Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Pr├ş─Źina po┼żiaru v Lond├Żnskom panel├íku

Pr├ş─Źina po┼żiaru v Lond├Żnskom panel├íku

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Hypotetická otázka

Odosla┼ąod helios » 19 J├║n 2017, 17:51

AndiCibula:
Nielen peroxid, ale aj kyselina so─żn├í. S├ím som na to pri┼íiel n├íhodou, ke─Ć bola f─ża┼ía z plastu (origin├íl od v├Żrobcu!) dva roky v k├║te pod um├Żvadlom. Naraz tam za─Źalo nie─Źo smrdie┼ą, ┼íiel som po zdroji smradu a na┼íiel som plastov├║ f─ża┼íu prasknut├║ a obsah postupne ┼żral handry na podlahu okolo. Na dotyk bol plast stvrdnut├Ż a po zatla─Źen├ş sa l├ímal. Takto niektor├ş v├Żrobcovia ch├ęmie proste drbn├║ na f─ża┼íu cedulu z├íruka dva roky a ─Źo bude potom, maj├║ v ÔłĆ─Źi.
Vitajte v zvinutom kapitalizme... :o
helios
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 777
Vek: 56.07
Zalo┼żen├Ż: 02.11.2013
Paragraf: 23

Odosla┼ąod zipaj » 19 J├║n 2017, 18:08

Ak je f─ża┼ía z polyetyl├ęnu, ni─Ź sa nedeje pri HCl, ani pri H2O2, av┼íak ak je z PET (Polyetyl├ęntereftal├ít). NaOH mi po┼íkodil PET f─ża┼íu asi po pol ro─Źnom uskladnen├ş 0,7% roztoku (v├Żvojka pei fotoceste)
Z├íkladn├ę parametre zosil┼łova─Źa pre kapelu? - N├şzka v├íha a ve─żk├Ż v├Żkon, v tom hluku sa aj tak v┼íetko strat├ş :-)
zipaj
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2202
Vek: 42.45
Zalo┼żen├Ż: 13.02.2011

Odosla┼ąod 5ko » 19 J├║n 2017, 19:05

A to ma najviac na celej skurve...j Eur├│pskej ├║nii ser.e,┼że
na ka┼żd├║ somarinu maj├║ normy... pod ak├Żm uhlom s a mi m├í postavi┼ą vt├ík...ale ─Źo m├í by┼ą v ─Źom zabalen├ę ,aby to nevytieklo a nepraskalo to ich nezauj├şma. :mrgreen:
Tie┼ż som mal na polici pollitrovku acetonu, ktor├í sa po polroku tak dosk├║cala a obelela,akoby dostala z├ísah blesku , ale na┼í┼ąastie som ju stihol prelia┼ą do skla.
Potom sa ─Źudujeme, ┼że nikto za ni─Ź nie je zodpovedn├Ż a berie za to peniaze bez k├║ska hanby. :mrgreen:
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 7414
Vek: 61.72
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod Hopikmajo » 19 J├║n 2017, 19:26

Ja som kupoval sprej Flux a po roku a pol mi strelila f─ża┼ía lebo zhrdzavely tie zvary alebo ako to nazva┼ą :D
Hopikmajo
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 578
Vek: 19.3
Zalo┼żen├Ż: 18.10.2014

Odosla┼ąod Drakoush » 19 J├║n 2017, 21:06

5ko nap├şsal:A to ma najviac na celej skurve...j Eur├│pskej ├║nii ser.e,┼że
na ka┼żd├║ somarinu maj├║ normy... pod ak├Żm uhlom s a mi m├í postavi┼ą vt├ík...ale ─Źo m├í by┼ą v ─Źom zabalen├ę ,aby to nevytieklo a nepraskalo to ich nezauj├şma.

Ako┼że nie? Aj na vt├íky vymysleli tak├║ vec, ale nepropaguje sa, lebo najm├Ą star┼í├şch to pohor┼íuje a preto sa dej├║ tak├ę veci, ┼że vybuchuj├║ chladni─Źky.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 7431
Vek: 22.34
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: MAKOSYS a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist