Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • "Blind bags"

"Blind bags"

Ak potrebujete zohna┼ą nejak├║ vec oh─żadom elektroniky, ─Źi u┼ż len s├║─Źiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

"Blind bags"

Odosla┼ąod AndroidSK » 18 Dec 2017, 13:56

Zdrav├şm, pri prezeran├ş YouTube som narazil na zauj├şmav├ę video, v ktorom nemck├Ż YouTuber otv├íral "Blind Bags" tu┼íim od conradu. Boli tam celkom zauj├şmav├ę veci za zlomok ceny, preto by ma zauj├şmalo, ─Źi nie─ço podobn├ę nie je dostupn├ę aj u n├ís. Ak by ste o nie─Źom takom vedeli, ho─Ćte pros├şm link, budem v─Ća─Źn├Ż :thanks:

link na video: https://www.youtube.com/watch?v=Y7KI-1U3ym4
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 47
Zalo┼żen├Ż: 28.11.2014

Re: "Blind bags"

Odosla┼ąod pocitujlasku » 18 Dec 2017, 14:18

elektro veci neviem, ale rozne ine blbosti sa daju. Lenze musis byt youtuber s urcitym min. odberom, resp. poctom pozreti. Len tak niekomu to posielat urcite nebudu.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedn├şm z nejv─Ťt┼í├şch projev┼» ned┼»v─Ťry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4049
Vek: 34.85
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2007

Odosla┼ąod Marek1975 » 18 Dec 2017, 15:55

skor ako by si zohnal "blind bags" tak skor zozenies "free samples". Velke firmy ich zasielaju za postovne, alebo zlomok ceny, ale iba v obmedzenom pocte kusov- max 5. Ale povacsine na 80% si zaplatis postovne. V USA maju zaujimave polozky, ale odradilo ma strasne drahe postovne. Minule bol odkaz na maxim, ktory zasiela vzorky produktov zadarma - vyvojove dosky pre developperov zo spustov pribaleneho "free stuff" tovaru. Mne to doslo vo velkej krabici cca do 14 dni a mali celkom napchatu krabicu, ziadne colne konanie a ani nic podobne som neriesil, nakolko to preslo v pohode. Dorucilo UPC
Spusten├Ż nov├Ż e-shop.
Adresa ehopu : http://www.elektrolab.eu
Pokia─ż sa rozhodnete nakupova┼ą tak sa pripravte na trval├║ z─żavu vo v├Ż┼íke 2% z celkovej objedn├ívky!
─Äakujem :)
Moje práce : http://workzone.elektrolab.eu/
Marek1975
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1173
Vek: 42.69
Zalo┼żen├Ż: 25.10.2016

Odosla┼ąod AndroidSK » 18 Dec 2017, 21:35

okej ─Ćakujem za odpovede.
ja nevrav├şm ┼że by som tie "blind bags" chcel zadarmo, nerobilo by mi probl├ęm aj zaplati┼ą.
─Źo sa t├Żka sample-ov, o t├Żch som u┼ż po─Źul, napr. LM317 a podobne, no aj tak by som to preplatil na po┼ítovnom, to jedine keby som bral viacej kusov, preto┼że tie LM317 boli od TI po 5 kusoch a po┼ítovn├ę 7 USD, ─Źo je zna─Źne nev├Żhodn├ę ke─Ć┼że z aliexpresu m├┤┼żem ma┼ą 10 t├Żchto regul├ítorov za 1 USD s free shippingom. ale ako v┼íak marek spom├şnal - ak sa jednalo o v├Żvojov├║ dosku s mno┼żstvom nejak├Żch ─Ćal┼í├şch s├║─Źiastok, nad t├Żm by som nev├íhal :D tak sk├║sim pochodi┼ą aj nejak├ę ─Ćal┼íie str├ínky okrem TI.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod pocitujlasku » 19 Dec 2017, 09:17

LM317 ako sample? to hadam nie. To sa skor objednavaju nejake specificke IO, ktore bezne stoja desiatky eur pre otestovanie, ci sa vobec hodia pre dany projekt.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedn├şm z nejv─Ťt┼í├şch projev┼» ned┼»v─Ťry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4049
Vek: 34.85
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2007

Odosla┼ąod AndroidSK » 19 Dec 2017, 15:57

to mi bolo jasn├ę ┼że tak├║ prkotinku by som neobjedn├íval. uviedol som to len ako pr├şklad, ┼że to po┼ítovn├ę je ve─żk├ę (ale tak niet sa ─Źomu ─Źudova┼ą), s t├Żmi IO m├í┼í pravdu.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Nasp├Ą┼ą na Kde nie─Źo zohna┼ą

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist