Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Media player

Media player

Ak h─żad├íte nejak├Ż softv├ęr do PC pr├şpadne ak s n├şm m├íte nejak├Ż probl├ęm.

Moderátori: psichac, Moderátori

Media player

Odosla┼ąod cool-zool » 11 J├║n 2017, 13:36

Chlapi , ─Źo sa rozumej├║ do programovania (ja nem├ím ani ┼íajnu) , m├ím na V├ís tak├║ prosbu - ot├ízku :
Existuje nejak├í zmena pozadia (napr.Windovs Media Playeru) , alebo nejak├Ż in├Ż prehr├íva─Ź , ktor├Ż ke─Ć otvor├şm tak sa zobraz├ş gramof├│n zhora a ke─Ć pust├şm prehr├ívanie tak sa ramienko posunie ako┼że na za─Źiatok platne a s pesni─Źkami by sa pos├║val (nie─Źo ako klasick├Ż gramof├│n) a pri pauze by sa nadvihol a stopke vr├ítil na svoje miesto . . .
Nie─Źo podobn├ę je tu , ale ramienko sa nepos├║va a je to iba video nie prehr├íva─Ź : https://www.youtube.com/watch?v=4bElMPdJuNQ&t=5581s
A tie┼ż by sa na kraji zobrazoval zoznam pesni─Źiek . . .

Je nie─Źo tak├ę , alebo dalo by sa nie─Źo vymyslie┼ą (urobi┼ą program) ????

P.S. Asi sa ve─żmi nud├şm a vym├Ż┼í─żam somariny :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
cool-zool
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 283
Vek: 48.14
Zalo┼żen├Ż: 09.12.2013

Re: Media player

Odosla┼ąod marek181818 » 11 J├║n 2017, 13:38

ano hladaj windows media player skins anpr http://customize.org/wmp
Ak mate zaujem daco z ebay, DX,aliexpres a mozno aj ine,ozvite sa cez SS
na predaj
http://svetelektro.com/Forum/p-elektro-bordel-t40434.html

M├┤j web najdete na http://elektronic.cekuj.net
marek181818
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2786
Vek: 27.79
Zalo┼żen├Ż: 20.03.2013

Odosla┼ąod cool-zool » 11 J├║n 2017, 13:43

D├şk , tie pozadia pozn├ím (ak ke─Ć nie v┼íetky) no nie─Źo podobn├ę ako som popisoval som tam nevidel , ale e┼íte popozer├ím . . .

Tu som nie─Źo podobn├ę na┼íiel , ale e┼íte mus├şm zis┼ąi┼ą ako to funguje : https://www.youtube.com/watch?v=gLkG1Xa03rk
cool-zool
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod cool-zool » 14 J├║n 2017, 22:22

Chlapci , v─Źera som objavil mail na , Microsoft Slovakia , tak som im poslal mail na t├║ po┼żiadavku oh─żadom vizualiz├ície Windows Media Playeru , zo zvedavosti ─Źo na to ??? A h─ża dnes od nich odpove─Ć !
M├┤j mail :

komu: slovakia

Dobr├Ż de┼ł !

Obraciam sa na V├ís s takou prosbi─Źkou , ─Źi by bolo mo┼żn├ę tento m├┤j mail preposla┼ą v├Żvoj├írom do Microsoftu ?!
Som star┼í├ş p├ín a nie po─Ź├şta─Źov├Ż expert , no po─Ź├şta─Ź pou┼ż├şvam takmer denne a okrem in├ęho naj─Źastej┼íie na prehr├ívanie hudby ! Nem├ím a ani by som nechcel in┼ítalova┼ą do PC in├Ż softv├ęr ako V├í┼í (Windows Media Player ) na prehr├ívanie hudby ale t├í vizualiz├ícia prehr├íva─Źa samotn├ęho nie je v├┤bec p├║tav├í a tu som natrafil na men┼í├ş probl├ęm , ktor├Ż by v├Żvoj├íri zvl├ídli ,,─żavou zadnou za p├ír min├║t,, ke─Ć┼że som sa pok├║┼íal zmeni┼ą vizualiz├íciu prehr├íva─Źa stiahnut├şm in├ęho pozadia na va┼íej str├ínke , ale ni─Ź zauj├şmav├ę som tam nena┼íiel (tie mot├şvy s├║ pr├ş┼íern├ę , extravagantn├ę a detsk├ę) ! Ot├ízka znie :
Bolo by mo┼żn├ę vytvori┼ą tapetu-mot├şv vo forme 3D poh─żadu na nejak├Ż pekn├Ż gramof├│n s to─Źiacou sa plat┼łou a pos├║vaj├║cim sa ramienkom s ihlou , pod─ża pr├şkazov na prehr├ívanie (play-posun ramienka na plat┼łu , pauza-nadvihnutie ramienka , stop-n├ívrat ramienka do p├┤vodnej polohy , pret├í─Źanie a preskakovanie pesni─Źiek-posuv ramienka po platni = nie─Źo podobn├ę ako to bolo pri gramof├│noch ktor├ę sme v mladosti pou┼ż├şvali ! Na boku ,ved─ża ┼íasi gramof├│nu by sa zobrazoval na─Ćalej zoznam pesni─Źiek ! Pre n├ís - star┼íiu gener├íciu by to bola akoby vzpomienka na ─Źasy d├ívne , a pon├║kan├ę skiny pre mediaplayer boli bohat┼íie o jednu pekn├║ , historick├║ vizualiz├íciu , pr├şpadne pozadia s nejak├Żmi pekn├Żmi ru─Źi─Źkov├Żm anal├│gov├Żm VU metrom a pod. (ve─Ć na webe je ve─ża in┼ípir├íci├ş zo star┼í├şch ─Źias !
Podobn├ę veci som videl aj pri niektor├Żch pesni─Źk├ích na YOUTUBE , alebo prezent├ícii programov AIMP , Foobar2000 vintage skin turntable SL1200MK6 , tie┼ż na YouTube - tu to u┼ż bolo prekombinovan├ę !
Neviem po anglicky a ani neviem kontakt na v├Żvoj├írov spolo─Źnosti Microsoft a asi by so mnou ani nekomunikovali , ale od V├ís ako pobo─Źky na slovensku ,by sa mohlo nie─Źo podari┼ą !

Vopred ─ÄAKUJEM !

s pozdravom Hriv┼ł├ík

a odpove─Ć od nich :

Microsoft Slovakia
10:09 (pred 12 hodinami)
komu: mne

Dobry den,

dakujeme Vam za e-mail.

Pre podporu, prosim, kontakujte Microsoft Answer Desk na stránke http://www.microsoftstore.com/store/mse ... yHelpPage/ alebo kontaktujte nase zakaznicke centrum na cisle 0850 111 300, volba 1-4-2 a velmi radi Vam pomozeme.

Tim Microsoft

─îo Vy nato ??? Bol by niekto z V├ís ochotn├Ż to odborne prelo┼żi┼ą do angli─Źtiny a posla┼ą mi to ??? Ja som volal na to ─Ź├şslo a vraveli mi aby som to poslal v angli─Źtine na ten mail . . .
Naposledy upravil cool-zool d┼ła 23 J├║n 2017, 21:15, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
cool-zool
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod cool-zool » 22 J├║n 2017, 15:26

No ako chlapi s dobrou angli─Źtinou , nikto sa na to ned├í , mo┼żno sa ─żady pohn├║ :lol: ?!

-- Spojen├Ż pr├şspevok 22 J├║n 2017, 14:27 --

No ako chlapi s dobrou angli─Źtinou , nikto sa na to ned├í , mo┼żno sa ─żady pohn├║ :lol: ?!
cool-zool
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod cool-zool » 23 J├║n 2017, 20:30

TOM666 !
─Äakujem za tvoje postrehy a rady , ve─żmi si ich cen├şm a prilo┼żen├ę linky som si v┼íetky pre┼íiel - s├║ tam n├ídherne prepracovan├ę detaily , no par├ída , ale ako som vy┼í┼íie spom├şnal ja som to chcel do Windows Media Playeru !
─îasom som aj ja objavil r├┤zne prehr├íva─Źe (aj tebou navrhnut├Ż AIMP) , kde je t├íto mo┼żnos┼ą (spom├şnal som aj FOOBAR 2000 ) a neh├ídam sa ur─Źite s├║ lep┼íie ako Windows├ícky media player , len ja som chcel t├║ mo┼żnos┼ą ├║pravy pr├íve pre tento prehr├íva─Ź , preto som po┼żiadal o pomoc pri odbornom preklade toho mailu !
Ale aj tak e┼íte raz ve─żmi pekne ─Ćakujem za snahu !!!
cool-zool
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Nasp├Ą┼ą na Softv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist