Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Tavn├í pi┼íto─ż

Tavn├í pi┼íto─ż

Sp├íjky, ods├íva─Źky; Klie┼íte, skrutkova─Źe; Mer├íky, Gener├ítory; ─îistenie, leptanie; V┼Ľta─Źky, fr├ęzy; Pom├┤cky, lupy...

Moderátori: Drakoush, Moderátori

Tavn├í pi┼íto─ż

Odosla┼ąod jedengusto » 04 Feb 2012, 19:36

Dobry den chcem si kupit tavnu pistol len som cital ze je tazke si vybrat lebo vela sa kazia a su pokazene :/ nemate niekto skusenost s touto: http://avelmak.sk/index.php?lm=634&pg=det&article=38020 alebo ako by ste mi odporucili v tejto cene ?,
jedengusto
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 176
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2011

Re: Tavn├í pi┼íto─ż

Odosla┼ąod denis555 » 04 Feb 2012, 19:45

M├ím podobn├║ tejto.Dlho sa nahrieva a ke─Ć sa nahreje tak z nej bez stla─Źenia neust├íle te─Źie lepidlo.
denis555
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 338
Vek: 24.07
Zalo┼żen├Ż: 12.12.2011
Paragraf: 22

Odosla┼ąod Marko1995 » 04 Feb 2012, 19:52

Tieto nies├║ kvalitn├ę. Tie s├║ dobr├ę akur├ít tak na lepenie kvet├şn do kvetin├írstva :lol: Ak chce┼í nie─Źo poriadne tak sa neboj priplati┼ą!
Marko1995

Odosla┼ąod SlaZeR » 04 Feb 2012, 19:59

Ja m├ím z Hornbachu asi za 10ÔéČ men┼íiu na ty─Źinky 7,5mm a ani kvapka z nej nevyte─Źie. Spozn├í┼í ju pod─ża toho ┼że m├í "tla─Źidlo" na vytl├í─Źanie na opa─Źnej strane :)
Nie─Źo tak├ęto:
Obrázok
SlaZeR
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 34
Zalo┼żen├Ż: 10.04.2007

Odosla┼ąod Plastid » 04 Feb 2012, 20:05

http://www.gme.sk/sk/tavna-pistole-7-5m ... 1-044.html ja mam tuto je uplne super nic z nej netecie
Plastid
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 174
Vek: 24.42
Zalo┼żen├Ż: 14.01.2011

Odosla┼ąod domiter1 » 04 Feb 2012, 21:18

Plastid nap├şsal:http://www.gme.sk/sk/tavna-pistole-7-5mm-sn7381c-p731-044.html ja mam tuto je uplne super nic z nej netecie

No a potom ke─Ć ju zapne┼í len tak te─Źie :D ...
domiter1
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 185
Zalo┼żen├Ż: 04.04.2008

Odosla┼ąod straciam » 04 Feb 2012, 21:33

najlepsia je taka, ako uz bolo spomenute, ktora po pusteni tlacidla, vrati tycinku naspet von (tlacidlo je vzadu) lebo tie cierno-oranzove su skoro vsetky rovnake, potlacia tycinku dnu ale naspet nie. ked nechcem aby netiekla sama od seba, musim tycinku zakazdym povytiahnut. aj tak vzdy po zapnuti dost vytecie. ale videl som aj taku s odkladacim stojanom, ta sa mi pacila viac. ten ocelovy "stojan" je nestabilny a stale to pada. taktiez nie je jedno na aky priemer tyciniek. lebo su na 11mm a na 7.5mm. ja mam na 11mm aj ked niekedy by sa mi zisla aj ta mensia. najlepsie ist do obchodu, kde to mozes chytit do ruky aby si videl ake su velke.
No password, no problem.
Ins-piration
straciam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1194
Vek: 34.02
Zalo┼żen├Ż: 06.01.2009

Odosla┼ąod stagro1 » 04 Feb 2012, 22:40

domiter1 nap├şsal:
Plastid nap├şsal:http://www.gme.sk/sk/tavna-pistole-7-5mm-sn7381c-p731-044.html ja mam tuto je uplne super nic z nej netecie

No a potom ke─Ć ju zapne┼í len tak te─Źie :D ...

No, no, to si vychital :) ja m├ím tie┼ż t├║to a te─Źie :) hlavne ke─Ć ju zapnem :) ke─Ć je vypnut├í tak ani nie ve─żmi, i ke─Ć... :)
http://imageshack.us/f/341/speedtest.gif/

oddych??? v├Ą─Ź┼íinu m├┤jho vo─żn├ęho ─Źasu tr├ívim v sprche a na WC... mysl├şm, ┼że to na oddych sta─Ź├ş...
stagro1
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 431
Vek: 27.42
Zalo┼żen├Ż: 05.11.2008

Odosla┼ąod 5ko » 04 Feb 2012, 23:05

Ja ich m├ím zo ┼ítyri, ka┼żd├║ inak┼íiu od malej 45W zap├ír kor├║n, po velk├║ z Lidla v kufr├şku s t├Żm parkovac├şm stojanom.Ka┼żd├í je vhodn├í na nie─Źo in├ę.Na nejak├ę prkotinky v plastov├Żch krabi─Źk├ích prilepi┼ą alebo na plo┼í├ík ─Źi inde nie─Źo upevni┼ą sta─Ź├ş mal├í,ale na v├Ą─Ź┼íie plastov├ę predmety, je potrebn├ę v├Ą─Ź┼í├ş v├Żkon aby sa prehrial zv├íran├Ż materi├íl do hlbky, nielen na povrchu, preto┼że to nedr┼ż├ş dobre.Je to ako pri zv├íran├ş kovov.
Preto pri vedr├ích, s├║dkoch z PVC pou┼ż├şvam kombin├íciu tavnej pi┼ítole a prihrievania materi├ílu mal├Żm zapalova─Źov├Żm turbohor├í─Źikom s keramickou tryskou.Niekedy sta─Ź├ş na zv├íranie len ty─Źinka a ten hor├í─Źik a zv├íram ako autogenom .Natav├şm z├íklad, prid├ş├ívam ty─Źinkuk a rob├şm ,,h├║senicu ".potom hor├íkom e┼íte zahlad├şm zvar aby sa pekne zaliali aj okraje.Potom to dr┼ż├ş ako m├í.
Ked bude┼í kupova┼ą , tak investuj rad┼íej do dvoch ,men┼íej a v├Ą─Ź┼íej.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8605
Vek: 63.7
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod jedengusto » 09 Feb 2012, 21:51

jedengusto
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 176
Zalo┼żen├Ż: 15.12.2011

Odosla┼ąod AlbiDartanan » 23 Feb 2019, 23:42

H├ídam nebudem :axe: za to ┼że "o┼żivujem" vec z pred 6 rokov (nechcel som otv├íra┼ą nie─Źo nov├ę a tak som rad┼íej h─żadal ) ....

M├ím BauPro GM-ME-02 , u┼ż sa mi "pokazila" druh├Ż kr├ít no zase som to z trochou "fidlikania" dal dokopy (nevypad├í to najlep┼íie ale funguje to /zatia─ż ) .
Pr├şlohy
001.jpg
prv├Ż kr├ít som tam d├íval ┼íraubu z matkou (p├┤vodne tam bol nejak├Ż umel├Ż kol├şk )
002.jpg
┼írauba vydr┼żala ale "most├şk" po dlh┼íom ─Źase povolil
003.jpg
trochu fidlikania ...
004.jpg
s├şce to nieje tak hrub├ę ako to p├┤vodn├ę ale vydr┼ż├ş (h├ídam)
005.jpg
aj sa to trocha (vzdialene) podob├í na to p├┤vodn├ę ....
006.jpg
u┼ż to tam je a m├┤┼że fungova┼ą zase nejak├Ż ─Źas .....
"Possible is that which can be done immediately, impossible that which takes a little longer..."
intitle:"index of " XXX YYY -html -htm -php -asp -cf -gsp
Mamont. Largest FTP Search Engine = http://www.mmnt.ru/int/
http://www.mmnt.net/
AlbiDartanan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1718
Vek: 35.45
Zalo┼żen├Ż: 09.07.2009

Odosla┼ąod Drakoush » 23 Feb 2019, 23:46

U┼ż si m├┤┼żete s Maro┼íom poda┼ą ruky... A ja klob├║k dolu pred vami :D
Odkupujem zauj├şmav├ę meracie pr├şstroje. Ponuky mailom alebo SS.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 9766
Vek: 24.31
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod kamilko » 24 Feb 2019, 08:20

Mal som taku prerobenu s regulaciuo teploty,ale ked chcipla tak som kupil cinsku velku bielu tiez z regulaciou teploty a tuto hodil do kosa.
kamilko
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 269
Zalo┼żen├Ż: 21.10.2017

Odosla┼ąod 5ko » 25 Feb 2019, 09:14

:D :thumbup:
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8605
Vek: 63.7
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod mr.dred » 02 Mar 2019, 04:19

Ja m├ím len tak├║ naj-oby─Źajnej┼íiu u┼ż nieko─żko rokov, sl├║┼żi st├íle. Pred vianocami ┼żena robila nejak├ę ozd├┤bky a ┼íomrala, ┼że to st├íle te─Źie... Moje argumenty, ┼że m├í pracova┼ą r├Żchlej┼íie neobst├íli, tak som jej urobil stojan─Źek :lol: pou┼ż├şvam ho aj ja.
tpt.jpg
Pozor! Konzerva mus├ş by┼ą len z rybi─Źiek Sum─Źeka Africk├ęho z Handlovej , in├í─Ź to nefunguje! :lol: :lol: :lol:
Pr├şlohy
sum.jpg
sum.jpg (4.53 KiB) Zobrazená 633 krát
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3193
Vek: 54.34
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Nasp├Ą┼ą na N├íradie, sp├íjkovacia a meracia technika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: dan21 a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist