Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Nov├í str├ínka pre technikov

Nová stránka pre technikov

Moderátori: psichac, Moderátori

Nová stránka pre technikov

Odosla┼ąod Igor88 » 21 Sep 2017, 12:22

Dobr├Ż de┼ł, ned├ívno som zalo┼żil ─Ćal┼íiu internetov├║ str├ínku. No t├íto bude po dokon─Źen├Ż ur─Źen├í pre technicky zameran├Żch ─żud├ş. A to ─Źi sa u┼ż jedn├í o elektrik├írov, n├íkupcov n├íhradn├Żch dielov a podobne. Moja predstava je zhruba tak├í ┼że na str├ínke bud├║ postupne prib├║da┼ą inform├ície nielen o produktoch a firm├ích ktor├ę s├║ schopn├ę zabezpe─Źi┼ą po┼żadovan├║ technol├│giu v r├ímci SK a CZ ale aj o ┼íkoleniach.
─îo sa t├Żka m┼ła osobne tak m├ím elektrotechnick├ę vzdelanie a aj p├ír rokov praxe v oblasti ├║dr┼żby strojov a zariaden├ş ale oh─żadom spr├ívy a tvorby internetovej str├ínky tak to sa u─Ź├şm za chodu.
─îo sa t├Żka finan─Źnej str├ínky, tak n├íklady na prev├ídzku str├ínky s├║ na m┼ła. A ak sa za─Źne dari┼ą (v ─Źo aj pevne ver├şm), tak sa u┼ż bav├şme o partnerstve ale nechcem predbieha┼ą zbyto─Źne.

A preto by som potreboval:
Niekoho z okolia Pre┼íova, popr├şpade Pre┼íov-okolie (+/- 10 km povedzme). Nie je to podmienka ale m├ím dos┼ą zl├ę sk├║senosti s internetov├Żmi pis├ílkami ktor├Ż sa hne─Ć do v┼íetk├ęho hrn├║ a ani mesiac po udelen├ş pr├şstupu po nich nevidno ani len prihl├ísenie sa na str├ínku nieto e┼íte nejak├í spr├íva str├ínky. Pr├şpadne sa aj stretn├║┼ą a prebra┼ą to aj in├ęho uhlu poh─żadu, preto ten Pre┼íov ...
Ide├ílne by bolo ak by mal doty─Źn├Ż sk├║senosti s spr├ívou str├ínky ale posta─Ź├ş ak sa aspo┼ł zauj├şma o techniku a je ochotn├Ż sa podie─ża┼ą na v├Żvoji str├ínky. A to najme p├şsan├şm pr├şspevkov, d├ívan├şm dokopy r├┤znych datab├íz firiem a ich kontaktovan├şm aby aj in├Ż odkazovali na moju str├ínku a pod.

Na z├íver chcem po┼żiada┼ą z├íujemcov aby ma kontaktovali s├║kromnou spr├ívou.
Ostatn├Żm vopred ─Ćakujem za n├ízor.
Igor88
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 1
Zalo┼żen├Ż: 26.06.2015

Re: Nová stránka pre technikov

Odosla┼ąod zdenoeddie » 21 Sep 2017, 13:16

Dame kofolu?
Vacuum Madness!!!
zdenoeddie
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 3549
Vek: 18.69
Zalo┼żen├Ż: 25.07.2009

Nasp├Ą┼ą na Internet a sie┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist