Notebook HP pavilion G6 2231EC,WIN8,WIN7 problém zobrazenia

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
maco2014
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 20 Jún 2012, 14:22
Bydlisko: Veľký Krtíš
Vek: 33

Notebook HP pavilion G6 2231EC,WIN8,WIN7 problém zobrazenia

Príspevok od používateľa maco2014 » 26 Mar 2015, 11:00

Zdravím som majiteľ HP pavilion G6 2231EC

mám tam grafiku Intel a AMD Radeon 7600M 2jadro 2x2,4 Pentium 4GB Ram
Je tam od výroby nahodený Win8 ja ako hejter som si dal WIN7 cez zapnutý legacy mode aby to bralo aj WIN 7 všetko teda dva systémy na dvoch oddelených diskoch + další kde hádežem všetko čo potrebujem zálohovať, hlavne som požíval tu 7mičku na dvoch monitoroch . 2 mesiace fungovalo slušne,

Včera večer som facebookoval, vypnem ho. ráno sa zobudím zapnem ho čierna obrazovka (avšak zapnutá čierna obrazovka) nedalo mi to tak som to zapojil na monitor cez VGA port, tak som ho reštartoval a display notebooku čierny cez VGA mi to šlo, vypísalo mi niečo že oprava po vynutí alebo niečo okolo toho začalo mi to vyhladáať všetok hardwear, počkal som nech to celé načíta, na ploche som šiel do nastavenia rozlíšenia obrazovky a tam mi nechcelo ani nájsť dislpay notebooku, ani ho nedetekovalo ...

Povedal som si OK tak možno preskočilo biosu ... reštartoval som ho prepol som sa do biosu a tam prehodil nastavenie na výrobné, uložil som to a vypol, vytiahol VGA kábel, display sa rozosvietil a hodilo ma do 8mičky, na pravej strane som mal od zapnutia farebné pásy, upravilo mi nastavenie obrazovky tak že začiatok tých pásov je ohraičenie "pracovnej plochy, spodnú časť lišty nevidím a ani sa to nedá zmeniť rozlíšením nastavenia vždy to takto hodí....

opeť som to reštartoval a prepol legacy mode aby som sa dostal do WIN7čky avšak tam som sa nedostal obrazovka mi zmrzla a nedialo sa nič.
Skúsil som všetko čo som vedel .. trocha som googlil no nič som nenašiel... ma to dosť hnevá lebo jeden deň to ide všetko ako má druhý deň to je v .....

ako mám postupovať pri hladaní vinníka :?:


! Upravený názov témy pre lepšie vyhľadávanie.Snažte sa písať do názvu témy typ zariadenia + OS.Téma presunutá tam, kde patrí. upravil: 26.3.2015 mirosne !
0
Veda je len perverziou pokiaľ jej najvyšším cieľom nie je lepšie ľudstvo. N.Tesla

Používateľov profilový obrázok
maco2014
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 20 Jún 2012, 14:22
Bydlisko: Veľký Krtíš
Vek: 33

Re: Notebook HP pavilion G6 2231EC,WIN8,WIN7 problém zobrazenia

Príspevok od používateľa maco2014 » 26 Mar 2015, 15:44

Danke ššššn

PS: už som to poriešil.

celý notebook som rozobral a zložil a šlo to, bud náhoda alebo sa uvolnnil káblik od display-a a ako som to zložil tak som ich dotlačil
0
Veda je len perverziou pokiaľ jej najvyšším cieľom nie je lepšie ľudstvo. N.Tesla

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok