Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Hodnosti u┼ż├şvate─żov

Hodnosti u┼ż├şvate─żov

Moderátor: Moderátori

Odosla┼ąod ypsi » 17 M├íj 2007, 12:58

right13 nap├şsal:to by bolo,pod kazdym prispevkom by bolo hodnotenie,a prirataly by sa prispevky podla toho,ako ta ohodnotia uzivatelia a ako si poradil....body by ostali :D

Noo, riesenia sa zacinaju krystalizovat... :idea:
ypsi
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1407
Vek: 101.79
Zalo┼żen├Ż: 09.02.2007
Paragraf: 23

Odosla┼ąod Ostap » 06 Jan 2008, 01:15

No ja som tu nov├Ż, ale ako som si cel├ę toto vl├íkno ─Ź├ştal, tak mi z toho vych├ídza vec, ktor├║ nikto z V├ís nespomenul. Moder├ítor by sa mal stara┼ą o poriadok na f├│re, to znamen├í, ┼że by trochu mohol dba┼ą aj o jazykov├║ str├ínku. T├Żmto nemysl├şm len pravopis a pou┼ż├şvanie diakritiky, na ktor├ę v├Ą─Ź┼íina z V├ís ka┼íle, ale na obsahov├║ str├ínku pr├şspevkov. To je niekedy hr├┤za, pochopi┼ą, ─Źo vlastne pisate─ż chcel poveda┼ą. Tipujem, ┼że v├Ą─Ź┼íina z V├ís s├║ stredo┼íkol├íci. Chlapci, ke─Ć sa teraz nenau─Ź├şte spr├ívne vyjadrova┼ą, v ─Ćal┼íom praktickom ┼żivote m├┤┼żete by┼ą akoko─żvek dobr├ş elektrotechnici, ale bez spr├ívneho vyjadrovania ste v r*t*. Nehovoriac ni─Ź o znalosti akejko─żvek cudzej re─Źi. So sloven─Źinou len na Slovensku.
Moder├ítor by mal ma┼ą pr├ívo nekompromisne vyra─Ćova┼ą pr├şspevky, ktor├ę s├║ nezrozumite─żn├ę. O Off Topic v├┤bec nehovor├şm.
Ale sa mi to star├ęmu chrenovi rozumuje, ─Źo ?!
Ostap
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 11
Vek: 55.96
Zalo┼żen├Ż: 29.12.2007

Odosla┼ąod boraicho » 06 Jan 2008, 12:01

Bo┼że Ostap ty si sloven─Źinar?Este nikde na fore som sa nestretol s tym ┼żeby tu niekomu vadila nespisovna sloven─Źina.Ved ka┼żdy je z nejakeho kuta slovenska a ka┼żdy ma svoj rodny jazyk a ka┼żdy hovori po svojom ja som z vychodu a aj tak pi┼íem a aj budem.Neviem ─Źo si teraz chcel tym poveda┼ą.
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.74
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Spr├ívy od administr├ítorov

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist