Spinac 5pin na el.okna 2kable

Ak máte problém s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky niečo zapojiť

Moderátori: mirosne, Moderátori

jojork
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 23 Feb 2008, 00:00

Spinac 5pin na el.okna 2kable

Príspevok od používateľa jojork » 13 Okt 2018, 18:46

Prosim o radu ako zapiojit spinac ma 5pin.. Oreginal el.okna fungovali ale stahovacka sa pokazila tak som kupil univerzalnu stahovacku a ta ma dva kable...Ked som zapajal vzdy to islo len jednym smerom bud dole alebo hore...

Uni stahovacka ma dva kable + a - tie ked zapojim tak to ide len jednym smerom ..
Prikladam spinac ci by to mohlo takto fungovat...Za kazdu radu dakujem
Prílohy
HTB1GWD3LXXXXXc2XFXXq6xXFXXXH.jpg
0

milansprlak
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 07 Feb 2014, 10:54
Bydlisko: Trstená
Vek: 31

Re: Spinac 5pin na el.okna 2kable

Príspevok od používateľa milansprlak » 13 Okt 2018, 20:24

Podla mna to nebude takto fungovat. Bolo by dobre napisat typ noveho aj stareho spinaca. Avsak zrejme to nebude mozne spravit.
0

jojork
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 23 Feb 2008, 00:00

Re: Spinac 5pin na el.okna 2kable

Príspevok od používateľa jojork » 13 Okt 2018, 21:32

Spinac je TOPRAN Spínač elektrického otvárania okien je z oreginal el.okien co som mal a ten spinac chcem pouzit https://www.autodoc.sk/topran/2724102

a myslel som ze by to slo zapojit ako je to tu su tam obrazky a otvaranie,zatvaranie ma ten isty princip http://www.agcoauto.com/content/news/p2_articleid/153
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Spinac 5pin na el.okna 2kable

Príspevok od používateľa 5ko » 15 Okt 2018, 16:07

Pozri si túto tému, možno ti to pomôže aspoň v princípe sa zorientovať v zapojení.Je tam aj schéma.
elekronika-stahovania-okien-t2424.html
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Re: Spinac 5pin na el.okna 2kable

Príspevok od používateľa datam » 16 Okt 2018, 11:08

Aká stará téma a ešte aj moja.

Pozerám že som ani nedopísal o tom prúdovom obmedzení ktoré som nakoniec aj tak vyhodil lebo to tesnenie tak držalo zatvorené okno že to nešlo naladiť. Nakoniec motor na strane spolujazdca asi po 4 rokoch zhorel a minulý rok išlo auto aj tak do šrotu.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10147
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Spinac 5pin na el.okna 2kable

Príspevok od používateľa 5ko » 16 Okt 2018, 16:36

No vidíš a to moje Punto ešte stále behá niekde po Štiavnických kopcoch a okná fungujú. :D
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok