Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Ak├Ż free antiv├şrus

Ak├Ż free antiv├şrus

Ak h─żad├íte nejak├Ż softv├ęr do PC pr├şpadne ak s n├şm m├íte nejak├Ż probl├ęm.

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: Ak├Ż free antiv├şrus

Odosla┼ąod rudko » 15 Mar 2019, 23:38

5ko to ze ti chodi bordel do mailu nema nic spolocne s anitivirom. Je to uplne nesuvisiaci pro len. Toto lezi na pleciach tvojho "emailoveho admina". Kazdy mail server ma, alebo by mal mat, nasadenu primeranu ochranu proti akejkolvek forme nevyziadanej posty. Ak k tebe cokolvek nevhodne prechadza treba sa stazovat u poskytovatela mailovych sluzieb
Drink coffee. Do stupid things faster with more energy...
Na predaj...
rudko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2120
Vek: 33.53
Zalo┼żen├Ż: 28.12.2012
Paragraf: 24

Odosla┼ąod 5ko » 16 Mar 2019, 00:18

Malo by to by┼ą tak, ale mo┼żno je to len zvl├í┼ítna zhoda okolnost├ş,┼że sa to vyskytlo takmer s├║─Źasne.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8723
Vek: 63.96
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod Edgar » 16 Mar 2019, 14:20

Hm, no zatia─ż sk├║┼íobn├í verzia NOD32. U┼ż asi 3 hodiny vkuse je vyu┼żitie CPU tak├ęto, dokonca aj ke─Ć som pozastavil ochranu. V┼íetky kontroly prebehli v─Źera po in┼ítal├ícii tak┼że nebe┼ż├ş ni─Ź, ani aktualiz├ícia. Tak to ─Ćakujem :roll:
Pr├şlohy
Bez názvu.png
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1557
Vek: 23.05
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Odosla┼ąod misocko » 16 Mar 2019, 14:32

mal som podobny problem, po nainstalovani sa po necelej minute nedalo s PC vobec robit, vytazeny procak.
vtedy som mal tento antivir aj na inom PC uz niekolko rokov (a bo som s nim spokojny) , tak na novy som ho dal hned platenu licenciu bez skusania a zistil som ze to skratka nejde. Porosil som technicku podporu o zrusenie licencie na tento PC a aby mi nemuseli vratit peniaze, tak nech mi predlzia licenciu na tom starom. To odmietli a furt chcely aby som skusal nove a nove zaplaty od nich. Vtedy som to odinstaloval z oboch PC a kupil si kaspersky. nikdy viac si nenaintalujem NOD :(
misocko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3134
Vek: 43.23
Zalo┼żen├Ż: 14.06.2009

Odosla┼ąod Edgar » 16 Mar 2019, 15:35

No vid├şm ┼że v─Ćaka ESETu a z├írove┼ł ├║┼żasn├ęmu Microsoftu budem ma┼ą vesel├Ż v├şkend, sna┼żil som sa to odin┼ítalova┼ą, ─Źo sa podarilo do bodu k├Żm odstra┼łovalo ESET Service ktor├Ż sa nedal odstr├íni┼ą kv├┤li tomu ┼że vraj nem├ím opr├ívnenia (pri odin┼ítal├ícii mi to Windows neotvoril ako admin), tak som to dal zru┼íi┼ą akur├ít ┼że teraz mi nejde internet, st├íle p├ş┼íe nadv├Ązovanie TLS spojenia a nakoniec timeout. Odin┼ítalovanie nem├┤┼żem spravi┼ą odznova lebo ESET u┼ż v po─Ź├şta─Źi neukazuje. Napadlo mi teda nain┼ítalova┼ą to znova akur├ít ┼że to je live installer tak┼że ani to nenain┼ítalujem ke─Ć┼że nejde net :biggrin: no par├ída fakt
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod loksiklubos » 16 Mar 2019, 15:44

ja pouzivam plateny eset security
loksiklubos
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 215
Vek: 32.19
Zalo┼żen├Ż: 23.09.2013

Odosla┼ąod mclareniak » 16 Mar 2019, 15:49

Eser odinstalovat v nudzovom rezime eset uninstallerom.
K├│d: Vybra┼ą v┼íetko
https://download.eset.com/com/eset/tools/installers/eset_apps_remover/latest/esetuninstaller.exe
Ke─Ć┼że vedeniu f├│ra a niektor├Żm u┼ż├şvate─żom vadil obsah m├┤jho podpisu, bol som po┼żiadan├Ż o odstr├ínenie ur─Źitej ─Źasti. Preto som sa rozhodol odstr├íni┼ą cel├Ż p├┤vodn├Ż podpis.
mclareniak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 878
Zalo┼żen├Ż: 21.02.2008

Odosla┼ąod misocko » 16 Mar 2019, 15:54

nejde mu net :lol:
misocko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3134
Vek: 43.23
Zalo┼żen├Ż: 14.06.2009

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 16 Mar 2019, 16:03

Safe Mode with Networking? Alebo stiahn├║┼ą na inom pc a usb k─ż├║─Ź.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1516
Vek: 23.16
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Odosla┼ąod Edgar » 16 Mar 2019, 16:08

D├şky za rady, u┼ż je to OK, Windows 10 je naozaj z├ízra─Źn├Ż syst├ęm, re┼ítartoval som po─Ź├şta─Ź a ESET sa tam objavil presne tak ako bol pred odin┼ítalovan├şm a teraz u┼ż zrazu aj odin┼ítalovanie spustilo ako admin tak┼że u┼ż je to pre─Ź :potlesk:
Edgar
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Softv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist