Media player

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Media player

Príspevok od používateľa cool-zool » 11 Jún 2017, 13:36

Chlapi , čo sa rozumejú do programovania (ja nemám ani šajnu) , mám na Vás takú prosbu - otázku :
Existuje nejaká zmena pozadia (napr.Windovs Media Playeru) , alebo nejaký iný prehrávač , ktorý keď otvorím tak sa zobrazí gramofón zhora a keď pustím prehrávanie tak sa ramienko posunie akože na začiatok platne a s pesničkami by sa posúval (niečo ako klasický gramofón) a pri pauze by sa nadvihol a stopke vrátil na svoje miesto . . .
Niečo podobné je tu , ale ramienko sa neposúva a je to iba video nie prehrávač : https://www.youtube.com/watch?v=4bElMPdJuNQ&t=5581s
A tiež by sa na kraji zobrazoval zoznam pesničiek . . .

Je niečo také , alebo dalo by sa niečo vymyslieť (urobiť program) ????


P.S. Asi sa veľmi nudím a vymýšľam somariny :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
0

marek181818
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 3330
Dátum registrácie: 20 Mar 2013, 13:04
Bydlisko: Čaka
Vek: 34
Kontaktovať používateľa:

Re: Media player

Príspevok od používateľa marek181818 » 11 Jún 2017, 13:38

ano hladaj windows media player skins anpr http://customize.org/wmp
0

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: Media player

Príspevok od používateľa cool-zool » 11 Jún 2017, 13:43

Dík , tie pozadia poznám (ak keď nie všetky) no niečo podobné ako som popisoval som tam nevidel , ale ešte popozerám . . .


Tu som niečo podobné našiel , ale ešte musím zisťiť ako to funguje : https://www.youtube.com/watch?v=gLkG1Xa03rk
0

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: Media player

Príspevok od používateľa cool-zool » 14 Jún 2017, 22:22

Chlapci , včera som objavil mail na , Microsoft Slovakia , tak som im poslal mail na tú požiadavku ohľadom vizualizácie Windows Media Playeru , zo zvedavosti čo na to ??? A hľa dnes od nich odpoveď !
Môj mail :


komu: slovakia

Dobrý deň !

Obraciam sa na Vás s takou prosbičkou , či by bolo možné tento môj mail preposlať vývojárom do Microsoftu ?!
Som starší pán a nie počítačový expert , no počítač používam takmer denne a okrem iného najčastejšie na prehrávanie hudby ! Nemám a ani by som nechcel inštalovať do PC iný softvér ako Váš (Windows Media Player ) na prehrávanie hudby ale tá vizualizácia prehrávača samotného nie je vôbec pútavá a tu som natrafil na menší problém , ktorý by vývojári zvládli ,,ľavou zadnou za pár minút,, keďže som sa pokúšal zmeniť vizualizáciu prehrávača stiahnutím iného pozadia na vašej stránke , ale nič zaujímavé som tam nenašiel (tie motívy sú príšerné , extravagantné a detské) ! Otázka znie :
Bolo by možné vytvoriť tapetu-motív vo forme 3D pohľadu na nejaký pekný gramofón s točiacou sa platňou a posúvajúcim sa ramienkom s ihlou , podľa príkazov na prehrávanie (play-posun ramienka na platňu , pauza-nadvihnutie ramienka , stop-návrat ramienka do pôvodnej polohy , pretáčanie a preskakovanie pesničiek-posuv ramienka po platni = niečo podobné ako to bolo pri gramofónoch ktoré sme v mladosti používali ! Na boku ,vedľa šasi gramofónu by sa zobrazoval naďalej zoznam pesničiek ! Pre nás - staršiu generáciu by to bola akoby vzpomienka na časy dávne , a ponúkané skiny pre mediaplayer boli bohatšie o jednu peknú , historickú vizualizáciu , prípadne pozadia s nejakými peknými ručičkovým analógovým VU metrom a pod. (veď na webe je veľa inšpirácií zo starších čias !
Podobné veci som videl aj pri niektorých pesničkách na YOUTUBE , alebo prezentácii programov AIMP , Foobar2000 vintage skin turntable SL1200MK6 , tiež na YouTube - tu to už bolo prekombinované !
Neviem po anglicky a ani neviem kontakt na vývojárov spoločnosti Microsoft a asi by so mnou ani nekomunikovali , ale od Vás ako pobočky na slovensku ,by sa mohlo niečo podariť !

Vopred ĎAKUJEM !

s pozdravom Hrivňák

a odpoveď od nich :

Microsoft Slovakia
10:09 (pred 12 hodinami)
komu: mne

Dobry den,

dakujeme Vam za e-mail.

Pre podporu, prosim, kontakujte Microsoft Answer Desk na stránke http://www.microsoftstore.com/store/mse ... yHelpPage/ alebo kontaktujte nase zakaznicke centrum na cisle 0850 111 300, volba 1-4-2 a velmi radi Vam pomozeme.

Tim Microsoft

Čo Vy nato ??? Bol by niekto z Vás ochotný to odborne preložiť do angličtiny a poslať mi to ??? Ja som volal na to číslo a vraveli mi aby som to poslal v angličtine na ten mail . . .
0
Naposledy upravil/-a cool-zool v 23 Jún 2017, 21:15, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: Media player

Príspevok od používateľa cool-zool » 22 Jún 2017, 15:26

No ako chlapi s dobrou angličtinou , nikto sa na to nedá , možno sa ľady pohnú :lol: ?!

-- Spojený príspevok 22 Jún 2017, 14:27 --

No ako chlapi s dobrou angličtinou , nikto sa na to nedá , možno sa ľady pohnú :lol: ?!
0


Používateľov profilový obrázok
cool-zool
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 11:39
Bydlisko: okr.Rimavská Sobota
Vek: 54

Re: Media player

Príspevok od používateľa cool-zool » 23 Jún 2017, 20:30

TOM666 !
Ďakujem za tvoje postrehy a rady , veľmi si ich cením a priložené linky som si všetky prešiel - sú tam nádherne prepracované detaily , no paráda , ale ako som vyššie spomínal ja som to chcel do Windows Media Playeru !
Časom som aj ja objavil rôzne prehrávače (aj tebou navrhnutý AIMP) , kde je táto možnosť (spomínal som aj FOOBAR 2000 ) a nehádam sa určite sú lepšie ako Windowsácky media player , len ja som chcel tú možnosť úpravy práve pre tento prehrávač , preto som požiadal o pomoc pri odbornom preklade toho mailu !
Ale aj tak ešte raz veľmi pekne ďakujem za snahu !!!
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok