Aktualizácia máp Sygic

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Edgar
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: 12 Aug 2013, 02:28
Bydlisko: Košice
Vek: 27

Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa Edgar » 26 Feb 2017, 00:25

Dostala sa ku mne "NONAME" navigácia do auta, ktorá už v sebe nemala pôvodný soft ale normálny Sygic.exe na pamäťovke. Neviem ako to dotyčný urobil, ale funguje so všetkým ako originál Sygic navigácia. No je tu jeden problém, že mapy sú tam z roku 2011. Jazdiť som s ňou jazdil relatívne v pohode ale niektoré križovatky (hlavne novo vybudované kvôli novým obchodným centrám alebo nejaké pozmenené) to samozrejme nepoznalo a ukazovalo ma mimo cesty s príkazmi "otočte sa do protismeru" a podobnými blbosťami. Snažil som sa o aktualizáciu najlogickejším spôsobom, a to nahradiť pôvodný súbor máp novým súborom. Typ a názov súboru boli úplne tie isté, ale po otvorení navigácie mapa prázdna. Keď som rovnakým spôsobom pridal stiahnuté hlasy, normálne mi ich v nastaveniach zobrazilo a normálne nimi aj hlásilo pokyny. Má niekto skúsenosť alebo vedel by, prečo sa mapy takto aktualizovať nedali?
0

alois

Re: Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa alois » 26 Feb 2017, 05:42

Nové mapy so starším softom nespustíš. Akú tam máš verziu Sygic?

Mapu sice stiahneš, ale při ukladaní sa do nej zapíše licečné číslo Sygic, takže mapu z jedného zariadenia neśpustíš v druhom zariadení, legálnym spôsobom.

Používateľov profilový obrázok
Edgar
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: 12 Aug 2013, 02:28
Bydlisko: Košice
Vek: 27

Re: Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa Edgar » 26 Feb 2017, 12:39

Teraz som to pozrel a píše tam verzia aplikácie Sygic Mobile 8.06 a verzia mapy 7.80

A je mi jasné že legálne to asi nepôjde ale legálne to už nie je asi ani teraz. Takže mal by som podľa Teba stiahnuť novšiu verziu celej aplikácie?
0

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa mirosne » 26 Feb 2017, 13:24

Stiahnuť to môžeš,treba však pozerať aj na to,či to bude podporovať aj tvôj OS.
0
Pozdravuje vás Miro.

Používateľov profilový obrázok
Edgar
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: 12 Aug 2013, 02:28
Bydlisko: Košice
Vek: 27

Re: Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa Edgar » 26 Feb 2017, 13:41

Neviem aký OS má tá navigácia, ako som už písal, samotný program ktorý otvára má príponu .exe (v PC však pri otvorení píše že to nie je platná aplikácia pre Windows) a v nastaveniach sa iba vyberie cesta k tomu programu. Ale nové mapy (z roku 2014) ktoré som stiahol majú v priečinku tie isté typy aj názvy súborov ktoré keď nahradím tými v navigácii, mapa je prázdna. Neviem teda ako zistiť v akej verzii sú tie nové mapy...
0
Naposledy upravil/-a mirosne v 26 Feb 2017, 14:29, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Zmazanie zbytočnej citácie príspevku.

Používateľov profilový obrázok
mirosne
Moderator
Moderator
Príspevky: 5066
Dátum registrácie: 07 Sep 2009, 00:00
Bydlisko: BLUE STONE,VK

Re: Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa mirosne » 26 Feb 2017, 14:27

Máš tam WIN CE,zajtra ti niečo pohľadám,no nič nesľubujem.Komunikácia potom medzi nami prebehne prostredníctvom SS.
0
Pozdravuje vás Miro.

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Aktualizácia máp Sygic

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 27 Feb 2017, 09:05

ja pouzivam v cinskej navigacii igo (pre windows CE), ktore mapy aktualizuje pravidelne. Posledne mam tusim z konca roka. a tam staci len nakopirovat nove mapy a vybavene.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Napísať odpoveď