Foto recovery s adresárom/ win7 Home Premium

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4418
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Foto recovery s adresárom/ win7 Home Premium

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Dec 2015, 18:34

Cavte,

Potrebujem obnovit vymazany adresar (cez CUT) aj s fotkami.

Viac info:
Telefon som pripojil k PC a vsetky fotky som presunul na HDD. Potom na HDD som vytvoril adresar vyber a do neho som nahral len niktore fotky. Potom som ten adresar vyber presunul spat na telefon do adresara Downloads. Potom som telefon pripojl k inemu PC (u kamosa) a drear Vyber som opat presunul prikazom cut a paste niekam na HDD kamosovho PC. Takze na karte v telefone neostal ted adresar. Teraz nemam k dizpozcii ten kamosov PC kde su fotky ale mam k dizpozicii telefon aj s kartou (nic sa na kartu nepridavalo od toho posledneho presunutia). Chcel by som si opat pozriet na tel karte, ze co som tam mal za fotky, lenze ten adresar bol "cut", takze on tam nie je.

Uz som stiahol 3 recovery programy, no ani jeden mi neukazal ten adresar Vyber. Neviete o neakom recovery programe, co mi ukaze adresarovu strukturu?
Potrebujem pozriet co bolo v adresari Vyber na telefonnej karte (stacia nazvy fotiek).

Nechcem instalovat 10 recovery programov na PC, a stale dookola skusat ak vy viete o niecom co funguje tak co ja potrebujem.

Diki..

! Upravený názov témy pre v budúcnosti lepšie vyhľadávanie. upravil: 27.12.2015 mirosne !
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
zen
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 22 Nov 2013, 14:33
Bydlisko: Cadca

Re: Foto recovery s adresarom

Príspevok od používateľa zen » 26 Dec 2015, 19:45

Nenapisal si, aky OS.
0
Samozřejmě, že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin. (Zdenek Jirotka, 1942)

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4418
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Foto recovery s adresarom

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Dec 2015, 20:33

sorry, win7 Home Premium
mmentalne testujem status Photo Recovery (jeden z dalsich freeware programov)

edit:
Status Photo Recovery mi nasiel adresar Vyber, ale nic v nom nebolo. Zeby preto lebo som pouzil Cut prikaz? Ani v Adresary na tel. karte DCIM/100ANDRO nic nie je. Tam boli vsetky fotky. (tam som tiez pouzil Cut prikaz.)

To uz sa nedaju obnovit subory pri pouziti Cut prikazu?
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok