Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Skype 4.3 na LM 17.3

Skype 4.3 na LM 17.3

Ak hľadáte nejaký softvér do PC prípadne ak s ním máte nejaký problém.

Moderátori: psichac, Moderátori

Skype 4.3 na LM 17.3

Odoslaťod kingjan » 11 Nov 2017, 18:28

Na jednom z mojich ntb mám nainštalovaný Linux Mint 17.3 Rosa. Dlhšiu dobu som ho nepoužíval-asi od mája 2017. Teraz keď som ho zapol, zistil som že všetko "ide", až na Skype, ktorý tu bol nainštalovaný vo verzii 4.3. Dočítal som sa že táto verzia od júla 2017 je nefunkčná. Verzie pre Linux, ponúkané Skypom sú však len pre architektúru 64 bit, no tento ntb je 32 bitový. Poradí mi niekto ako by som mal ďalej postupovať? Používam ho síce ako rezervný, ale bola by škoda keby nemal plnohodnotné použitie. Za každú radu vopred ďakujem.
kingjan
Obrázok používateľa
Stály člen
Stály člen
Vek: 72.58
Založený: 13.01.2008

Re: Skype 4.3 na LM 17.3

Odoslaťod martin knocik » 11 Nov 2017, 19:10

Novy Skype pre Linux je uz iba 64 bitovy (SSE2 procesory a novsie)
http://mkbci.com

FEL UNIZA 2015, Ing.

ľudstvo je vírus ktorý napadol Zem

nerobme si ťažkú hlavu z debilov čo nám ani po členky nesiahajú, buďme radi že my dačo dokážeme a smejme sa im akí sú sprostí
martin knocik
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Vek: 26.74
Založený: 23.01.2008

Odoslaťod Dali2 » 11 Nov 2017, 23:01

Mozes pouzit webovu verziu, ta funguje normalne, skype pre linux M$ dojebal na mraky.

https://web.skype.com
Drobnosti na predaj: http://prebytky.ddns.net
Dali2
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Vek: 50.35
Založený: 01.09.2008

Odoslaťod romiadam » 12 Nov 2017, 04:05

MS dojebe vsetko co sa da. Nasi (rocnik 1947 a 1952) maju v kuchyni TV a nie su akosi na PC alebo notebook. Tak som im kvoli tomu kupil Smart TV so Skype aj s kamerou. Vsak nech sa rozpravame a vidime nakolko zijem v IRL. Totalne to MS doj..al, ked od dna xy to cele prestalo fungovat. Mozem teraz kupovat dalsi Smart TV, lebo sa im nechcelo vydat update (alebo akceptovat starsiu verziu skype na TV). Takto to bolo cele super, Kamera na TV, ako keby som bol doma v kuchyni... a nasi si mohli robit co chceli, mali ruky volne. Ano je tu moznost cez mobil, ale nie je to ono. A zase som ich musel ucit ako na to.... a to musis drzat, ruky nemas volne inak vidis plafon a podobne. Skratka to doj..ali poriadne. K...ti. Sorry za OT, ale musel som sa vyspovedat....
(vyroky nemenovaneho clena fora:)
...zaklady elektrotechniky ovladam dokonale, tak napr. taky tyristor neviem ako presne funguje
...ak su prepocitane ohmy na metre kablu, znamena to ze musim mat pouzity vzdy celu dlzku 1 metra?
romiadam
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen
Založený: 09.04.2008

Naspäť na Softvér

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist