Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • GSM/GPRS tracker

GSM/GPRS tracker

Ak m├íte probl├ęm s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky nie─Źo zapoji┼ą

Moderátori: mirosne, Moderátori

GSM/GPRS tracker

Odosla┼ąod josko158 » 01 J├║n 2020, 22:18

Dobr├Ż ve─Źer.

Ner├íd zaklad├ím nov├║ t├ęmu ale nena┼íiel som nijak├║ podobn├║.

Dnes som na┼íiel v aute GSM tracker a neviem sa dop├ítra┼ą k ni─Źomu. Google nepomohol v├┤bec :?

Vyzn├í sa v tom niekto ? M├í GPS ant├ęnu, GSM ant├ęnu, rj45 a pripojeny jeden konektor z troch na ktor├Ż ide kostra, stalych 12v, sp├şnan├Żch 12v a pravdepodobne can-bus. V sufliku je SIM karta.

Nevie k tomu niekto dodat manual alebo aspo┼ł nejak├║ dokument├íciu alebo nie─Źo ─Źoho sa d├í chyti┼ą?

Zauj├şmalo by ma ─Źi sa z toho daj├║ z├şska┼ą nejak├ę d├íta a z├írove┼ł mam trochu strach, ani nie zo sledovania auta (SIM uz najsk├┤r davno nepln├ş ├║─Źel) ale z toho ┼że bolo niekedy v po┼żi─Źovni alebo tak podobne :evil: . Dotiahnute z IT kde bol ten tracker asi namontovany... Na SK dovezene v 2013.

Prikladam aj fotky sice foten├ę ve─Źer ale nie─Źo vidno. Ak bude treba spravim ─Ćal┼íie.

Dakujem za ka┼żd├║ radu.
S pozdravom Jozef
Pr├şlohy
IMG_20200601_211011.jpg
IMG_20200601_211026.jpg
IMG_20200601_211018.jpg
josko158
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 124
Vek: 28.82
Zalo┼żen├Ż: 07.02.2008
Paragraf: 23

Re: GSM/GPRS tracker

Odosla┼ąod lacog » 02 J├║n 2020, 08:51

Pod─ża m┼ła to "auto po d├┤chodcovi" bolo firemn├ę alebo l├şzing. Ot├ízka je ─Źi sa chce┼í hra┼ą s t├Żm GPS modulom. Pochybujem, ┼że z toho vytiahne┼í hist├│riu. Nie─Źo o module https://vyvoj.hw.cz/produkty/gsm/motorola-g24-gsm-modul.html
lacog
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 233
Zalo┼żen├Ż: 27.03.2007

Odosla┼ąod josko158 » 02 J├║n 2020, 13:13

Gsm modul samotn├Ż som na┼íiel... M┼ła sk├┤r zauj├şma tracker ako celok.

Ale nasiel som str├ínku v├Żrobcu tu.
Po dlhom h─żadan├ş aj nejak├║ zmienku ─Źo by to mohlo by┼ą tu. Je to po taliansky ale cez preklada─Ź to vyp─żulo info o tom ┼że je to nie─Źo na ┼ít├Żl alarmu. Nasved─Źuje tomu aj rann├ę nena┼ítartovanie auta bez tejto krabice. Tak┼że tie dva k├íble o ktor├Żch som si myslel ┼że s├║ pre canbus preru┼íuj├║ obvod ┼ítart├ęra. P├ş┼íu tam, ┼że to sl├║┼żi pre pois┼ąovne kv├┤li zn├ş┼żeniu rizika a z├írove┼ł aj poistnej sadzby.
Asi to jednoducho vy┼ímar├şm, spojim nasp├Ą┼ą obvod ┼ítart├ęra ako bol a nebudem to ─Ćalej rie┼íi┼ą...
josko158
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod rudko » 02 J├║n 2020, 14:44

Krabica ako celok je GPS tracker. Blizsie info sa o nom asi nedozvies ani od vyrobcu. Podobne zariadenia som kedysi vyrabal pre jednu slovensku firmu. Pouzivaju to prevadzkovatelia vacsich vozovych parkov na monitoring aut, elektronicke knihy jazd.... V ramci toho co sme vtedy ponukali my okrem monitorovania polohy to vedelo snimat palivo v nadrzi, citat data z RJ, odpajat zapalovanie... a milion dalsich veci co sme riesili specialne pre potreby zakaznikov. Na tvojom mieste to odtail vyhodim do :butthead: a instalaciu uvediem do povodneho stavu. Nieje ti to k nicomu dobre. Musel by si mat to zariadenie u vyrobcu registrovane na seba a mat zaplatenu u nich nejaku sluzbu aby si to vedel nejako zuzitkovat vo svoj prospech.
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2174
Vek: 34.01
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod josko158 » 03 J├║n 2020, 22:07

Rudko dakujem za utvrdenie v tom ─Źo planujem urobi┼ą, vyhodi┼ą to do pre─Ź a potom asi aj rozpitva┼ą. Ono u┼ż to bolo aj ─Źiasto─Źne von akurat to nena┼ítartovanie ma donutilo vratit to s5 ale len do piatku alebo soboty kedy to vyoperujem komplet aj z kabel├í┼żou von. Po pitve dam foto vn├║tra :wink:
josko158
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod josko158 » 05 J├║n 2020, 15:40

Tak operácia sa podarila, pacient zomrel :thumbup: :applause: .
Plo┼íticu som odoperoval bez v├Ą─Ź┼í├şch probl├ęmov a┼ż na to sp├íjkovanie hore nohami pod pr├şstrojovkou :confused: . D├ívam aj nejak├ę fotky tu.
josko158
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Nasp├Ą┼ą na Auto-moto elektronika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 5 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist