Prečo používate OS Windows (Microsoft)?

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Loloone
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: the Sered DC
Vek: 51

Prečo používate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Loloone » 14 Feb 2016, 18:55

ja osobne pouzivam Linux (Ubuntu) denne a na vsetko, na co bezny uzivatel moze PC pouzivat... cize hlavne web, ale aj dalsie ine veci

na jednom PC mam Win7 64bit pouzivam (takmer vyhradne) ako domace studio, cize praca so zvukom, multimedia

pre uplnost este dodam ze mam aj nejake skusenosti s MAC OSX na starsom MAC Pro v profi studiu - to povazujem za najlepsie riesenie pre multimedia ked nebudeme pozerat na cenu :-) ...nejaku dobu som tiez experimentoval OSX na PC tzv. Hackintosh, na jednom notebook-u mi to chodilo celkom fajn ale na vekom PC to bolo nestabilne takze vpodstate cele zle :-) nedoporucujem ale niekto moze mat iny nazor

zhrnutie: linux - na vsetko, denne, velka spokojnost, super stabilita, za darmo, windows - takmer vyhradne na pracu s audiom, uz som sa naucil s tym zit, ak by som mam primeranu alternativu urcite bych sa mu vyhol, mac os - super alternativa avsak radovo o jednu nulu drahsi hardware ako PC platforma

toto je v skratke moj pohlad na vec, rad by som poznal nazor a pohlad na vec uzivatelov MS Windows, halavne tych ktory ho pouzivaju dobrovolne, co vas k tomu vedie?
0
Naposledy upravil/-a mirosne v 15 Feb 2016, 09:01, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Doplnenie interpunkcie v názve
"sukani je pro decka ...chlapi si vypijou"

DPS pre stavbu programatora - UsbPicProg alebo AVR-USBasp

speed
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 04 Dec 2007, 00:00
Bydlisko: Žilina

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa speed » 14 Feb 2016, 19:06

Ja osobne som používal Ubuntu a neskôr Mint. Momentálne len WIN7 ale mám vytvorenú partíciu pre Mint :D . Osobne si myslím že linux je hlavne pre ľudí, ktorý sa vedia vzdelávať, riešiť problémy a nepotrebujú soft, ktorý beží len na WIN. Na web, audio, video a bežné kancelárske veci či eagle je LINUX super. Nevýhoda ak je treba nejaký špeci soft napr. od siemensu
0

TomasNM
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1371
Dátum registrácie: 22 Jan 2012, 19:24
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Vek: 43

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa TomasNM » 14 Feb 2016, 19:26

1. Ked sa v 90-tych rokoch prechadzalo z 8-bitov na PC platformu,tak to bolo takmer vsetko pod taktovkou MS. Najprv DOS,potom Win3.1,neskor 95 atd. Zvykli sme si na Win,tak tazko sa meni.
2. Kompatibilita - v praci pouzivame vyhradne Win,zrejme aj pre to,ze pre Win su vsetky profi aplikacie(SolidWorks,SolidEdge,Simatic),ktore vyuzivame. Preco byt nekompatibilny,napr.s Office-om od MS doma s Linuxom alebo s iOS?
3. Vyssie spomenuty zvyk. Ked pouzivam nejaky program dlhe roky,nevidim dovod hladat k nemu(casto neadekvatnu) nahradu pre inu platformu.
4. Skusal som aj Linux,len som nejako nedokazal nainstalovat drivre a celkovo v tom rozbehat internet atd.
5. Na druhu stranu,ja idem stale na XP a zatial mi staci na vsetko,co zatial potrebujem. Ak bude nutne,budem musiet upgradovat na W7,popr.W10. Moje oblubene appky z XP uz na Win7 casto nefunguju korektne.
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Drakoush » 14 Feb 2016, 19:30

Pretože využívam OS ako obyčajný človek bez nejakých nárokov a preto, lebo väčšina programov je písaných na mrkvosoftovú platformu.

A presne ako ja, tak každý, kto neprogramuje, dokáže využívať widly. Reči, že je to blbý systém a pod. sú len "macherské" reči. Presne ako značka kondíka vo výhybke a cirkev - fanatizmus.

Teraz všetci do mňa :finga:
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
AlbiDartanan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1899
Dátum registrácie: 09 Júl 2009, 00:00
Vek: 39

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa AlbiDartanan » 14 Feb 2016, 19:35

Prečo wimdows - má pomerne velkú základňu ludí ktorý s ním robia (No dobre linux má tiež dosť velkú základňu ale distribúcií je strašne vela a tým pádom čo ide dobre na jednej na druhej nemusí ísť bezproblémovo ).
Použivam origoš win7 (určite zatial nejdem upgradovať na 10) na notase .
Inak použivam Ubuntu (jeho "klony" + iné verzie).
Na starých PC mám Puppy linux .
Skúšal som aj fedoru , DSL , Mint .....
Niekde by som dokonca našiel asi aj 9 original CD knopixu z knižkov .

MAC (starší) mám na povale a ešte stále by mal fungovať ....

Na flashovanie a podobné srandičky FreeDos ....

Nedávno som skúšal aj emulovať cez virtual OS2 - robilo to nejake problémi pri emulácii tak to raz asi skúsim origoš na staršej mašine .

Musím sa ešte asi dokopať ku tomu vyskúšať ponaťahovať na nejaku staršiu mašinku Win 3.11 a podobne :biggrin:
(Najvačšia sranda bola keď som prenášal inštalačku W95 na starý PC iba cez disketovku pretože mal zvláštne periférie (nie ako klasicke PATA))[mal som vtedy iba dáke 4 funkčne diskety].
0
Naposledy upravil/-a AlbiDartanan v 14 Feb 2016, 19:41, upravené celkom 1 krát.
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/

staffy
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: 30 Máj 2009, 00:00
Bydlisko: Zvolen/Brno
Vek: 32
Kontaktovať používateľa:

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa staffy » 14 Feb 2016, 19:40

Pretože som hráč a rád sa hrám hry na PC, možno keď budem mať HTPC na domáce audio a video tak skúsim linux.
0
Foobar User
Mimochodom, volám sa Maroš ;)

Používateľov profilový obrázok
Loloone
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: the Sered DC
Vek: 51

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Loloone » 14 Feb 2016, 19:48

chapem ze je to zvyk, a chapem ze ked je niekto zavislí od hrania hier tak nepojde do linuxu ale office? tak to snad nie :-)
open office som pouzival este pod XP lebo bol lepsi ako MS office a od kedy ho pouzivam nepoznam ten problem ze by som nevedel otvorit nejaky dokument

edit: a to ze win je vacsinovy OS aspon teda eu v (amerike neviem) tak to je jasne ale preco?
0
"sukani je pro decka ...chlapi si vypijou"

DPS pre stavbu programatora - UsbPicProg alebo AVR-USBasp

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Drakoush » 14 Feb 2016, 19:54

Ty nechápeš, ale nenapísal si jediný dôvod, prečo widly nie.

Office je najpoužívanejší balíček, excel je skvelý program, ktorý nemám skoro ani konkurenciu. Open office som nepoužíval NIKDY a nemal som ani problém nejaký dokument otvoriť - žeby problém medzi stolom a stoličkou, alebo náhoda?
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

willous
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 15 Máj 2015, 14:26
Bydlisko: Brno
Vek: 26

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa willous » 14 Feb 2016, 19:55

Mám ne uplně legálně osmjedničky, sem s nimi spokojený, většina simulátorů, cadů a dalších programů mi na tom jede a nechci zkoušet, jestli by to jelo i na linuxu. S linuxem si hraju na banánech, malinách a podobných platformách a úplně mi ty pohádky z příkazové řádky stačí. Nemám ponětí co tam píšu a ono to buď funguje a nebo funguje něco jinýho. Ale cítím se u toho jako hacker. :lol: :lol: :lol: Linux beru jako dobrovolné ubližování si na zdraví, ale vždy se k němu po čase rád vrátím. Načež se od něho zase rád odvrátím.
0
Zájmy: CNC, reprap, audio, automatizace, dvoutakty

Používateľov profilový obrázok
Loloone
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: the Sered DC
Vek: 51

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Loloone » 14 Feb 2016, 20:01

"hejtery" pohov :-)

@drakoush

preco linux a nie win ? stabilita, mensie naroky na HW, vírusy, opensouce, cena....
dufam ze si uvedomujes ze napr vacsina web serverov=linux :-)

@willous

to co mas na bananoch a na malinach to asi neni "plnokrvny" linux to za prve a za druhe linux ma aj user friendly graficku nadstavbu, resp. niekolko, cize aj uplna lama sa "preklika" kam potrebuje
0
"sukani je pro decka ...chlapi si vypijou"

DPS pre stavbu programatora - UsbPicProg alebo AVR-USBasp

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Drakoush » 14 Feb 2016, 20:18

A v čom sú widly nestabilné? Vieš, kedy sú nestabilné? Keď tam natrieskate fúru chujovín z internetu od neznámeho vydavateľa.
Pretože na widlách chodia bankomaty, herné automaty, váhy, terminály a mnoho iného a nezvykne to padať. Videl si niekedy, že by bankomat padol? Alebo váha v bille :) A nepadá ani mne, prevádzkujem na 4 PC widly 7 a nepadajú mi. Samozrejme predpokladom je aj HW v poriadku.

HW nároky neviem, aké má linux, ale požiadavky widlý sú v dnešnej dobe na podpriemerný počítač (pretože 1GB RAM, 1GHz procesor a 16GB disk majú naozaj všetky počítače). V tomto smere to nie je problém. A ak máš starý chrchel, samozrejme si nedáš win10, ale starší, aby Ti to fachčalo.

Vírusy - opäť je to medzi stolom a stoličkou, aspoň teda z časti. Ak využívaš PC normálne a máš antivírak + firewall bránu, tak nírusy nenachytáš. Ale v tomto sa zhodneme, že na widly je viac vírov, ako na linux, to si nebudeme klamať.

Opensource - :D Áno, si programátor?

Cena - neviem, koľko stoja widly a koľko linux. Ale cenu naozaj nerieš, ľudia majú peniaze, akurát poväčšina ich míňa na nepotrebné chujoviny, alebo inak povedané "vnútené potreby". A ak si aj chudák kúpi PC, budú tam widly, lebo linux som ešte nevidel na počítačoch v predaji, väčšinou každý ponúka len widly (dokonca ani apple som nevidel, e by niekomu ponúkli).

K poslednému bodu, hej, uvedomujem a vráť sa k bodu 1 v mojej odpovedi - teda tak isto beží aj na widlách kopec vecí :)
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Loloone
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: the Sered DC
Vek: 51

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Loloone » 14 Feb 2016, 20:25

v podstate dovod preco ma to zaujima je ten ze vsetci co pouzivaju linux to robia dobrovolne a este som nepocul nikoho nadavat na linux aj ked ma urcite svoje slabiny

napreiek tomu ze windows neni zadarmo (aj ked vieme jak je to v praxi) ludia si ho kupia, pouzivaju ho a kazdy druhy na neho nadava a stale nieco riesia a furt je nejaky problem so spehovanim a virusmy atd.... ved pozri len tu na fore kolko je vlakien kde sa riesia problemy s Win

ja stale jako priklad pouzivam svoju zenu :-)
zakial mala v noteboku Win tak to bolo furt volaco - tuto som neco zmackla a toto sa mi tam naistalovalo a toto mi nejde a pred tym to islo a furt volaco a dokonca bolo aj tak ze uz som to ani nerozchodil a musel som instalovat na novo

a od kedy ma ubuntu nic ....ale ne ze jakoze nic ale naozaj vobec ziadny problem
0
"sukani je pro decka ...chlapi si vypijou"

DPS pre stavbu programatora - UsbPicProg alebo AVR-USBasp

Používateľov profilový obrázok
zipaj
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2900
Dátum registrácie: 13 Feb 2011, 00:00
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa zipaj » 14 Feb 2016, 20:32

Keď niečo používa rádovo viac ľudí, tak je na to aj rádovo viac sťažností.
0
Základné parametre zosilňovača pre kapelu? - Nízka váha a veľký výkon, v tom hluku sa aj tak všetko stratí :-)

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa mato3000 » 14 Feb 2016, 20:34

Drakoush, napríklad preto nie , že mi to zožralo 2/3 HW výkonu a nič ... nechodia mi tam veci ako nappríklad kamera, ktorá mi ide pod W7, na W8 už nie, neche mi natiahnuť ovládače, asi niesú autorizované .. na W10 mi neche chdiť 80% vecí, čo som používal na starom netbuku, neviem sa napichnúť na auto s VagCOm, nejde mi ICD3 na programovanie .... škoda reči ... mimochodom ich SW ako aj HW je licencoavný a zkúpený ....

vieš mi prezradiť ako si mohli na W10 dovoliť to aby mi to nechodilo ? jednoducho, lebo ma majú v prdeli, ja im nepaltím

aby som sa sk každým DW a SW , ktorý potrebujem drbal hodiny, kým to nainštalujem .... a ako si predstavujú mi nahodiť na moj PC a moj SSD 6 GB sračiek ? Možno to nevadí ovečkám ale mne to vadí.

alebo NASko mi nepodporuje nahrávanie viac súborov, ale len jededen, viac ide len cez chrome ... normálne ťa na to čuráci upozornia a možeš sa posrať, musím mať dva prehliadače

Robia si s vami čo chcú a vy im za to platíte ovečky .... ale jj ide vám, hra, aj fuckboook ... takže všetko ja OK
0
Naposledy upravil/-a mato3000 v 14 Feb 2016, 20:38, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
tom666
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1344
Dátum registrácie: 05 Máj 2009, 00:00
Bydlisko: NR

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa tom666 » 14 Feb 2016, 20:37

Drakoush napísal: ... Pretože na widlách chodia bankomaty, herné automaty, váhy, terminály a mnoho iného a nezvykne to padať. Videl si niekedy, že by bankomat padol? ...
Videl :wink:
Prílohy
4658-xp-bankomats2.jpg
blue-screen-bankomat.jpg
DeLaRue_ATM_Crash.jpg
0

mato3000
Power user
Power user
Príspevky: 9767
Dátum registrácie: 04 Jan 2009, 00:00
Bydlisko: BA

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa mato3000 » 14 Feb 2016, 20:40

Drakoush napísal:
HW nároky neviem, aké má linux, ale požiadavky widlý sú v dnešnej dobe na podpriemerný počítač (pretože 1GB RAM, 1GHz procesor a 16GB disk majú naozaj všetky počítače).

ha, prečo potom mám po upgrade na 30GB HDD volných len 12 GB a to som vyhodil staré WIDLYold .... mimochodom krvopotne, lebo to dobrovolne nechcelo ísť.

Mne nevadili staré W , lebo si si mohol vybrať, ale to čo sa teraz deje je obyčajné svinstvo a teraz je vidno kolko máme ovečiek okolo seba
0

Používateľov profilový obrázok
Loloone
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: the Sered DC
Vek: 51

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Loloone » 14 Feb 2016, 20:42

Drakoush@

cize ty vlastne nemas skusenosti s linuxom preto sa staviac na zadne :-)
aby sme si rozumeli ....ja nemam nic proti win :-) naopak este stale ho pouzivam ale je to skor preto ze nemam navyber resp. nemam zbytocnych 4000-5000 eur na MAC Pro

ale vyuzivat Win na internetovanie (lebo sak co ine robi bezny uzivatel s pocitacom) je podla mojho nazoru ciste sialenstvo :-)
to uz radsej hocijaky android postacuje

to ze win je "sebadestrukcny" system tak to jako bez debaty :thumbdown:
0
"sukani je pro decka ...chlapi si vypijou"

DPS pre stavbu programatora - UsbPicProg alebo AVR-USBasp

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Drakoush » 14 Feb 2016, 20:47

Loloone:

zipaj dobre napísal. Treba si uvedomiť, koľko ľudí používa linux, koľko widly. Je jasné, že widly sú väčšinové, tak bude aj viac sťažností. Samozrejme nehovorím, že je to LEN o tom, ale niečo na tom tvrdení je.

Špehovanie ja neriešim a ľudí, čo sa toho boja, považujem za ovce, pretože dobre vedia, že špehuje sa na FB, google, ale nadávajú len na widly, lebo to sa zmedializovalo a stádo oviec má teraz vymytý mozog telkou, tak budú nadávať. Čiže či už špehuje, či nie, je mi jedno, lebo ho používam dobrovoľne - ako aj FB, google a pod. A ak máš linux, tak či tak si špehovaný.
Samozrejme musím dodať, že všetci, čo vedia o špehovaní, si vyliali dušičku aj na FB, to im nevadilo :D

Ja by som to zhrnul asi tak, že nejaký objektívny dôvod, prečo áno a prečo nie neexistuje. Vždy to bude len subjektávny názor - ako ten Tvoj či môj. Lebo ja za seba nemôžem na widly nič povedať, fungujú mi korektne, nepadajú, programy idú bez problémov, skrátka za celý svoj život som nemal s widlami problém a ak hej, vždy bol spôsobený niečím iným, napr. nef-čným HW, zlým SW a pod. (užívateľ Widlí od verzie 98, rok ca. 2001).
Ty máš skúsenosti, ja mám skúsenosti, akurát Ty zlé, ja dobré. A v pohode sa môže stať, že Ty máš dobré skúsenosti s Linuxom a ja ich budem mať zlé.

A aby si dostal odpoveď, ktorú očakávaš - tak dôvod, prečo JA používam widly je ten, že sú user-friendly, z môjho pohľadu spolahlivé, bežia mi na tom programy, ktoré potrebujem a určite je to aj o tom, že prvý systém, s ktorým som začal na PC vôbec, boli widly, môžeme sa teda baviť aj o zvyku (aj to hrá úlohu) :)

Keby si sa ma opýtal, či intel, alebo AMD, tak by som Ti povedal intel - zase dobré skúsenosti. 100 ľudí, 100 chutí a samozrejme aj 100 skúseností ;)

A vlastne touto odpoveďou odpovedám aj Borisovi. Widly od sedmičky vyššie som nepoužíval a ani neplánujem, nepáčia sa mi. Taktiež ani pod sedmičku by som už nešiel.

Tom666: blue screen som zažil aj ja, ale bolo to RAMkou.
Blue screen je totiž ošetrenie programátora widlí, keď sa OS dostane do nečakaného štádia, sa ktorým sa nerátalo, ale neznamená chybu OS, ale môže znamenať aj chybu SW a HW :)
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

Používateľov profilový obrázok
Loloone
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1369
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 00:00
Bydlisko: the Sered DC
Vek: 51

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa Loloone » 14 Feb 2016, 20:48

zipaj napísal:Keď niečo používa rádovo viac ľudí, tak je na to aj rádovo viac sťažností.
hlavne ked nieco pouzivas nieco nedobrovolne napr. v robote a nemas moznost si vybrat tak hej
Linux neni dokonaly a tiez sa riesia chyby atd. ale hlavne je tam ta moznost riesit nieco a to je ta sila kazdeho opensouce projektu
0
"sukani je pro decka ...chlapi si vypijou"

DPS pre stavbu programatora - UsbPicProg alebo AVR-USBasp

Používateľov profilový obrázok
AlbiDartanan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1899
Dátum registrácie: 09 Júl 2009, 00:00
Vek: 39

Re: Preco pouzivate OS Windows (Microsoft)?

Príspevok od používateľa AlbiDartanan » 14 Feb 2016, 20:51

windows 8 OEM idu za od 100E za DVD
linux je od free až po pár tisíc E (ale tie sú na komerčné využitie)
Distribúcie :
https://en.wikipedia.org/wiki/File:Linu ... ndroid.svg
porovnanie distribúcií :
https://en.wikipedia.org/wiki/Compariso ... tributions

No ale niektorí platia microsoftu aj za XP čka - update ....

http://www.windowscentral.com/us-navy-p ... xp-support
http://www.zdnet.com/article/dutch-gove ... p-support/
:D
http://www.howtogeek.com/186754/microso ... have-them/
0
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok