kde je článok

Odkážte nám čo by ste chceli zlepšiť na našej stránke

Moderátori: zawin, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

kde je článok

Príspevok od používateľa lato » 28 Jan 2015, 17:20

Vie mi niekto poradiť ako by som sa dostal k článku : http://svetelektro.com/clanky/domaca-au ... b-335.html ?
Akosi ho neviem vyhľadať...
Ďakujem, Laco
0

Hinsi
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 15 Sep 2014, 15:56

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa Hinsi » 28 Jan 2015, 17:27

0

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa lato » 28 Jan 2015, 17:50

No nevedel so sa zorientovať.. asi už starnem... :?
0

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa lato » 28 Jan 2015, 20:39

Akurát, že všetko podstatné z neho je vymazané !... :confused:
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa zawin » 28 Jan 2015, 22:03

Ahoj Lato,
tento clanok je zial uz vymazany na ziadost autora. Potreboval si nieco konkretne z tohto clanku?
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
lato
Power user
Power user
Príspevky: 984
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 00:00
Vek: 70

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa lato » 29 Jan 2015, 22:02

USB.rar (1.31MB) ....
asi stým nič nenarobím... osobne som sa na neho nakontaktoval a odpísal mi toto:

" ľutujem, ale so serverom SVETELEKTRO už našťastie roky nespolupracujem
ani ho nenavštevujem.
Je preto možné, že článok bol zmazaný. Pôvodné dáta nemám zálohované,
takže už k tomu neviem poskytnúť žiadne informácie."


Neviem čo sa stalo, ale škoda že prestal komunikovať. Ja som tu tiež dávno nebol, ale nie "našťastie ". Presne naopak, je tu vynikajúce
fórum, ale som bol tak vyťažený, že to jednoducho nešlo. Týždeň budem v Rakúsko - Švajčiarsku ale dúfam že jar už bude voľnejšia.
Pozdravujem Lato, ( a pripravím nejaké hádanky :rolleyes: )
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa mato3000 » 29 Jan 2015, 22:13

Hej Jacob nás opustil, už sme mu prekukli jeho podvody a tak sa mu prestalo dariť. A zo svojej ješitnosti niektoré veci vymazal, ale to sa stalo na viacerých fórach. Proste zostala po ňom spúšť :D a medoriešené odrby.
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa Drakoush » 30 Jan 2015, 00:01

Ale sme radi, že si sa vrátil. Troška sa fórum aj členovia pomenili, moderátorská banda tu kazí vzduch, pretože sa snaží o dodržiavanie poriadku a tak niektorí jedinci majú problém s fórom ;)

P.S.: Teším sa na hádanky!
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa kubo150 » 30 Jan 2015, 00:24

Ja teda neviem o tom, že by tu jacob989 v niečom zásadnom osieral. Bol to dobrý člen fóra ktorý si vyslúžil moderátorstvo a potom bol aj dobrým moderátorom a vždy rád poradil a pomohol. Potom sa tu začali nejaké hádky, a kôli debilite členov a asi aj toho, že pravidlá tu boli platné "ako kedy / ako pre koho" to nevydržal, a začal byť nepríčetný, aby aj tak nekonajúce vedenie fora vypudil konať a trvalo to naozaj dlho. Vlastne len poukázal, ako si tu vtedy každý mohol robiť čo chce a nič sa nedeje a povedal by som že sa istým spôsobom obetoval. Jediné čo by som mu vytkol je že bol sem tam trocha chvastúň a meškal sem tam s dobierkami...., ale aspom poslal vždy niečo ako protihodnotu.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa mato3000 » 30 Jan 2015, 10:01

Máš krátku pameť, a pokial som ja v tvojich očiach debil za to že ma niekoľko mesiacov ON o*ebával, tak to ma mrzí. Ja som mu zaplatil hneď a poctivo, tak ako to robím vždy, ale ak preferuješ klamárov , tak prosím, kľudne môžem byť v tvojich očiach debilom, v živote sa ti to vráti.
Tiež moderátorstva ho zbavili samozrejme koli problémom , čo nasľuboval ..... Bol presne taký ako v dnešnej dobe Hinsi, majster svetla vo všetkom s praxou od 9 tich rokov. Ale Hinsi sa už pomaly normalizuje, čo je dobré. Mimochodom aj v bežnom živote Jacoba boli ( sú ) zaujímavé veci s "jeho " laserovou firmou, a jeho vetedajšími ( možno aj terajšími) životnými odrbmi ... ale to je o inom. Stačilo len pohľadať na iných fórach.
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa kubo150 » 30 Jan 2015, 10:48

Nie, krátku pameť nemám, samozrejme moja pameť môže siahať len na verejné fórum, toto forum, do tvojich ss nemám šancu vidieť.

