Duplicita prichádzajúcich správ.

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa 5ko » 14 Feb 2012, 21:51

Neviem prečo mi v poslednom čase každá SS príde dvakrát.Ked kliknem na červenú obálku, otvorí sa prijatá správa,prečítam si ju ale červené označenie nezmizne z obálky.Takto neviem, či je to nová ,alebo tá istá ,kedže musím znovu kliknúť na ňu, otvoriť ešte raz to isté a až potom sa značka stratí.Čím to je? Dík.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Thales
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 13834
Dátum registrácie: 07 Okt 2008, 00:00
Bydlisko: White Hill, Prague
Vek: 41
Kontaktovať používateľa:

Re: Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa Thales » 16 Feb 2012, 14:25

5ko na tebe se ty problémy s fórem nějak valí. Jen pro zajímavost - jaký používáš prohlížeč a jakou verzi?
0
Zapamatuj si:
- To že něco funguje neznamená že je to tak správně a už vůbec ne bezpečně.
- Je třeba se učit od těch co opravdu umí a ne od těch co si jen myslí že to umí

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa 5ko » 16 Feb 2012, 21:57

Já ti nevím Karle, :wink: Ale v poslednej dobe som spozoroval ,že hrozne dlho načítava pri prepínaní medzi témami na fóre,niekedy nenačíta vôbec ,niekedy blbnú SS,ked píšem príspevok, a zaplní sa okno, tak to skacká dohora,že nevidím čo píšem...no proste neviem čo sa deje, asi som naštval amíkov a hrabú sa mi v compe ako ruskému špionovi v slypoch.
Mám nainštalovaný aj IE od MS aj google chrome, ale na forum chodím cez Explorer s Googlom. Donedávna to chodilo perfektne ale zo tri týždne je celý PC nejaký zabrzdený,nekonečne dlho načítava stránky,skacká posúvanie hore dolu.Neveim či sa niečo prešmyklo cez Kasperského, alebo budem musieť niečo vyhádzať.Možno mám v nastaveniach niečo vypnuté,chcelo by to machra na IT ,si zavolám niekoho zdatnejšieho.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Dubus
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Nov 2011, 08:16
Bydlisko: Trnava
Vek: 47

Re: Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa Dubus » 17 Feb 2012, 09:51

Skús defragmentáciu diskov ono trochu to zrýchli systém nemusí toľko hľadať kade tade :)
0

fery66
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1049
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 00:00

Re: Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa fery66 » 17 Feb 2012, 10:16

5ko napísal:Já ti nevím Karle, :wink: Ale v poslednej dobe som spozoroval ,že hrozne dlho načítava...
Podľa mňa si "drapol" nejaké svinstvo z netu. Skúsil by som trebárs nejaký online scanner...
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa 5ko » 17 Feb 2012, 15:41

Myslím, že Kaspersky AV je dosť prefíkaný a nedá sa len tak lahko ojebabrať, lebo vždy upozorní ,ked na niečo natrafí,ale netvrdím, že sa nemohlo niečo dostať.
Defragmentoval som nedávno a nebolo ani čo, je skoro prázdny disk,miesta má dosť.Bude v tom niečo iné,ale čo neviem.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Wicker

Re: Duplicita prichádzajúcich správ.

Príspevok od používateľa Wicker » 17 Feb 2012, 15:45

Nie si sám mne, tiež načítava dlhšie okná s dredmy (áno iné stránky mi idú ok), po novom keď si otvorím dred v novom okne mi zvykne celú stránku rozhádzať...

Prehliadač GCH, áno všetci teraz taste kríže aký je to zlý prehliadač :)

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok