Novým moderátorom sa stáva....

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Novým moderátorom sa stáva....

Príspevok od používateľa zawin » 11 Júl 2007, 16:46

Caute. Oznamujem ze novym moderatorom na fore sa stava uzivatel pablox, bude dohliadat nato aby sa dodrziavali pravidla stanovene na tomto fore.
Myslim ze som vybral dobre rozumie sa elektronike ma internetovu stranku pablox.cq.sk tak ho vsetci posluchajte :D
Moderatorom sa moze stat hociktory uzivatel tejto stranky ak budem vidiet ze ma snahu o rozvoj fora.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 11 Júl 2007, 21:00

jeeee vynikajuce, jeee aj ja si spravim stranku o elektro jeeee budem moderator, jeeee . trapas, no co uz, jeeee zaujimam sa o rozvoj stranky, posluchajte pablax, jeeee vela stastia pablo :roll:
0
Naposledy upravil/-a borec v 11 Júl 2007, 22:30, upravené celkom 2 krát.

Vidium

Príspevok od používateľa Vidium » 11 Júl 2007, 22:29

Toto bolo dost hlupe...hoci ja osobne si nemyslim ze je to nieco o co by clovek mohol stat...

Používateľov profilový obrázok
pablox
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: 19 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Ruzomberok
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pablox » 12 Júl 2007, 08:42

Zdravim, aby bolo jasne, ja sam som admina o tu funkciu neziadal, navrhol mi ju on sam, tak som ju prijal.
Aby ste si nemysleli ze som sa mu vtieral aby mi ju dal.
0

qwerty
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23 Jún 2007, 00:00

:)

Príspevok od používateľa qwerty » 12 Júl 2007, 09:00

Che, co keby vsetci boli moderatory :)
0

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 12 Júl 2007, 09:02

pablox napísal:
Zdravim, aby bolo jasne, ja sam som admina o tu funkciu neziadal, navrhol mi ju on sam, tak som ju prijal.
Aby ste si nemysleli ze som sa mu vtieral aby mi ju dal.


Bez vetra sa ani lístok nepohne. :wink:
Držím Ti palce, uvidíme, ako to tu bude vyzerať...
0
Nič sa nedeje náhodne!

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 12 Júl 2007, 09:07

no neviem, neverim, ze si o to neziadal. je tu kopec inych, mozno aj lepsich userov, ktory su tu dlhsie a o forum sa staraju takcitak. neviem preco by si prave teba vybrali, hmmm ze by ta WWW? :-D hruza toto forko

edit // mali ste to spravit tak, ze by ste vyhlasili hlasovanie, a nech aj uzivatelia povedia koho by chceli ako moderatora, hlasovanie napriklad spomedzi 10 najviac prispievajucich uzivatelov, alebo z 5. to je jedno, ale nerobit to poza chrbat uzivatelom, co myslite, ak k nim budete stale takto pristupovat , tak uz na vas budu prdet.
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 12 Júl 2007, 09:22

Aby bolo jasne post moderatora som mu navrhol ja lebo ja to uz vsetko nestiham a videl som ze na nasu stranku zacal chodit dost casto ale hlavne preto som ho dal ako moderatore ze sa aj osobne pozname zo sutaze TSME.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 12 Júl 2007, 09:25

:-D sranda by bola, :-D kazdy kto sa s tebou stretne a vezne ti piwo bude moderator. jajajaaaaaaj, serem na to, ak to takto pojde aj dalej, nema zmysel sem chodit, naco. uz aj tak je tu dllllho nuda.nic nove, par clankov, ktore vie okopirovat aj degesko ako som ja!
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 12 Júl 2007, 09:31

borec nikto ta tu nerdzi mozes kludne odist. Ale myslim ze ta sere to ze aj ty niesi moderator ze? Poviem ti tak ze aj nad tebou som rozmyslal ze ty navrhnem post moderatora, keby si sa teraz nezacal spravat ako somar tak si mohol moderator byt aj ty!
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 12 Júl 2007, 09:38

no tak s tymto ma teda nedostanes, moderatorom som chcel byt ked som prisiel na toto forum, no bol som este naivny, a neboj, moderatorom by som nechcel byt, uz len ten trapny pocit ked sa pozrem na svoj rank teraz :-D ani to nedokazete spravit, hoci som ta uz pred tyzdnom, dvomi, osobne na icq prosil o zmenu aspon svojho o nejake dva rády nižsie. cize mna nesere ze ja nejsom moderator, mn sere ze neviete vybrat spravodlivo k danej veci, a teda cuz! a dovi, bolo tu dobre, kym ste na to nezacali srat, chapem ze mate vela prace, a pribudaju aj roki, ale mali ste vopred mysliet na zadne vratka :wink:

edit // to pablox- neboj ja proti tebe nic nemam, inak to co si pisal nizsie tu uz bolo davno, a davno sa to tu rozoberalo, len na to jaksi zasa zabudli, cize tak je to, a teraz zrazu bum.aa ten edite preto, lebo viac postov uz netreba. teda mne netreba.
0
Naposledy upravil/-a borec v 12 Júl 2007, 10:51, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
pablox
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: 19 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Ruzomberok
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pablox » 12 Júl 2007, 10:36

Ja fakt neviem co sa pre takuto vec skriepite. Jasne som vam sem dal moje vysvetlenie, dal ho aj zawin.

Hadate sa pre to ako keby som za to dostaval 50sk na hodinu, pritom je to este robota naviac pre mna, prechadzat forum aby tu nebol bordel, pomahat ostatnym.

Preco ste sa ozvali az teraz, preco sem dakto nedal navrh ci moze byt moderatorom?
0

Používateľov profilový obrázok
UnReSt
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 25 Okt 2006, 00:00
Bydlisko: Košice - zapad
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa UnReSt » 12 Júl 2007, 13:58

Nečuduj sa, je to zavisť, aj ked ako hovoriš nemaju čo zavidieť.
0
Katedra elektroniky a multimediálnych telekomunikácií
Fakulta elektrotechniky a informatiky
Technická univerzita v Košiciach
http://www.unrestwebsite.ic.cz

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 12 Júl 2007, 14:41

no tak s tymto ma teda nedostanes, moderatorom som chcel byt ked som prisiel na toto forum, no bol som este naivny, a neboj, moderatorom by som nechcel byt, uz len ten trapny pocit ked sa pozrem na svoj rank teraz ani to nedokazete spravit, hoci som ta uz pred tyzdnom, dvomi, osobne na icq prosil o zmenu aspon svojho o nejake dva rády nižsie.
si takto zaustaly alebo ako mam chapat? citas prispevky? ak nie tak si este raz precitaj.
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 12 Júl 2007, 14:46

borec napísal:
no tak s tymto ma teda nedostanes, moderatorom som chcel byt ked som prisiel na toto forum, no bol som este naivny, a neboj, moderatorom by som nechcel byt, uz len ten trapny pocit ked sa pozrem na svoj rank teraz ani to nedokazete spravit, hoci som ta uz pred tyzdnom, dvomi, osobne na icq prosil o zmenu aspon svojho o nejake dva rády nižsie.
si takto zaustaly alebo ako mam chapat? citas prispevky? ak nie tak si este raz precitaj.
Si chcel odist nie?
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
pablox
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: 19 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Ruzomberok
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pablox » 12 Júl 2007, 16:29

borec napísal: edit // to pablox- neboj ja proti tebe nic nemam, inak to co si pisal nizsie tu uz bolo davno, a davno sa to tu rozoberalo, len na to jaksi zasa zabudli, cize tak je to, a teraz zrazu bum.aa ten edite preto, lebo viac postov uz netreba. teda mne netreba.
Ak proti mne nic nemas, preco ste sa tu do mna pustili ako keby som zawina podplatil? Ako jasne vyssie napisal, moderatorom moze byt ktokolvek kto sa snazi o cosi na tomto fore. Mozno ze zawin bol tak rad ze som to prijal, ze tam napisal aj adresu mojho webu, co je na tom?

Na takychto kravinach sa ukazuje aka je sila ludi vo fore a vzdy sa najde par jedincov, ktori musia do kazdeho sparat a zavideli by mu aj BAN a pustili sa do neho, ze o BAN by sa malo hlasovat :evil:
0

Používateľov profilový obrázok
borec
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 11 Jan 2007, 00:00
Bydlisko: Turčianske Teplice
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa borec » 12 Júl 2007, 19:39

nmeviem ci si tu uz bol ked sa to davnejsie rozoberalo, a uvedom si ze ja ti to nezavidim. mam namietky proti zawinovi a nie proti tebe!!! klud kamo
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 12 Júl 2007, 21:17

Tak borec v com je problem sak napis konkretne. Mas namietky proti zvoleniu moderatora?
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 12 Júl 2007, 21:53

Myslím si, že celá táto debata je o ničom, máme nového moderátora a tým to malo skončiť. Veď to nie je na celý život, čas ukáže, ako sa bude novému moderátorovi dariť a je jedno, či je to pablox, borec.....
Už to tu začína vyzerať ako v parlamente :!:
0
Nič sa nedeje náhodne!

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zawin » 12 Júl 2007, 22:05

servisman napísal:Myslím si, že celá táto debata je o ničom, máme nového moderátora a tým to malo skončiť. Veď to nie je na celý život, čas ukáže, ako sa bude novému moderátorovi dariť a je jedno, či je to pablox, borec.....
Už to tu začína vyzerať ako v parlamente :!:
Dakujem ti pekne si to napisal :)
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

Zamknuté