A debilom prepáč si sa nazval sám. On nieje môj kamarát a ani ho nepoznám a ani ho nemám v láske, viem len že som mu tiež poslal peniaze a potom mi dobierka chodila vyše mesiaca kôli zvláštnym okolnostiam a tiež som bol nasratý lebo som to do niečoho potreboval, spoliehal sa na to a aj ma to obmedzilo....

Taktiež viem, že navonok bol v pohode, bol moderátorom, zrazu sa v nejakej téme niečo riešilo, odišlo pár členov fora a vtedy začal byť nepríčetný a keďže mi v tej dobe možno na fore trocha zaležalo tak ma zaražalo že prínosný človek odišiel spôsobom akým odišiel a všetka špina sa zvalí len na jedného, pri tom hlavná časť pravdy je možno úplne inde.

To že bol asi klamár je jedna vec, ale fora sa to nedotýkalo, dotýkalo sa to asi len ludí čo s ním riešili nejaké obchody. A preto nebudem problémy fora zhadzovať na niekoho kto za ne priamo nemôže.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa mato3000 » 30 Jan 2015, 13:42

ale kubo, dotýkalo sa to práve fóra a neboli to moje osobné SS, bolo to všetko zverejnené a presne to čo píšeš, tak to robil aj iným, sloboval, klamal a pod. Sľuboval veci a dlžal peniaze viacerým z fóra až narazil na mňa.

Nevydržal nie koli iným, to bola len zásterka, nevydržal to preto, že sa začalo zverejňovať čo komu , kedy a kde posľuboval. Žial klamári tak musia postupovať, lebo práve tou nepríčetnosťou dosahujú i istej ľahko ovplyvniteľnej skupiny, teda večšiny, istú mieru ľútosti a odpustenia. Potom môžu kľudne klamať a podvádzať ďalej. Mal som pár takých kamarátov, jedného dokonca koli tomu zastrelili, písalo sa o tom aj v novinách.

A neodišiel sám ale bol vyhodený, dostal BAN, žiadna špina sa na neho nezvalila, zverejnilo sa len to čo on sám písal a robil, takže nechápem o čom to hovoríš. Takýto majstri svetla len tak neodídu po jednom , dvoch banoch. Musel dostať trvalý. To čo písal Latovi je dosť komické, ale hej, napísať si môže čokoľvek.

Znovu píšem bolo to verejné a jasne písané, isto to tu ešte v archíve je. Ak ti niekto tvrdí opak, neni problém aj ja to mám kdesi zálohované, takže môžem možno poskytnúť.

Fóra sa to týkalo aj koli tomu, že nasľuboval hory doly, návody, postupy ... a spravil veľký prd. Samozrejme z toho obvinil všetkých naokolo.

To je ale sranda, toto sa tu neustále opakuje, presne také isté správanie ... majster svetla, všetko vie, všade bol , všetko zariadi, všetci ste ko*oti, lebo on to predsa všetko spraví, pozná .... 5x ho vyhodia, príde oknom .... nepripomína vám to niekoho súčastného?

Ale pritom je to škoda, keby sa zaradili medzi normálnych slušných ľudí, mohli ( môžu )byť reálnym prínosom, ale to im najprv niekto musí zhodiť ten chochol z hlavy, keďže doma ich považujú za bohov .... :wink:

kubo150 napísal:. A preto nebudem problémy fora zhadzovať na niekoho kto za ne priamo nemôže.
Za svoje problémy si mohol on sám, nik mu nekázal klamať a byť lenivý. CHlap si stojí za tým čo povie, inak je to sračka. Takže neprekrucuj reálnu skutočnosť, ak nevieš presne o čo šlo, tak nepíš, môžeš tým uraziť dotknutých a podporiť klamára. To isto nechceš, tak si uvedom čo píšeš
0

Používateľov profilový obrázok
kubo150
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Bydlisko: Pri Bytči
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa kubo150 » 30 Jan 2015, 14:54

Dobre, nechcem to tu rozpiplávať a ani ma nebaví orodovať za niekoho....

To že osieral je jedna vec, a fora sa to týkalo tým že sa to týkalo členov, ok, ale on poukázal aj na bordel aký na fore vtedy bol, a to nemožno poprieť.
0
Som ten ktorý to vykoná.
Moje slovo:
Neverím na náhody,
Náhoda je len jedným, alebo skupinou ľudí nepochopená realita

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: kde je článok

Príspevok od používateľa mato3000 » 30 Jan 2015, 17:20

To poukazuje každý .
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok