Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Zesilova─Ź LaDA2075 - 2x LM1875

Zesilova─Ź LaDA2075 - 2x LM1875

Pochv├í─żte sa ostatn├Żm ─Źo zauj├şmave ste vyrobili alebo pr├íve vyr├íbate!

Moderátori: psichac, Moderátori

Zesilova─Ź LaDA2075 - 2x LM1875

Odosla┼ąod j_paseka » 22 Sep 2015, 18:10

Pro vytvo┼Öen├ş zvukov├ę kulisy p┼Öi pr├íci v d├şln─Ť jsem pot┼Öeboval mal├Ż zesilova─Ź p┼Öim─Ť┼Öen├ęho v├Żkonu. Zvolil jsem konstrukci s IO LM1875, modul zesilova─Źe LaDA2075 dopln─Ťn├Ż o korekce, zdroj a ochranu repro.
Na str├ínk├ích PaJi jsem na┼íel pro mou pot┼Öebu skv─Ťl├Ż n├ívod popisuj├şc├ş stavbu zesilova─Źe s t─Ťmito moduly.
K vlastn├ş konstrukci jsem se rozhod pou┼ż├şt co nejni┼ż┼í┼í├ş profil krabi─Źky. Upevn─Ťn├ş jednotliv├Żch modul┼» p┼Ö├şmo do dna krabice mi z estetick├Żch d┼»vod┼» nevyhovovalo. Rozhod jsem se pro plexisklo, kter├ę vytvo┼Ö├ş z├íkladnu pro upevn─Ťn├ş desek. Pou┼żil jsem plexisklo o s├şle 4mm s ohledem na hmotnost toroidn├şho transform├ítoru. Pro jistotu jsem z kuprextitu vyrobil kruhovou podlo┼żku o pr┼»m─Ťru transform├ítoru, kterou jsem um├şstil pod transform├ítor, aby se sn├ş┼żil pr┼»hyb plexikla p┼Öi dota┼żen├ş centr├íln├şho upev┼łovac├şho ┼íroubu. K plexisklu je p┼Öipevn─Ťna deska korekc├ş, zdroje a p┼Öes hranolek chladi─Źe modul┼» zesilova─Źe. Jeliko┼ż v├Ż┼íka kondenz├ítor┼» ve zdroji p┼Öesahovala vnit┼Ön├ş v├Ż┼íku krabi─Źky musel jsem ÔÇ×zapustitÔÇť desku zdroje do plexiskla vypilov├ín├şm otvoru. Chladi─Źe jsou men┼í├ş ne┼ż by bylo pot┼Öeba. Upevnil jsem proto do zadn├şho panelu ventil├ítorek 40x40 mm, kter├Ż nap├íj├şm z kladn├ę v─Ťtve zdroje pro korekce p┼Öes 2W rezistor pro sn├ş┼żen├ş ot├í─Źek a tedy i hlu─Źnosti. Nen├ş to sice nejlep┼í├ş ┼Öe┼íen├ş ale byl jsem limitov├ín rozm─Ťrem krabice.
Na p┼Öedn├şm panelu se nach├íz├ş knofl├şky potenciometr┼» korekc├ş, indika─Źn├ş LED signalizuj├şc├ş stav nap├íjen├ş a ochran zesilova─Źe a konektor Jack 6,3mm pro p┼Öipojen├ş sluch├ítek. V├Żstup je ┼Öe┼íen p├ęrov├Żmi repro-svorkami a pro p┼Öipojen├ş vstupn├şho sign├ílu jsem pou┼żil konektory Cinch. Na zadn├şm panelu je tak├ę um├şst─Ťn p┼Öep├şna─Ź pro volbu re┼żimu zesilova─Źe MONO/STEREO.
Nakonec jsem p┼Öedn├ş panel doplnil o ┼ít├ştek s popisem jednotliv├Żch ovl├ídac├şch prvk┼». Pro zaji┼ít─Ťn├ş jeho mechanick├ę odolnosti jsem pap├şr zalaminoval a oboustrannou lep├şc├ş p├ískou p┼Öilepil k panelu.

http://pasecka.rajce.idnes.cz/Zesilovac ... -_2xLM1875
j_paseka
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 31
Zalo┼żen├Ż: 04.09.2015

Re: Zesilova─Ź LaDA2075 - 2x LM1875

Odosla┼ąod rudo7117 » 22 Sep 2015, 19:33

Vyzer├í to dobre. ─îo to je za krabi─Źka? M├┤┼że┼í da┼ą link?
rudo7117
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 59
Zalo┼żen├Ż: 11.02.2013

Odosla┼ąod j_paseka » 23 Sep 2015, 14:46

D─Ťkuji. Krabi─Źka je tato - http://www.tme.eu/cz/details/cp-15-34/p ... ombiplast/ .
j_paseka
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 31
Zalo┼żen├Ż: 04.09.2015

Odosla┼ąod kimlo » 24 Sep 2015, 14:37

Pekná práca...
kimlo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 40
Zalo┼żen├Ż: 17.12.2008

Odosla┼ąod platon.rado » 09 Okt 2015, 12:58

Super pr├íci─Źka....takto to ma nejako vypada┼ą.
Najlep┼íie repros├║stavy nie s├║ tie,ktor├ę n├ím najviac daj├║,ale tie ktor├ę n├ím najmenej stratia.
platon.rado
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 4573
Vek: 40.97
Zalo┼żen├Ż: 20.02.2008

Odosla┼ąod Edgar » 07 Dec 2017, 12:55

Na nap├íjanie by sta─Źil dvojp├│lov├Ż konektor.
Edgar
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 625
Vek: 20.96
Zalo┼żen├Ż: 12.08.2013

Nasp├Ą┼ą na M├┤j v├Żrobok

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist