Kontrola používateľských kont - Windows 7

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Edgar
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2434
Dátum registrácie: 12 Aug 2013, 02:28
Bydlisko: Košice
Vek: 27

Kontrola používateľských kont - Windows 7

Príspevok od používateľa Edgar » 19 Okt 2016, 19:23

Dnes som nainštaloval bratovi nový Windows, spravil admin konto a klasické konto s obmedzením. Ale ak z toho konta s obmedzením otvorím program ktorý potrebuje administrátorské konto, proste ho neotvorí. Pri tom má vybehnúť to okno, kde by som si mal zvoliť admin konto a zadal by som heslo. Lenže žiadne okno sa neotvorí a proste iba napíše že k tomu nemám prístup. Zo systémových vecí ktoré potrebujú admin konto nenapíše nič a ani ich neotvorí. Dá sa s tým niečo urobiť tak aby vybehlo to okno na zadanie hesla admina?
0

Používateľov profilový obrázok
rudko
Power user
Power user
Príspevky: 2339
Dátum registrácie: 28 Dec 2012, 08:33
Vek: 37

Re: Kontrola používateľských kont - Windows 7

Príspevok od používateľa rudko » 19 Okt 2016, 19:39

Sice si nenapisal verziu win a nastavenie UAC, ale tak je tu jednoducha moznost. Pravy klik > run as administrator. Pokial nefunhuje ani to tak je nieco naprd s tym win. Instalacia je legal alebo crack?

edit: aby som to urychlil. skontroluj prosim ta nastavenie UAC v local security policy.
ak nevies ako: run > secpol.msc > local policies > security options a tam poslednych niekolko riadkov user account control
0
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...

Používateľov profilový obrázok
Edgar
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2434
Dátum registrácie: 12 Aug 2013, 02:28
Bydlisko: Košice
Vek: 27

Re: Kontrola používateľských kont - Windows 7

Príspevok od používateľa Edgar » 23 Okt 2016, 10:45

rudko napísal:run > secpol.msc > local policies > security options a tam poslednych niekolko riadkov user account control
Vďaka, pomohlo to, len neviem prečo to defaultne bolo vypnuté. Je to W7 Professional x64 crack... Ale v čase kedy to nešlo bol ešte v "skúšobnej" neaktivovanej verzii.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok