2 din rádio z číny.

Ak máte problém s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky niečo zapojiť

Moderátori: mirosne, Moderátori

milan209
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 07 Apr 2010, 00:00
Bydlisko: Žilina
Vek: 50

2 din rádio z číny.

Príspevok od používateľa milan209 » 25 Nov 2018, 15:56

Zdravím. Hľadám nejaké kvalitné 2 din rádio pre touareg 2005 z číny. Je tu dakto kto sa v tom vyzná a pomôže? Je tam viac výrobcov a netuším kto je lepší. Zatiaľ som vybral toto: IPS DSP Android 8.1/8.0 4G CAR DVD GPS For Volkswagen Touareg T5 Transporter Multivan dvd player multimedia navigation radio
https://s.click.aliexpress.com/e/bjTJpjk4
Tiež neviem ktorú verziu vybrať. Pls poraďte.
0

Používateľov profilový obrázok
datam
Power user
Power user
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: 24 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: SVK
Vek: 41

Re: 2 din rádio z číny.

Príspevok od používateľa datam » 29 Nov 2018, 09:50

Tu asi nebude jednoznačná odpoveď. Mal som niekoľko rádií odtiaľ a vždy po otvorením som pocit že sa do toho rádia niekto vys... :thanks: Čo sa týka kvality je to odpad. Ako za tú cenu nemôžeš čakať že tam budeš mať najmodernejší kapacitný displej, najvýkonnejší procesor a hlavne kvalitu ktorá ti prežije aspoň 2x zimnú sezónu v aute bez ujmy alebo studených spojov :thumbdown:

Ale trošku pozitívnejšie. Daj si pozor hlavne na zástavbový rozmer. čínan hore dolu 5mm nerobí problém a ja som pri mojom aktuálnom musel frézovať priestor okolo. Ked kúpim ďalšie neviem ako to bude vyzerať ale čo už. Tak sa zameraj hlavne na rozmer. Ostatné veci ako GPS, FM tuner a Video IN modul je totálna náhoda. Nevieš čo tam strčí a napríklad bežne narazíš na rádiá s FM tunerom bez podpory RDS. Ako neprídeš iba o luxus že ti nenapíše názov stanice ale nakoľko RDS nie je iba o tom prídeš o ďalších 10 funkcií.

Moja skúsenosť je ak by to stálo o niečo viac tak ma to aj rozčúli ale takto si musíš povedať že si dostal čo si za tie peniaze aj zaslúžiš.

A pamätaj. Tu bude DPH aj CLO ak to bude nad 150€.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok