BLDC controller z ebay

El. inštalácie, NN a VN rozvody, El. stroje

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
jenda23
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5779
Dátum registrácie: 27 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Česká Třebová
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

BLDC controller z ebay

Príspevok od používateľa jenda23 » 18 Okt 2018, 13:28

Zdravím, dostal se mi do ruk tenhle kontroler pro BLDC https://www.ebay.com/itm/36V-48V-350W-E ... 2749.l2649 nikde jsem nic moc nenašel k tomuto. Neexperimentoval někdo s tím někdo. Co jsem koukal tak by si měl motor umět raozpoznat sám při propojením bílých vodičů. Motor jsem připojil spojil vodiče a zapnul napájecí napětí, motor se roztočí a po přerušení vodičů zastaví, ale co dál. Údajně by tyto vodiče měly sloužit i pro reverz ale nevím jak. Kontroler by měl umět i brzdu, ovšem to netuším jak aktivovat nebo nějaký postup jakým brzdu zprovoznit. po spojení konektoru s označením brzda se motor sice zastaví, ale ovšem nebrzdí pouze volně doběhne. Víte nějaký postup.

Díky, jenda
0
Lokomotiva je jako žena.Je jich stovky typů a každej z nich je jinej,každá z nich je svým způsobem krásná.Když jí chceš aspoň trochu poznat jsou to stovky hodin času.Nejde s ní být aniž bys jí bezmezně miloval,je nemožný jí znát do poslední skulinky

kamilko
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 269
Dátum registrácie: 21 Okt 2017, 14:07
Bydlisko: kosice

Re: BLDC controller z ebay

Príspevok od používateľa kamilko » 18 Okt 2018, 18:43

Pripojit ovladac a senzor od pedalov bicykla?
0

Používateľov profilový obrázok
cs001
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 28 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Michalovce

Re: BLDC controller z ebay

Príspevok od používateľa cs001 » 18 Okt 2018, 19:17

0
Technics, Pioneer, Tannoy, Lenco, Sony, Beyerdynamic, Khadas,Topping, Vivanco, Samsung, Dell, Minolta, OKI, Canon, Keithley, Fluke, Labs, Futaba, Citroen, Opel...

Napísať odpoveď