DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4417
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Dec 2019, 13:59

Cavte,
neviete odporucit odskusany DVD rip program, idealne free, nakolko to potrebujen pre 1-2 DVD za rok. Kvoli tomu to nebudem kupovat?

Nevadil by mi ani hacknuty.

Skusal som uz VidCoder, ten unguje ale ma po ripovani kockaty obraz (objavuju sa kocky v obraze a farby sa miesaju), DVDx 4.2 ten sa pre istotu nespustil tomu chyba neaky dll, Handbreak ten pre istotu nenacita DVD, WinX DVD Riper platinum, ten je sice free ale ripne len 5 minut. Uz som stratil na to nervy, tak pytam pomoc od vas.
Nieco jednoduche kde si mozem vybrat mp4 format a mozem si nastavit bitrate a video size a fps, aby som si to doladil na opimalnu velkost suboru (pre telefon).
Dakujem.
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
Mek
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 15 Okt 2015, 20:49
Bydlisko: Žilina
Vek: 37
Kontaktovať používateľa:

Re: DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa Mek » 26 Dec 2019, 14:02

Ja mam prave odskusany ten Handbrake. Co znamena ze nenacita DVD? Skusal si obsah DVD skopirovat na disk a v Handbrake nacitat z toho?
0
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat. Nemam vystudovane elektro, je to len moje hobby. Povolanim som SW inzinier.
Moja databaza suciastok: ELPARTS
Moj velky elektro projekt: MEGA TRANSISTOR CLOCK

Používateľov profilový obrázok
mac26
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Martin

Re: DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa mac26 » 26 Dec 2019, 14:38

VLC?
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4417
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Dec 2019, 19:36

Pise ze nacivava 1 z 25 titulov, potom 1 z 35 titulov, ptom ze 1 56 titulov, potom zase 1z 25 titulov a nakoniec vyhodi neaku chybu.
Skusal si obsah DVD skopirovat na disk a v Handbrake nacitat z toho?
Nie, vyskusam.

S VLC sa da ripovat DVD?
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa mr.dred » 26 Dec 2019, 19:46

1. Nero
2. MKV merge - ten používam najviac...pomerne rýchly (na mojom starom čreve do 25 min. plné DVD) ... výber stôp zvuku...pokiaľ nevadí viac bajtov, výstupný formát - mkv
3. Format Factory - rôzny výstupný formát (aj MP4)
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
mac26
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Martin

Re: DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa mac26 » 26 Dec 2019, 19:50

S VLC sa da ripovat DVD?
medium > konvertovat/ulozit > disk...
0

romiadam
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 4417
Dátum registrácie: 09 Apr 2008, 00:00
Bydlisko: Wicklow, Irsko
Vek: 47

Re: DVD rip free sofware pre Win7 64/32bit

Príspevok od používateľa romiadam » 26 Dec 2019, 23:25

Dakujem za typy.

Potrebujem detom nahadzat par rozpravok z noveho DVD do telefonu, nakolko ideme na par dni na dovoleknu a ak sa deti zacnu na ceste nudit, tak sa to snimi tazko da vydrzat a vtedy nastupia rozpravky z telefonu.

Ten VLC fungoval, len som zistil ze 5 rozpravok je v jednej dlhej stope a potreboval som to aj rozstrihat. Tak som sa na :butthead: a thepirate-bay.org mi pomohol. Nechcel som touto cestou ist ale musel som. WonderFox DVD video converter je na to ako stvoreny. Nastavite si tam co chcete (format, kvalita, bitrate, da sa aj strihat dokonca aj otacat alebo zrkadlit video).
0
Prepáčte mi za diakritiku a preklepy - väčšinou píšem z mobilu a ENG klavesnice.
(výroky nemenovaného člena fóra:) ...základy elektrotechniky ovládam dokonale, tak napr. taký tyristor neviem ako presne funguje

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok