Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • "Blind bags"

"Blind bags"

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

"Blind bags"

Odoslaťod AndroidSK » 18 Dec 2017, 13:56

Zdravím, pri prezeraní YouTube som narazil na zaujímavé video, v ktorom nemcký YouTuber otváral "Blind Bags" tušim od conradu. Boli tam celkom zaujímavé veci za zlomok ceny, preto by ma zaujímalo, či niećo podobné nie je dostupné aj u nás. Ak by ste o niečom takom vedeli, hoďte prosím link, budem vďačný :thanks:

link na video: https://www.youtube.com/watch?v=Y7KI-1U3ym4
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Nový člen
Nový člen
Založený: 28.11.2014

Re: "Blind bags"

Odoslaťod pocitujlasku » 18 Dec 2017, 14:18

elektro veci neviem, ale rozne ine blbosti sa daju. Lenze musis byt youtuber s urcitym min. odberom, resp. poctom pozreti. Len tak niekomu to posielat urcite nebudu.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Vek: 35.76
Založený: 20.07.2007

Odoslaťod Marek1975 » 18 Dec 2017, 15:55

skor ako by si zohnal "blind bags" tak skor zozenies "free samples". Velke firmy ich zasielaju za postovne, alebo zlomok ceny, ale iba v obmedzenom pocte kusov- max 5. Ale povacsine na 80% si zaplatis postovne. V USA maju zaujimave polozky, ale odradilo ma strasne drahe postovne. Minule bol odkaz na maxim, ktory zasiela vzorky produktov zadarma - vyvojove dosky pre developperov zo spustov pribaleneho "free stuff" tovaru. Mne to doslo vo velkej krabici cca do 14 dni a mali celkom napchatu krabicu, ziadne colne konanie a ani nic podobne som neriesil, nakolko to preslo v pohode. Dorucilo UPC
Marek1975
Obrázok používateľa
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Vek: 43.6
Založený: 25.10.2016

Odoslaťod AndroidSK » 18 Dec 2017, 21:35

okej ďakujem za odpovede.
ja nevravím že by som tie "blind bags" chcel zadarmo, nerobilo by mi problém aj zaplatiť.
čo sa týka sample-ov, o tých som už počul, napr. LM317 a podobne, no aj tak by som to preplatil na poštovnom, to jedine keby som bral viacej kusov, pretože tie LM317 boli od TI po 5 kusoch a poštovné 7 USD, čo je značne nevýhodné keďže z aliexpresu môžem mať 10 týchto regulátorov za 1 USD s free shippingom. ale ako však marek spomínal - ak sa jednalo o vývojovú dosku s množstvom nejakých ďalších súčiastok, nad tým by som neváhal :D tak skúsim pochodiť aj nejaké ďalšie stránky okrem TI.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Nový člen
Nový člen

Odoslaťod pocitujlasku » 19 Dec 2017, 09:17

LM317 ako sample? to hadam nie. To sa skor objednavaju nejake specificke IO, ktore bezne stoja desiatky eur pre otestovanie, ci sa vobec hodia pre dany projekt.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedním z největších projevů nedůvěry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate člen
Ultimate člen
Vek: 35.76
Založený: 20.07.2007

Odoslaťod AndroidSK » 19 Dec 2017, 15:57

to mi bolo jasné že takú prkotinku by som neobjednával. uviedol som to len ako príklad, že to poštovné je veľké (ale tak niet sa čomu čudovať), s tými IO máš pravdu.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Nový člen
Nový člen

Naspäť na Kde niečo zohnať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist