Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Displej Samsung LTM170E6 - L04

Displej Samsung LTM170E6 - L04

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Displej Samsung LTM170E6 - L04

Odosla┼ąod gugu55 » 19 Nov 2017, 14:57

┼żiadna t├ęma to nezobrauje tak┼że ot├ízka do v├ís v┼íech

v pr├şlohe je foto ─Źo sa deje s displejom. podla otcov├ęho popisu vraj prestal zo dna na den fungovat. ako vidiet na obrazkoch farby nezobrazuje tak ako by mal. podsvietenie funguje kabel by mal by┼ą ok v ─Źom je teda chyba? bude potrebovat novy modul na zobrazovanie?

d├şk za odpovede
Pr├şlohy
P_20171119_130910.jpg
P_20171119_131603.jpg
Naposledy upravil gugu55 d┼ła 19 Nov 2017, 18:09, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
gugu55
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 406
Vek: 26.41
Zalo┼żen├Ż: 26.09.2007

Re: Displej Samsung LTE170E6 - L04

Odosla┼ąod jezevec » 19 Nov 2017, 17:11

Vadn├Ż IO gama korekce, vzhledem k velikosti, st├í┼Ö├ş monitoru a taky ne zrovna jednoduch├ę oprav─Ť ho doporu─Źuji vyhodit.
Mimochodem, nen├ş to ozna─Źen├ş n├íhodou LTM170E6-L04?
jezevec
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 575
Zalo┼żen├Ż: 22.08.2008

Re: Displej Samsung LTM170E6 - L04

Odosla┼ąod MAKOSYS » 19 Nov 2017, 21:59

Nie. Obvod gama korekci├ş je na doske t-con a t├í je s├║─Źas┼ąou panela. To je t├í pozdl┼żna doska odkia─ż id├║ foliov├ę p├ísov├ę vodi─Źe do skla. A ty sa do tej dosky prip├íja┼í LVDS k├íblom z tej dosky, ktor├║ m├í┼í na fotke.
ÔÇ×H─żad├íme nepoznan├ę, spozn├ívame neh─żadan├ę. Str├ícame to cenn├ę, cen├şme si a┼ż straten├ę. Milujeme v┼íetko zradn├ę a zr├ídzame milovan├ę.ÔÇŁ
Pozdravuje Vás Martin(KUBO)
MAKOSYS
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 452
Zalo┼żen├Ż: 23.01.2016

Odosla┼ąod peterple » 20 Nov 2017, 00:27

Ja by som to hne─Ć tak ─Źierne nevidel. V prvom rade by som pozrel nejak├ę poriadne testovacie obrazce a zistil ktor├ę farby to naozaj nevie.
http://ok1dub.cz/monoskop/
Typujem to na zl├Ż kontakt v jednom lvds p├íre ktor├Ż pren├í┼ía pr├íve inkriminovan├║ farbu. Aj ke─Ć to nieje celkom jednozna─Źn├ę. Tie┼ż by som sk├║sil, kontoxom o─Źisti┼ą piny konektora a nieko─żko kr├ít urobil rozpojenie-spojenie. Samozrejme na oboch koncoch LVDS k├íbla.
Uk├í┼ż m├║dremu chybu a on sa ti po─Ćakuje. Uk├í┼ż chybu hlup├íkovi a on sa uraz├ş.
peterple
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1544
Vek: 51.05
Zalo┼żen├Ż: 25.06.2013

Odosla┼ąod gugu55 » 26 Nov 2017, 13:20

pok├║sil som sa opravi┼ą t├Żm ─Źo si p├şsal ┼że som vytiahol vonku lvsd kabel pre─Źistil kontakty ale bez zmeny. a samozrejme som vytiahol aj zasunul p├ír kr├ít k├íbel dnu a von no ┼żiadna zmena.
Sk├║sil som aj miernym pritla─Źen├şm na dosku t-con ─Źo mi radil makosys ─Źi n├íhodou nie je studen├Ż spoj ale ni─Ź.
V├Żsledok je ┼że som si akur├ít jedn├║ ┼ímuhu urobil :D m├ím jedn├║ ─Źerven├║ l├şniu vertik├ílne po displeji ale nerie┼íim.
Ale pozit├şvum opravy je ┼że na pozad├ş tak ako to tam je na foto hore boli take zelen├ę alebo ┼żlte ┼ímuhy/┼íum a teraz to nieje.
e┼íte tak├í ot├ízo─Źka: nem├┤┼że ┼íarapatu robi┼ą niektor├Ż z t├Żch elektrolitov ─Źo s├║ na doske hore?
Ak ni─Ź tak k├Żm "nezomrie" bude svieti┼ą tak├Żmi farbami :P
gugu55
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 406
Vek: 26.41
Zalo┼żen├Ż: 26.09.2007

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist