Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Yoga Tablet2

Yoga Tablet2

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Yoga Tablet2

Odoslaťod amater63 » 11 Okt 2017, 19:10

Děkuji,ale opravdu jsem v tomhle Laik. ( poděkovat za trpělivost.) Co mám kde nastavit pro Bot,právě že se mi zdá že dělám vše dobře.( od začátku ),chyba : neznámá.Uloženo na usb ..Jak jsem dal foto nahoře ,co přepnout. Prostě nejde s tím pohnout . :( .Děkuji.

-- Spojený príspevok 11 Okt 2017, 19:58 --

rudko napísal:Neviem co tu riesite. Ved navod co dal aedison funguje paradne, teda ak mas moznost v biose zmenit poradie bootovania, co podla poskytnutych fotiek mas. V praci ho pouzivam bezne. Pouzivame ho ako demonstraciu toho preco je dolezite sifrovanie HDD. Staci si len vytvorit bootovacie USB s win 7 alebo vyssim. Radil by som Win 8.1 alebo 10, aby ta nezaskocila odlisnost prostredia, a potom uz len pokracovat presne podla videa. Trik je v tom ze si spustis prikazovy riadok z bootovatelneho USB a premenujes cmd.exe na utilman.exe (je to tzv spravca zjednoduseneho pristupu). tento je potom po restarte mozne spustit z obrazovky na zadanie hesla a pod systemovym opravnenim, co je dokonca viac ako admin. A potom jednoducho porobis co potrebujes, poresetujes hesla, vytvoris uzivatelov....

Já opravdu nevím.A taky co je špatné,nebo co dělám špatně.
Prílohy
SAM_0409.JPG
Staženo-
SAM_0391.JPG
A co tady..
SAM_0391.JPG (12.23 KiB) Zobrazená 157 krát
amater63
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Založený: 02.05.2016

Odoslaťod AEdison » 12 Okt 2017, 19:42

Dovolí ti vypnúť funkciu "Secure Boot"?
AEdison
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Vek: 22.34
Založený: 13.07.2009

Odoslaťod amater63 » 12 Okt 2017, 20:04

Ahoj,vypnout jde.
amater63
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen

Odoslaťod AEdison » 12 Okt 2017, 20:22

Tak to vypni a ulož. Pichni tam USB zo systémom a pri štarte tabletu, mačkaj "Fn" + F10, F11, F12, čisto teoreticky by ti jedno z nich malo zapnúť boot menu. Ak vybehne, vyber svoje usb a pokračuj podľa prvého návodu hore.
AEdison
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen

Re: Yoga Tablet2nám

Odoslaťod amater63 » 13 Okt 2017, 18:20

Ahoj,děkuji .ale ..,musím udělat s externí klávesnicí. nevím jato jde ,ale pokud připojím usb -jako bot,digitizer jaksi nejde ,řekl bych nechce .Po připojení periferie to jako že vidí.
AEdison napísal:Tak to vypni a ulož. Pichni tam USB zo systémom a pri štarte tabletu, mačkaj "Fn" + F10, F11, F12, čisto teoreticky by ti jedno z nich malo zapnúť boot menu. Ak vybehne, vyber svoje usb a pokračuj podľa prvého návodu hore.
Ale to jaksi nejde.Pořád pocit na vadu desky,nebo jak se říká kurvítko. Ale nedá mi to jenom s principu.

-- Spojený príspevok 13 Okt 2017, 18:54 --

Děkuji,navádíš mne na to co mi nejde. (ale určitě půjde) Já musím udělat to co vyzkouším -USB- hab,tablet mrtvý není.
amater63
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen

Odoslaťod AEdison » 19 Okt 2017, 02:05

Ako si pochodil z hubom?
AEdison
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná téma

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist