Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4416
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa romiadam » 24 Jan 2017, 22:01

Cavte,

V robote mám V PC prehliadac IE 11 konkrétne verziu 11.0.9600.17691.
Predtym som nemal ziaden problem so zobrazovanim obsahu stranok SE (svetelektro). Uz par tyzdnov sa mi na hlavnej stranke nezobrazuje forum, posledných 10 prispevkov. Namiesto toho sú tam clanky. Ked si kliknem hore na odkaz forum, zobrazi sa mi to iba v zakladnom "textovom" rezime bez grafiky, pozadia a pod. Takzvane holý html format (biele pozadie, modré odkazy. Ak kliknem na odkaz napr. Voľná téma tak sa mi to otvorí zase v holom html formáte a ak kliknem na temu napr. Na potulkach Bazosom 2, tak mi naskoci stranka Erro 404 - Not Found. A takto je to vzdy, keď už otváram konkrétnu tému V hocijakej sekcii.

Doma na mojom PC nemám ziaden problem.
Čo je ale zaujimave, články sa zobrazujú spravne. Tam nie je žiaden problem.

Aký je rozdiel medzi Fórumom A Clankami?

Čo môže byť zle v mojom pracovnom pc? (Že sa mi nezobrazuje forum) Písať cez mobil je pre mňa hroza. Rýchlejšie mi ubieha nočná keď si čítam SE, a teraz sa trápim na mobile, hlavne tá autokorekcia gramatiky má serie. Niekedy to dobre opraví A niekedy tam dá hovadiny. A vždy samotné písmenká mi napíše veľkým pismom.

Diki za tipy
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa 5ko » 25 Jan 2017, 00:27

To isté robilo včera od polnoci do večera aj mne, nešlo absolútne nič ani na IE ani na Mozile.Potom až večer nabehla mozila a neskôr aj IE.
Už som myslel, že nám zrušili forum. :wink:
Čakal som nejaký oznam od Zawina, ale zatial sa nikto kompetentný k tomu nevyjadril, čo sa vlastne dialo.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Jirka84
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2493
Dátum registrácie: 21 Mar 2012, 20:30
Bydlisko: kousek na sever od Olomouce
Vek: 73

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa Jirka84 » 25 Jan 2017, 00:29

Osobně mám verzi IE11: 11.0.9600.17633 (verze 11.0.16 KB3021952) a je tam jen drobné zpoždění v načtení, jinak je vše korektní. Ten stav "nenačtení" jsem měl v týdnu po nechtěné nedávné aktualizaci Mozily Firefox 50.1.0 - musel jsem projít celé nastavení, už jde normálně.
0
LAIK se DIVÍ, odborní žasne nad schopnostmi LAIKA...
...nejen tady jsi bastlíři doma... ...taky pro radost i poučení
Zábava pro naše polovičky - Církvice (Čáslav = ČR)
..mladí nedělají vždy , co se jim říká... :rock:

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4416
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa romiadam » 25 Jan 2017, 00:41

Bohužiaľ na firemnom PC nemôžem nič aktualizovat, ani meniť verzie IE.
Skôr by ma zaujimalo, že prečo články fungujú A fórum nie a či stým môžem niečo spraviť okrem zmeny verzie IE.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
mkat
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 873
Dátum registrácie: 27 Jan 2010, 00:00
Bydlisko: Tisovec
Vek: 69

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa mkat » 28 Jan 2017, 16:12

Včera to blblo celý deň aj mne.Ale dnes už ide normálne.
0
Ved tam nemôže byt velka chyba,včera to ešte perfektne fungovalo.

Používateľov profilový obrázok
lh
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 715
Dátum registrácie: 23 Mar 2013, 14:02
Bydlisko: z južnej strany Poľany
Vek: 45

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa lh » 28 Jan 2017, 17:01

V poslednom čase sa mi to stáva takisto a relatívne často sa to opakuje. :thumbdown:
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa 5ko » 28 Jan 2017, 17:28

Včera v noci to tiež vypadlo,ale teraz to už ide, bolo by načase, keby to niekto objasnil,najskôr Zawin.
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
Jirka84
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2493
Dátum registrácie: 21 Mar 2012, 20:30
Bydlisko: kousek na sever od Olomouce
Vek: 73

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa Jirka84 » 28 Jan 2017, 17:42

Musím se přidat k většině:
včera večer (cca kolem20hodiny) jsem se chtěl podívat, so nového ve "světěelektro" a ani po přihlášení se mi nechtěla zobrazovat nic víc než úvodní stánka nebo jen její první třetina odzhora. Poslední příspěvek ve Fóru byl cca 16:22 nebo taknějak. Takže prohlížečem ( Firefox, Explorer ani Opera) to ASI NEBUDE... :wink:
0
LAIK se DIVÍ, odborní žasne nad schopnostmi LAIKA...
...nejen tady jsi bastlíři doma... ...taky pro radost i poučení
Zábava pro naše polovičky - Církvice (Čáslav = ČR)
..mladí nedělají vždy , co se jim říká... :rock:

maskrtnik01
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2563
Dátum registrácie: 20 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: okolie KE
Vek: 27

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa maskrtnik01 » 28 Jan 2017, 18:03

Dobrý večer,

Mne sa v poslednom čase viackrát stalo, že mi tiež nefungovalo fórum. Úvodná stránka mi išla, články myslím tiež, ale keď som chcel otvoriť niektoré vlákno, zobrazilo sa mi len záhlavie celého webu a ďalej len pozadie stránky.
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4416
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa romiadam » 30 Jan 2017, 01:53

Na to ze SE niekedy vypadne, na to som si zvykol a to uz neriesim. Pockam a za neaky cas to opat ide.

U mna je problem ten firemny PC (mozno problem s certifikaciou casti FORUM, neviem). Ako som uz pisal, ze sa hlavna stranka sa mi zobrazi v pohode, akurat v tom okienku kde su posledne aktualne prislpevky, nie su prspevky, ale clanky. Ak rozlkiknem hore odkaz forum, tak sa mi zobrazi biele pozadi a modre odkazy stranky Forum. Zajtra to nafotim na mobi a vecer to tu unpnem ako tovyzera.Cakam skor reakciu od zaina, no neako nereaguje aj kedsom pu poslal SS. Asi je busy.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4416
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa romiadam » 06 Feb 2017, 01:03

Takto za mi zobrazuje forum SE:
20170130_075704.jpg
a potom ak nieco rozkliknem, tak potom takto:
20170130_075837.jpg
V com tam moze byt problem? Nikto nevie? (zawin mi zatial neodpovedal)

Clanky sa mi zobrazuju v poriadku bez akychkolvek problemov.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10144
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa 5ko » 06 Feb 2017, 06:19

Mne to robilo pred týždňom to isté,ale teraz to už ide.
Žeby sa nám do prehliadačov montovala kotlebofóbna stočlenná špeciálna skupina agentov? :ignore: :wink:
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa zawin » 06 Feb 2017, 08:28

Romiadam skus stranku nacitat ako zabezpecenu cez https, a daj vediet ci ti forum aj v tomto pripade nenacita. Dakujem
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

ce4aser
Nový člen
Nový člen
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 04 Apr 2014, 19:22

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa ce4aser » 06 Feb 2017, 19:38

Mne ide aj cez http aj https furt sa da spravit minimalne cez .htaccess so R=301 presmerovanie na https, aby odkazy boli jednotne a nedelili si duplicitne odkazy s tym istym obsahom rating.
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4416
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Feb 2017, 22:13

Ahoj zawin, uz mi to zacalo fungovat, uz sa Forum zobrazi, uz to ide asi tri tyzdne. Uz nevypisuje chyby na stranke.

Co ale este nefunguje je zobrazovanie poslednych prispevkov do forumu na hlavnej stranke. Vid obrazok.
forum.png
Ked potiahnem mysku na tie texty "Vsetko", "Elektrotechnika", "PC", "Programovanie", "Bazar" tak je to len cisty text, nie je to link. Nezobrazuje sa mi tam ruka/prst.

Este keby si sa na to pozrel, ak mozes. Je to pre prehliadac: IE 11 verzia 11.0.9600.17691

Dakujem pekne.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Marek1975
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1693
Dátum registrácie: 25 Okt 2016, 14:10
Bydlisko: Trstín a Budkovce
Vek: 48
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa Marek1975 » 26 Feb 2017, 23:20

romiadam napísal:Ahoj zawin, uz mi to zacalo fungovat, uz sa Forum zobrazi, uz to ide asi tri tyzdne. Uz nevypisuje chyby na stranke.

Co ale este nefunguje je zobrazovanie poslednych prispevkov do forumu na hlavnej stranke. Vid obrazok.
forum.png
Ked potiahnem mysku na tie texty "Vsetko", "Elektrotechnika", "PC", "Programovanie", "Bazar" tak je to len cisty text, nie je to link. Nezobrazuje sa mi tam ruka/prst.

Este keby si sa na to pozrel, ak mozes. Je to pre prehliadac: IE 11 verzia 11.0.9600.17691

Dakujem pekne.
Skus iny prehliadac, Firefox, ten ide bez problemov. premaz cache prehliadaca,
0
ElektroLab.eu je blog, fórum a inzercia pre predaj a nákup elektronických komponentov, retro elektronika, náradie a pomôcky, ponuka služieb, pracovné ponuky v obore elektro. Jednoducho inzercia, ktorá reálne predáva váš tovar.

Používateľov profilový obrázok
MatthewStoner
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 19 Sep 2012, 15:34
Bydlisko: Vranov nad Topľou
Vek: 29

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa MatthewStoner » 27 Feb 2017, 05:01

Mne to robi aj na androide. Ked sa vratim z nejakej temy naspat na hlavnu stranu, stranka je bez fora. Upravi sa to az po kliknuti na hlavicku.
0

Používateľov profilový obrázok
zawin
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2639
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa zawin » 27 Feb 2017, 08:47

Caute, co sa tyka toho fora na hlavnej stranke, skuste vymazat cache prehliadaca a taktiez aj cookies. Momentalne ma nenapada ine riesenie. Skusal som kompatibilitu stranky s IE11, IE10, IE9 a vsade sa forum korekne zobrazilo.
0
Sú dve veci, ktoré sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale s vesmírom som si ešte nie celkom istý. /Einstein/

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4416
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje spravne

Príspevok od používateľa romiadam » 04 Mar 2017, 08:41

:(

Nepomohlo.....

No nic, ked nevies co to moze sposobovat, tak nechaj tak. Aspon ze mi to funguje cez odkaz hore FORUM (len tam nevidim posledne prispevky a musim to preletiet ocami)

Pravdepodobne to bude neaky problem v mojom prehliadaci, lebo doma nemam s tym problem.
Skus iny prehliadac, Firefox, ten ide bez problemov. premaz cache prehliadaca,
cache som premazal, nepomohlo. Iny prehliadac nemozem skusit, lerbo je to firemny PC a nemam admin prava a ani nemozem instalovat svojvolne programy.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

stanleyv
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 14 Máj 2007, 00:00
Bydlisko: Trnava
Vek: 51

Re: Forum svetelektro sa mi nezobrazuje

Príspevok od používateľa stanleyv » 07 Mar 2017, 08:50

tak si tam daj nejakú portable verziu ... .tá sa neinštaluje..........
0
Ak nakupuješ často na ebay, Banggood, Aliexpres a pod., tu sa zaregistruj a môžeš ušetriť:
https://www.bonusway.cz?r=6361768

„Jediná druhá šance, kterou máme, je udělat stejnou chybu podruhé.“
David Mamet

Napísať odpoveď