Čo vás dnes nahnevalo? 3

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
oravan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2993
Dátum registrácie: 13 Sep 2014, 01:43
Bydlisko: Martin
Vek: 59

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa oravan » 20 Sep 2017, 23:17

Majo klud to je všade tu opravujú tankodrom cestu a tam to hrôza Ti poviem je hrôza autá v kolone na červenú a debilko sa tlačí v prismere surovo do predu len aby obehol kolonu a odbočil do prava pritom odbočka v pravo je vedľajša
0

Používateľov profilový obrázok
djwiktor
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 01 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Šaľa
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa djwiktor » 21 Sep 2017, 07:17

Ja som si na tesnopredbiehacov na dialnici uz ako tak zvykol, hoci ma to tiez neskutocne s*rie.

Pripadne pastikarska sportova disciplina - na krizovatke s odbocenim vlavo a dvoma pruhmi rovno si blbecek zmysli, ze nakoniec nepojde rovno, ale odboci vlavo... a tak prejde cely ten pruh az po krizovatku rovno, a potom sa pichne pred toho, co stoji na ciare krizovatky a caka na semafor vlavo... takze zablokuje cely pruh co ma zelenu a ide rovno. Takych magorov som uz velakrat sa proste dokotulal za neho a oprel sa o klakson aspon na 30 sekund aby sa uvedomil. Prevazna vecsina su to soferi AUDI, BMW a ROVER ( land aj range). Toto vidavam pomaly kazdy den. O blbcoch, ktorim by som nasupal take pokuty az by scernali ani nehovorim - klasicka doprava v BA - plna cesta, nie je kam ist... ale nie... oni magori sa musia aspon piati este nas*at do krizovatky. Takze akonahle uz mas ty zelenu, tak nemozes ist nikam - lebo pred tebou stoji v krizovatke 5 aut. Tam tiez je najlepsie dojst k nemu az takmer na dotyk z boku a podrzat klakson. Uz by mohli policajtov niekedy dat na tieto krizovatky, a jak tam dakto sa takto zastavi, tak sup, rychla blokova pokuta a nezaujem.
0
Tlacim na 3D tlaciarni Felix 3.0 dual
Stormchasers.sk

ferguson
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 916
Dátum registrácie: 18 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Pod Dubňom
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa ferguson » 21 Sep 2017, 08:42

Ked uz je rec o tych policajtoch. Ked si to tak zoberiem, tak ma stve, ze vlastne robia malo kontrol. Na meranie rychlosti, to by ich bolo. Lebo postavit kameru na trojnozku zvladne aj dement... ale ze by boli presne na takychto kritickych miestach ako su krizovatky, kruhove objazdy a podobne, tak to ani bohovi. Kazdy kasle na smerovky a potom sa len caka a caka... O pokutach za bezdovodne pomalu jazdu, ci mobilnu STK mozme len snivat.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 21 Sep 2017, 09:03

ferguson: policajti si sami nevyberaju co budu dnes robit. Dostanu presny rozpis, takze darmo na nich nadavas, oni sa len riadia pokynmi zhora.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

ferguson
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 916
Dátum registrácie: 18 Nov 2007, 00:00
Bydlisko: Pod Dubňom
Vek: 34

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa ferguson » 21 Sep 2017, 11:57

Ale ich nadriadeni su tiez policajti.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 21 Sep 2017, 12:43

ktorych nadriadeni su na ministerstve. A tu to musime seknut, lebo sa dostavame do zakazanej temy. Len som chcel povedat, ze ti, ktori meraju, tak nerobia preto, lebo sa tak rano rozhodli. Myslim, ze ovela radsej by riesili bezpecnost premavky a trocha usmernovali tych, ktori nevedia jazdit.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
AEdison
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1183
Dátum registrácie: 13 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Drienov
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa AEdison » 21 Sep 2017, 13:36

djwiktor neber si to osobne ale vodičoch ktorý nevedia používať klaksón by som poslal na preskúšanie z vyhlášky. Keď sa oprieš do klaksónu nikomu tým nepomôžeš, obzvlášť nie tomu pred tebou len si ventiluješ svoje nervy. V prvom rade pozerám na značku, ak vodič nieje z daného okresu je pravdepodobné že mesto nepozná. Nebudem mu preto pridávať zbytočne viac stresu keď aj sám vie že sa zle zaradil.

Zrovna pred dvoma dňami, Jeden Košičan v čiernom hyundai suv, psychicky nezvládol že som ho na diaľnici
KE :arrow: PO obehol. Na začiatku Prešova sa predo mňa zaradil a začal ma pribrzďovať na štyridsiatku v úseku osemdesiat. Nech mi niekto vysvetli ako takýto labilný vodič môže dostať papiere?. To je tak nevyhnutné dokazovať si silu auta na úkor bezpečnosti premávky? Čim som sa previnil keď som ho v 130 obehol? Aj napriek tomu že sa správal ako debil, nevytrúbil som ho. Takú láskavosť by som mu neurobil.
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 21 Sep 2017, 13:56

AEdison: to vie nastvat. Ja som raz predbiehal fabiu na dialnici, ktora isla 90 a typek, ked to videl, tak dupol na plyn a nechcel ma nechat predbehnut. pri 130 ma to prestalo bavit, tak som sa zaradil naspat za neho, ved sa az tak neponahlam. a on zase spomalil na 90. toto mi urobil 3x. Tak som dupol na plyn pre zmenu ja (2.2 motor) a kym on stihol zareagovat, tak som bol uz prec.
Na cudzie znacky som nikdy netrubil, ved aj ja chodim po neznamych cestach a niektore krizovatky su fakt logicke hadanky. Ale na tych, ktori sa mi z vedlajsej vtrepu tesne predo mna a ja musim brzdit aby som neskoncil v ich kufri, tak na tych trubim velmi rad.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
mr.dred
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 5641
Dátum registrácie: 17 Aug 2011, 00:00
Bydlisko: Handlová
Vek: 58

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mr.dred » 21 Sep 2017, 14:53

Bývam v baníckom meste a pred rokmi tu aj na cestách dosť frčal signál na nespratníkov a zmätkárov - " Tu-Tu-TuTu ". Pre neznalých ''Ty si ko..t''
To aj okoloidúci chodci vedeli,že dotyčný vodič niečo vyviedol :lol:
Dnes je už premávka taká hustá,že sa radšej potichu drcnú.... :(
Pomaly sa budeme musieť báť aj zatrúbiť '' na odvrátenie hroziaceho nebezpečenstva'' - ako hovorí vyhláška, lebo nevieš či vinník nevyskočí z auta a neoprie ti devinu o čelo,alebo pri predbiehani ťa prestrelí aj so spolujazdcom...
0
Čo ťa nezabije... to sa vráti a skúsi to znova !!!

Používateľov profilový obrázok
djwiktor
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 01 Júl 2010, 00:00
Bydlisko: Šaľa
Vek: 36
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa djwiktor » 21 Sep 2017, 15:37

AEdison napísal:djwiktor neber si to osobne ale vodičoch ktorý nevedia používať klaksón by som poslal na preskúšanie z vyhlášky. Keď sa oprieš do klaksónu.....
Prepac, ale prave v BA toto robia BA/BL/SC chrapuni, ktori sa vecne niekam ponahlaju... Koli takymto magorom je mesto nonstop upchate. Ak by sa nesrali do krizovatky, ked vidia ze ju nemozu opustit ( inak konaju vlastne protizakonne, ale jasne,pokutovaci zrovna niekde meraju), tak by neboli ani zapchate tie cesty - lenze ked to urobia dvaja debili na dvoch krizovatkach, tak paradoxne tak upchaju 4 cesty... a nasledne staci este jeden, a uz ich je 6... a tak dalej... lavinovy efekt. zazil som prepchate mesta , berlin, mnichov, pariz, madrid - ale to co stvaraju tito pologramotni soferi s BA/BL a este SC spztkami, nema obdoby.
0
Tlacim na 3D tlaciarni Felix 3.0 dual
Stormchasers.sk

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa hpeter » 21 Sep 2017, 15:54

ferguson napísal: mobilnu STK mozme len snivat.
to uz je, ci nie ?
mozno asi 1ks na celu republiku :)
0

Používateľov profilový obrázok
AEdison
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1183
Dátum registrácie: 13 Júl 2009, 00:00
Bydlisko: Drienov
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa AEdison » 21 Sep 2017, 16:11

djwiktor napísal:Prepac, ale prave v BA toto robia BA/BL/SC chrapuni, ktori sa vecne niekam ponahlaju...
Ja neobhajujem debilov ktorý jazdia bezohľadne ani tzv. večne ponáhľajúcich. Vadí mi že v mnoha prípadoch sú chyby neúmyselné a ostatný vodiči sa idú posrať len aby dali najavo že dotyčný/ná je debil a spravil chybu. Tým nechcem povedať že sa budem bez činne pozerať ako sa auto rúti do križovatky na červenú, alebo na chodca. Nikto sa nenarodil z vodičákom vrazeným v prdeli. Preto mi tam chýba viac tolerancie zo strany vodičov. Čo mi príde ako vrchol stupidity, keď niekto vytrúbi autoškolu.
0

Hopikmajo
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 780
Dátum registrácie: 18 Okt 2014, 11:15
Bydlisko: Prievidza
Vek: 25

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa Hopikmajo » 21 Sep 2017, 16:46

Presne kôli tomu neznášam chodiť cez mesto keď je plno. A to som len z Prievidze. Dnes kolóna a chlapík sa rozhodol že ho to nebaví a stočil sa do protismeru zašiel na chodník a hneď aj s5 do cesty. No myslel som že mu kufor zožeriem. Samozrejme vyššie spomenutý land rover. Pred paŕ dňami sa ma zase ďalší frajer rozhodol obehnúť pred križovatkou lebo si zrejme potreboval niečo dokázať že obehne fábiu. Ako hovoril kamarát na Audi : Čtyři kroužky pro teploušky :)
0
Kto sedí v kostole v očakávaní, že z neho bude dobrý človek,
ten môže kľudne sedieť v garáži a čakať kým z neho bude auto.

Používateľov profilový obrázok
mac26
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 01 Feb 2010, 00:00
Bydlisko: Martin

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa mac26 » 21 Sep 2017, 17:39

Prievidza je asi samostatna krajina. Smerovku som tam videl asi len u niekoho kto len prechadza. Zato obiehanie zprava tam je asi normalne, chodnik-nechodnik
0

pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 6203
Dátum registrácie: 20 Júl 2007, 00:00
Vek: 41

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa pocitujlasku » 22 Sep 2017, 07:59

ja som sa tak smial minule vianoce. Pred nakupnym centrom plne parkovisko, auta sa pekne stavali do radu, a zrazu jeden odbornik protismer a ciastocne aj chodnik sa dral dopredu. O 5 sekund nato z tej rady aut sa otvorili dvere a vystupili dvaja policajti v uniforme a pekne isli za nim :D nevsimol si, ze v tom rade stoji aj oznacene policajne auto.
0
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa hpeter » 22 Sep 2017, 15:50

..pripomina mi to youtube idea "instant karma" :thumbup:
Mne vadi to ze vecne ponahlajuci su ochotni riskovat aj v krizovych situaciach, napr obiehanie v zakrute, kde nie je vidiet vpred. Asi mam stastie na "rytmus-typkov" v tdi. Skatulkovat sa nepatri, ale tito ludia .. pri nich skatulkovanie ide velmi hladko s vysokou mierou opakovatelnosti
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa 5ko » 24 Sep 2017, 23:27

Ja tomu hovorím - jeho IQ je nepriamo úmerné obsahu valcov jeho motora. :D
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Používateľov profilový obrázok
hpeter
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1782
Dátum registrácie: 16 Jún 2013, 10:32
Vek: 40

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa hpeter » 03 Okt 2017, 13:19

https://ekonomika.sme.sk/c/20662750/eme ... ml?ref=tit
to iste plati aj pre pumpy, aditivuj si sam.
0

Používateľov profilový obrázok
AndiCibula
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2494
Dátum registrácie: 29 Nov 2009, 00:00
Bydlisko: Brno
Vek: 33
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa AndiCibula » 04 Nov 2017, 13:04

Ani nie nahnevalo, ale rozosmutnilo. Spojka v prdeli. Ide od nej rachot a vibrácie, zaberá mäkko a neurčito.
Teraz keď je už tma a zima. :cry:
0
Performance in nanospace.

DJMichal007
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 30 Okt 2007, 00:00
Bydlisko: Fiľakovo
Vek: 37

Re: Čo vás dnes nahnevalo? 3

Príspevok od používateľa DJMichal007 » 04 Nov 2017, 14:25

Ahojte.Mňa nie len dnes ale pravidelne a kvalitne štve jeden kolega.Pracujem ako vedúci zmeny (rozumej urob bežnú prácu+maj na starosť ľudí,zapisovanie,zodpovednosť,proste všetko čo bežne robí majster).Všetko čo sa pototo, musím vyriešiť a potom následne patrične vysvetliť.Daný dotyčný si však myslí že sa len zašívam.Ak ho upozorním na niečo čo nerobí dobre tak som ...Ak robím to čo mi pridelí vedenie tak som ...Najlepšie na tom celom je fakt, že som už bol kôli nemu aj na koberčeku!A najhoršie je že dnes v noci som aj manželku neprávom sprdol kôli nemu.Najradšej by som ho :axe: .No to by bola podľa vedenia osobná pomsta.
0

Zamknuté
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok