Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Pripomienky a vylep┼íenia

Pripomienky a vylepšenia

Odk├í┼żte n├ím ─Źo by ste chceli zlep┼íi┼ą na na┼íej str├ínke

Moderátori: zawin, Moderátori

Re: Pripomienky a vylepšenia

Odosla┼ąod technikus110 » 15 Nov 2018, 12:45

5ko: Ale o to neskôr pôjdeš do dôchodku. Stálo ti to za to?
technikus110
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 674
Vek: 60.52
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Odosla┼ąod 5ko » 15 Nov 2018, 17:33

U┼ż 5 mesiacov nadsluhujem. :thumbup:
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8947
Vek: 64.34
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 05 Feb 2019, 15:02

Vid├şm, ┼że spamboti to tu maj├║ radi. Ned├í sa to nejako systematicky rie┼íi┼ą?
Aj kto si pozrie BANlist, v├Ą─Ź┼íina nov├Żch oznamov sa t├Żka pr├íve spambotov.
Pr├şlohy
Sn├şmka obrazovky 2019-02-05 o 14.00.42.png
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1659
Vek: 23.53
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Odosla┼ąod josek » 27 Apr 2019, 09:18

Pre─Źo sa ned├í da┼ą do pr├şlohy ─żubovo─żn├Ż s├║bor, v mojom pr├şpade .cdr ?
josek
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 730
Zalo┼żen├Ż: 10.01.2012

Odosla┼ąod zdeno6505 » 27 Apr 2019, 10:42

Sk├║s zip, rar.
Pr├şlohy
2020.7z
(1.25 MiB) Stiahnutá 16 krát
Amat├ęri postavili Noemovu archu, profesion├íli Titanic.
zdeno6505
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1184
Zalo┼żen├Ż: 04.08.2010

Odosla┼ąod romiadam » 03 J├║n 2019, 16:31

Ahoj Zawin,

bolo by dobre nastavit niekde v systeme, ze ak je uzivatel novacik (ma menej svojich Tem ako 10 alebo 20(nie prispevkov)), tak pred uverejnenim prispevku mu vyskoci obrovke okno kde bude napisane obrovskym pismom ze nech 100% definuje svoj problem a neh nezabudne na ziadne detaily, z dovodu aby odpoved bola co najlepsia/najvystiznejsia.
Taktiez tak ako ti co dostanu napomenutie svietia na ruzovo, tak isto by novacik mal svietit na napr. na zlto alebo na inu vhodnu farbu kym neuverejni 10-20 svojich tem. Ocakavam od tohoto, ze po 10-20 svojich presne definovanych tem sa uz nauci presne popisovat problem.
Alebo trosku komplikovanejsie ale naopak viac presnejsie namiesto 10-20 tem by ho mohli hodnotit bodmi od 1-5 samotni uzivatelia (to ze ako definoval svoj problem) a na na zaklade dosihnutia neakeho poctu bodov (kazde hodnotenie popisu problemu danej temy by sa zpriemerovalo t.j.) by statil status "Novacik" (zltu farbu). Ta Zlta farba by aj novacika motivovala do toho aby dostal dobre hodnotenie od uzivatelov/administratorov a prestal svietit na Zlto. Bolo by to nieco ako zbavit sa na aute samolepky "Z" zaciatocnik.

Priklad pre pochopenie: Hranica straty statusu Novacik je povedzme 3 body. Tema1, hodnotilo ho 5 uzivatelov, priemer hodnotenia 2 - ostava novacikom. Tema2, hodnotilo ho 8 uzivatelov, priemer hodnotenia 3. Zatial jeho hodnotenie z 2 a 3 je 2,5, este ostava Novacik. Tema3, hodnotilo ho 10 uzivatelov, priemer hodnotenia 5. Vysledny priemer z 2, 3 a 5 je 3,33 - Straca staus Novacik a presane svietit na Zlto.

Idealny priklad je tento ( https://svetelektro.com/modules.php?nam ... c269df03ab )

Precitaj si dotycneho prvy prispevok (02 J├║n 2019, 13:19), potom moju reakciu na problem (02 J├║n 2019, 13:19) a potom jeho reakciu na moju radu (02 J├║n 2019, 13:56). Vsetko co som napisla bolo zbytocne. Este stoji za to si precitat moju reakciu nizzsie (03 J├║n 2019, 15:16).

Dakujem za porozumenie.
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3474
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod Dolfi » 03 J├║n 2019, 19:05

5ko nap├şsal:U┼ż 5 mesiacov nadsluhujem. :thumbup:

Ch├ípem, ┼że utek├í┼í od dom├ícich povinnost├ş ... :wink:

Ale, treba is┼ą sk├┤r do pred─Źasn├ęho d├┤chodku, ako nadsluhova┼ą, (najm├Ą ak sa ┼żiv├ş┼í s├ím). Nemus├ş┼í plati┼ą odvody a o to, o ─Źo pr├şde┼í zn├ş┼żen├şm d├┤chodku, sa vyrovn├í asi a┼ż po 17 rokoch. Budeme vlastne e┼íte to─żko ┼żi┼ą ?
Druhotriedny nadriaden├Ż si nikdy nevyberie prvotriedneho ale tre┼ąotriedneho podriaden├ęho.
Dolfi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 10572
Vek: 67.49
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2008

Odosla┼ąod zawin » 04 J├║n 2019, 18:13

Ahoj romiadam,
─Ćakujem Ti za tvoj n├ípad s nov├í─Źikmi. ├üno, s├║hlasim s t├Żm, ┼że treba lep┼íie nasmerova┼ą nov├Żch u┼ż├şvate─żov aby vedeli zrozumite─żne nap├şsa┼ą svoju po┼żiadavku na f├│rum.
Mysl├şm ┼że rie┼íen├şm by bolo lep┼íie informova┼ą pri registracii ako postupova┼ą pri zad├ívan├ş pr├şspevkov na f├│rum, ─Źo by mohlo by┼ą s├║─Źas┼ąou aj registra─Źn├ęho mailu. Sk├║sim nad t├Żm e┼íte hlb┼íie poprem├Ż┼íla┼ą a pr├şpadne to podop─║na┼ą do procesu registr├ície.

Nemysl├şm si ┼że by bolo vhodn├ę hne─Ć po registracii u┼ż├şvatela nejak├Żm sp├┤sobom "n├ílepkova┼ą". Nechcem aby mal pocit ┼że po registracii je pod nejak├Żm ┼ípeci├ílnym drobnohladom, ─Źo bude vies┼ą k tomu, ┼że sa bude b├í┼ą nap├şsa┼ą aj v├┤bec nie─Źo na f├│rum.

─Äakujem
S├║ dve veci, ktor├ę s├║ nekone─Źn├ę - vesm├şr a ─żudsk├í hl├║pos┼ą. Ale s vesm├şrom som si e┼íte nie celkom ist├Ż. /Einstein/
zawin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Administrátor
Administrátor
Pr├şspevky: 2520
Vek: 30.51
Zalo┼żen├Ż: 17.07.2006
Paragraf: 21

Odosla┼ąod 5ko » 05 J├║n 2019, 13:55

Farebn├ę rozl├ş┼íenie u┼ż├şvatelov je predsa dan├ę u┼ż teraz t├Żmi kr├║┼żkami.Nov├í─Źik pri registr├ícii by mohol ma┼ą pr├íve zau┼ż├şvan├║ zelen├║ ako greenhorn, ale t├í je u┼ż pou┼żit├í.
Bolo by v┼íak dobre upozor┼łova┼ą pred p├şsan├şm pr├şspevku, alebo zad├ívan├şm novej t├ęmy, aby boli n├ízvy ─Źo najviac vystihuj├║ce probl├ęm, a hlavne aspo┼ł n├ízov t├ęmy aby bol pravopisne spr├ívny,preto┼że to trh├í nervy aj o─Źi , ke─Ć u┼ż v n├ízve t├ęmy je sp├║sta pravopisn├Żch ch├Żb.
Na to, ┼że niekto nevie kde nap├şsa┼ą mi a kde my sme si u┼ż zvykli,ale aj to sved─Ź├ş o intelekte u┼żivatela.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8947
Vek: 64.34
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod chickensk » 05 J├║l 2019, 19:00

uz sa neda reagovat k dizajnu noveho loga..

stare logo, teda sedy tranzistor (mozno so zapojenou bazou) je super
duhovy vejar ukazuje ze moznosti v elektronike su rozmanite a je LGBT friendly
stacilo by keby je tam novy font ktory mate fajn a keby tranzistor nebol lesklo sedy

nove logo s cervenou vysecou totiz posobi ako nejaky neosobny korporat :pain:

dik.

-- Spojen├Ż pr├şspevok 05 J├║l 2019, 18:12 --

romiadam, zawin

skor by som to riesil tak, ze pri registracii musi preklikat viacero stranok jednoduchych textov, pri ktorych da next ze rozumie ako na to a co mu to prinesie ak to splni, napriklad aj rychlejsie riesenie problemu

v pripade ze clovek ako v poslednom zmienenom prispevku sa napriek tomu objavi, mal by byt moderatorom usmerneny este pred tym nez je prispevok verejny,

resp aspon ja ked adminujem stranky presne z tohoto dovodu som zapol na FB schvalovanie prispevkov, a cuduj sa svete, v prvom rade tam je omnoho cistejsie, v druhom rade ludia prispievaju stale kvalitnejsie inzeraty

problem tohto riesenia ale je, ze vyzaduje velky cas moderatorov

mozno spravit nieco ako oznacit prispevok ako "onicom" a vtedy ho dat na prerobenie alebo take nieco v pripade ze je autor zaciatocnik neviem... :D

farebne kruzky a ich pocet su pre mna vizualny smog, karma cislo je prinosnejsie
chickensk
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 65
Zalo┼żen├Ż: 12.01.2013

Odosla┼ąod style » 06 J├║l 2019, 13:54

Web je super, ┼że tak├ę nie─Źo rob├şte, len orient├ícia v komunik├ícii , ─Źo som poslal, ─Źo mi pri┼ílo, SS, je pod─ża m┼ła ─Źist├í katastrofa... Neskuto─Źne nepreh─żadn├ę.... a neviem pre─Źo....
Tu som s├şce nov├Ż, ale pr├íve preto porovn├ívam, ako sa ─żahko komunikuje na in├Żch str├ínkach, bez potreby ma┼ą univerzitu :-).
Ale je fajn ┼że ste, dr┼ż├şm palce....
style
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 9
Vek: 54.57
Zalo┼żen├Ż: 06.07.2019
Paragraf: 23

Odosla┼ąod medved » 10 Feb 2020, 11:32

Ahoj... 2 veci, ako to vyzera s novym forom a teraz aktualnejsia. Uz by to chcelo opravit to odosielanie sprav z mobilu... niekedy to nerobilo a je to dost o nervy... ved to sa neda pisat a potom odoslat. Furt to okno zakryje tlacidla.
Pr├şlohy
Screenshot_20200210-102014.png
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2287
Vek: 26.81
Zalo┼żen├Ż: 02.12.2008

Odosla┼ąod skapo » 10 Feb 2020, 13:05

Tie┼ż m├ím rovnak├Ż probl├ęm, preto po nap├şsan├ş spr├ívy si oto─Ź├şm displej na le┼żato a vtedy sa mi tla─Źidl├í na odoslanie objavia a m├┤┼żem pr├şspevok odosla┼ą.
Kto sa hraje, ten nehnevá!
skapo
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 161
Vek: 52.15
Zalo┼żen├Ż: 08.01.2016

Odosla┼ąod mr.dred » 10 Feb 2020, 14:20

To je zrejme vec zobrazovania v prehliada─Źi - nastavenie str├ínky, zalamovanie... mne to nerob├ş - ani z├íkladn├Ż prehliada─Ź, ani Opera Mini.
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3831
Vek: 54.98
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod medved » 10 Feb 2020, 14:22

Ja tiez mam nato inu fintu s klikom na nadpis dole v predoslych prispevkoch. No to problem neriesi... niekedy to nerobilo a nic sa s tym nerobi. Je to dost otravne...

Mozem skusit aj iny prehliadac, ale tak snad nebudem teraz menit za chrome nieco ine, len pre forum a odpisovanie...
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod Merak » 10 Feb 2020, 14:53

skapo nap├şsal:Tie┼ż m├ím rovnak├Ż probl├ęm, preto po nap├şsan├ş spr├ívy si oto─Ź├şm displej na le┼żato a vtedy sa mi tla─Źidl├í na odoslanie objavia a m├┤┼żem pr├şspevok odosla┼ą.

takto to m├ím aj ja, tie┼ż po oto─Źen├ş na le┼żato sa mi tla─Źidl├í zobrazia
┼żivot je ako s├şnusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzit├Żm si dvakr├ít na nule
pon├║kam na predaj: http://svetelektro.com/Forum/predam-pop ... art40.html
P.S.: sk├┤r som vedel zapoji┼ą vidlicu a z├ísuvku ako rozpr├íva┼ą
Merak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 7023
Vek: 40.59
Zalo┼żen├Ż: 10.07.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod Edgar » 10 Feb 2020, 15:28

medved nap├şsal:snad nebudem teraz menit za chrome nieco ine, len pre forum a odpisovanie...

Sk├║s Tapatalk
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1804
Vek: 23.42
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 10 Feb 2020, 17:34

Ja som u┼ż pred ÔÇťsto rokmiÔÇŁ upozornil na probl├ęm so str├ínkovan├şm ─Źl├ínkov, bez n├ípravy.

Mo┼żno sa m├Żlim, ale tak to vyzer├í ┼że zawin u┼ż proste nem├í z├íujem udr┼żiava┼ą toto f├│rum.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod medved » 10 Feb 2020, 19:22

Nie si jedin├Ż, kto si to mysl├ş... u┼ż len nejako zotrva─Źnos┼ąou to tu ide.. ani z toho s─żubovan├ęho nov├ęho f├│ra ni─Ź a ani nedostatky a chyby na tomto sa nerie┼íia
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 10 Feb 2020, 19:23

Tak tak, slávne plány, demoverzia budúceho webu.....a potom ticho ako v hrobe.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

PredchádzajúcaĎalšia

Nasp├Ą┼ą na Kniha prian├ş a s┼ąa┼żnost├ş

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist