DATASHEETY

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

DATASHEETY

Príspevok od používateľa BgDestroy » 17 Jún 2007, 20:06

Ak mate postahovane datasheety mate skomprimovane. Tak to mozete dat to mozete uploadnit sem dat sem link diki.
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.


Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

Príspevok od používateľa BgDestroy » 18 Jún 2007, 06:56

O tychto strankach viem aj ja ale ked ale nie su vhodne hlavne ked stahujes datasheety vo velko

Takisto je aj:
http://www.datasheetarchive.com
http://www.digchip.com
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.

Používateľov profilový obrázok
cenki
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 17 Mar 2007, 00:00
Bydlisko: Blízko Sniny (KE internát)
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cenki » 18 Jún 2007, 07:21

Mensiu zbierku datasheetov mam... mozem to niekde uploadnut.
0
Směj se a svět se bude smát s tebou. Plač a budeš plakat sám.

Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

Príspevok od používateľa BgDestroy » 18 Jún 2007, 07:30

mozes to niekde upnut a potom sem napis link.
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.

Používateľov profilový obrázok
Hurvo
Svetelektro FOTOGRAF
Svetelektro FOTOGRAF
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 13 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Všadeprítomný

Príspevok od používateľa Hurvo » 18 Jún 2007, 16:15

Uploadnut? a načo! aj tak je toho plný web a zbytočne to niekam davať ked tam nebude všetko - a to je nemožné. S tým, na čom sa pracuje na tomto fore staci kludne "google" a vieš že je dost ludi, ktorí si radšej napíšu do fora ako to niekde hľadať alebo sťahovať. Tolko moj názor.
0

Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

Príspevok od používateľa BgDestroy » 18 Jún 2007, 22:19

Hurvo napísal:Uploadnut? a načo! aj tak je toho plný web a zbytočne to niekam davať ked tam nebude všetko - a to je nemožné. S tým, na čom sa pracuje na tomto fore staci kludne "google" a vieš že je dost ludi, ktorí si radšej napíšu do fora ako to niekde hľadať alebo sťahovať. Tolko moj názor.
Ako pre koho. Ale pre tych ktory to vyvijanu schemy tak pre nich sa to hodi. Jasne ze je to plny web ale blbo sa to stahuje a takto by si to na jedno stiahnutie natahal vela datasheetov.
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 19 Jún 2007, 08:47

BgDestroy napísal:Ako pre koho. Ale pre tych ktory to vyvijanu schemy tak pre nich sa to hodi. Jasne ze je to plny web ale blbo sa to stahuje a takto by si to na jedno stiahnutie natahal vela datasheetov.
Tiež si myslím, že Hurvo má pravdu. Ešte by malo význam dávať sem datasheety, ktoré sa ťažko zháňajú. Ale bežné datasheety, ktoré sa dajú kedykoľvek stiahnuť je nerentabilné. Pokiaľ to chceš pre vlastnú potrebu, môžem Ti poslať, mám toho spústu. Tiež som si chcel posťahovať čo najviac datasheetov, ale je to úplne zbytočné. A zákon schválnosti.....keď hľadám nejaký datasheet, musím použiť google :lol:
0
Nič sa nedeje náhodne!

Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

Príspevok od používateľa BgDestroy » 19 Jún 2007, 09:28

servisman napísal:
BgDestroy napísal:Ako pre koho. Ale pre tych ktory to vyvijanu schemy tak pre nich sa to hodi. Jasne ze je to plny web ale blbo sa to stahuje a takto by si to na jedno stiahnutie natahal vela datasheetov.
Tiež si myslím, že Hurvo má pravdu. Ešte by malo význam dávať sem datasheety, ktoré sa ťažko zháňajú. Ale bežné datasheety, ktoré sa dajú kedykoľvek stiahnuť je nerentabilné. Pokiaľ to chceš pre vlastnú potrebu, môžem Ti poslať, mám toho spústu. Tiež som si chcel posťahovať čo najviac datasheetov, ale je to úplne zbytočné. A zákon schválnosti.....keď hľadám nejaký datasheet, musím použiť google :lol:
Ako vravim ako pre koho. Predsa nemusis ten isty datasheet na nete stahovat x krat a pozerat na nete ale takto to mas sziahnute 1x a v pripade potreby si to pozriet a nemusis byt pristupny k netu.

Nepr. by som to potreboval vies dobre ako je to blbe stahovat vävsie mnozstvo datasheetov ...
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.

Používateľov profilový obrázok
servisman
Power user
Power user
Príspevky: 1763
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: skoro PN

Príspevok od používateľa servisman » 19 Jún 2007, 09:38

V poriadku, Ty máš svoj názor, ja svoj :wink:
0
Nič sa nedeje náhodne!

Používateľov profilový obrázok
BgDestroy
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 603
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 00:00
Bydlisko: Bazar Enabled, Udaje sa dozvie pri kupe s danym clovekom
Vek: 37

Príspevok od používateľa BgDestroy » 19 Jún 2007, 09:54

servisman presne tak. Vies ludia su vinimocny a sme si naprosto rovnaky ale zaroven aj odlisny :)
0
Albert Einstein:
* Dôležitá vec je neprestať sa pýtať.
* Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská hlúposť. Ale tou prvou si nie som istý.
* Nie je dôležité, čo si dokázal v škole, ale to, čo dokážeš v živote.

Používateľov profilový obrázok
m@jo
Okoloidúci
Okoloidúci
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19 Nov 2006, 00:00
Bydlisko: Martin
Vek: 36

Príspevok od používateľa m@jo » 19 Jún 2007, 12:14

Trochu OT: U nas raz profak rozpraval, ze cital taku studiu, ze ludia ak nieco hladaju, tak v prvom rade na nete a potom az na disku. Zistil som, ze aj ja patrim do tej skupiny :( . Sice mam na disku tony datasheetov, radsej si to pozrem na nete. Znie to blbo, ale je to tak. Iba ked uz fakt nieco robim, tak si vsetko potrebne nastahujem (popr. skopirujem z ineho miesta na HDD) do priecinka projektu.
0

Používateľov profilový obrázok
Hurvo
Svetelektro FOTOGRAF
Svetelektro FOTOGRAF
Príspevky: 351
Dátum registrácie: 13 Dec 2006, 00:00
Bydlisko: Všadeprítomný

Príspevok od používateľa Hurvo » 19 Jún 2007, 12:15

S tými datashetmi je to diskutabilné. Osobne si myslím, že tu nie je veľa ludí, ktorí tu vyvíjajú schémy. Väčšina sem dava veci z PE a AR čo je v poriadku. Nvý resp. začínajúci "elektromaniaci" robia hlavne odskúšané veci ZOSILŇOVAČE a chcú mať čo najviac podkladov a vecí, že akí sú IN. Priznávam, že ja som bol taký istý, chcel som mať každú schému atd, ale to nebol INTERNET! Druhá vec je, že ako dlho bude platný odkaz. Veď keď z toho nebude nikto priebežne sťahovať, tak to zmažú. A mať to všetko doma na disku alebo CD je nepraktické. Veď sme tu HOBY ELEKTRO a nie profi, čo to potrebujú každý deň. Ak mám čas opravujem ručné náradie, a poviem Vám mám katalóg na CD, ale odkedy som ho našiel na webe CD je zasuvke. Na webe je to ja aktualnejšie. Skôr by ma potešili také odkazy ako sem dal servisman, že čo kde hľadať, kde sú tabulky náhrad tranzistorov a tak. 8)
0

Napísať odpoveď