko rokov, bez vidite─żnej zmeny.

Detto v┼íetky tie t├ęmy vo Vo─żnej. Ke─Ć som pred rokmi zalo┼żilo t├ęmu vo Vo─żnej, ktor├í nes├║visela s elektro, bola bez upozornenia vymazan├í.
Teraz sa m├┤┼żu zaklada┼ą t├ęmy "Pozrite ak├ę pekn├ę hovno som r├íno po raw k├ívi─Źke vysral" ala. FB a nikoho ni─Ź neserie.

Ale budi┼ż. S├║ to Va┼íe sra─Źky, ktor├ę si tu budete upratova┼ą donekone─Źna.

S tou ─Źasovou kon┼ítantou to zauj├şma aj m┼ła. Lebo term├şn "je nastaven├Ż ur─Źit├Ż ─Źas na edit├íciu" je asi ako d─║┼żkov├í miera "odtia─żto a┼ż hentam niekam do 3,1415─Źe"
cthulhu
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 440
Zalo┼żen├Ż: 18.05.2015

Odosla┼ąod Drakoush » 22 Sep 2018, 08:29

Na ten ─Źas zareagujem ja. Odtia─żto a┼ż do 3,14─Źe za 60 min├║t.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8584
Vek: 23.26
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod Milos66 » 22 Sep 2018, 08:52

cthulhu nap├şsal:Lenze to by musela jedna doty─Źn├í osoba aj chcie┼ą nie─Źo zmeni┼ą na f├│re. A nie len kecy, ┼że sa natom pracuje.
Na tom sa pracuje u┼ż nieko─żko rokov, bez vidite─żnej zmeny

D├║fam, ┼że si nenar├í┼żal na SkCube pozit├şvneho? To sa nepatr├ş :ignore: :ignore: :ignore:

PS: inak by ma zauj├şmala jedna vec. Alebo sk├┤r je to tak├í pripomienka nedomyslenosti tej ─Źasovej kon┼ítanty.
Ak niekto v sekcii baz├ír poru┼í├ş pravidl├í t├Żm, ┼że nedod├í potrebn├Ż obr├ízok pred├ívan├ęho tovaru, alebo neur─Ź├ş cenu, n├ísledne bude vyzvan├Ż nejak├Żm modom, aby si doplnil ├║daje. On to pre─Ź├şta a┼ż na druh├Ż de┼ł a jedine ─Źo m├┤┼że urobi┼ą je zada┼ą dal┼í├ş pr├şspevok treb├írs s t├Żmi fotkami pred├ívan├ęho tovaru. Nie je to trochu debiln├ę? To sa vymyk├í zdrav├ęmu rozumu.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3631
Vek: 52.24
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod cthulhu » 22 Sep 2018, 09:39

Miloš, áno, presne toho som myslel.
Nie je to trochu debiln├ę? To sa vymyk├í zdrav├ęmu rozumu.

Tu sa vymyk├í zdrav├ęmu rozumu v┼íetko. A nemus├şm to znova rozv├ídza┼ą, lebo by to bolo nadlho a na nieko─żko str├ín.
cthulhu
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod technikus110 » 22 Sep 2018, 14:40

cthulhu: alebo sa to zamkne v momente, ke─Ć ti niekto aj do min├║ty odpovie.
A teraz d├íval som 8 obr├ízkov s textami tak ako sa patr├ş. (opis, cena...) A som star├Ż sklerotick├Ż ujo a chcem prida┼ą deviaty obr├ízok. ├üno podar├ş sa mi to, ale texty sa tot├ílne zmr┼íia. (zn├íma a diskutovan├í vec u┼ż rok) Medzi t├Żm mi niekto nap├ş┼íe a je to tot├ílne fajn.

Vymaza┼ą text v diskusii a "po┼íkodi┼ą" vl├íkno je diametr├ílne nie─Źo in├ę, ne┼ż tovar v ponuke.

Potla─Źil som tla─Źidlo nahl├ísi┼ą, tak ako mi pravidl├í prikazuj├║: 12. Ak u┼ż bude inzer├ít neaktu├ílny, tak pros├şm informujte vedenie f├│ra o jeho neplatnosti na konci inzer├ítu a pomocou tla─Źidla "Nahl├ísi┼ą pr├şspevok". Nach├ídzaj├║ sa tam 4 mo┼żnosti, pre─Źo pr├şspevok nahlasujem, ale nie je tam mo┼żnos┼ą vo─żby Neaktu├ílneho pr├şspevku.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod cthulhu » 22 Sep 2018, 17:08

Ale m├í┼í tam "Nahl├ísen├Ż pr├şspevok sa ned├í zaradi┼ą do ┼żiadnej z kateg├│ri├ş, pros├şm, vypl┼łte popis hl├ísenia."
Tak ┼ąa odpinkaj├║ t├Żmto :D
cthulhu
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod technikus110 » 22 Sep 2018, 18:49

├üno viem, ┼że takto treba, ale potom tie 4 vo─żby s├║ ├║plne zbyto─Źn├ę a jednoduch┼íie je priamo nap├şsa┼ą d├┤vod nahl├ísenia. V jednoduchosti je kr├ísa.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod zawin » 23 Sep 2018, 12:05

Ahojte,
├║plne ch├ípem va┼íe v├Żhrady k ─Źasov├ęmu limitu na edit├íciu pr├şspevkov. Na z├íklade diskusie s moder├ítormi sme ho museli zavies┼ą ako hotfix, lebo sa st├íva ─Źoraz ─Źastej┼íie ┼że doty─Źn├Ż sa rozhodne v┼íetky svoje pr├şspevky vybodkova┼ą a potom sa str├íca kontext celej komunik├ície.

Dajte mi pros├şm ─Źas, k├Żm implementujem do f├│ra mo┼żnos┼ą, aby tento ─Źasov├Ż limit sa nevz┼ąahoval na kateg├│riu baz├ír, pr├şpadne in├ę ─Źasti f├│re.
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2435
Vek: 28.81
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Nasp├Ą┼ą na Kniha prian├ş a s┼ąa┼żnost├ş

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist