bimetal termostat olejova pec

Ak potrebujete zohnať nejakú vec ohľadom elektroniky, či už len súčiastku alebo, stavebnicu, spreje...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
haluska1
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 00:00
Bydlisko: Bratislava
Vek: 42

bimetal termostat olejova pec

Príspevok od používateľa haluska1 » 17 Jan 2018, 09:18

Zdravim,
chcel by som poprosit o radu. Odisiel nam bimetalovy termostat na olejovej peci Master WA33, da sa objednat priamo od dodavatela ale pyta za neho skoro 40 eur. Cislo dielu je 4506.435, da sa to vygooglit. Sluzi na to ze ked zakurime a pec dosiahne spravnu teplotu, zapne olejove cerpadlo a vetrak, ked ju vypneme dohori a ked klesne teplota tak vypne pridavny vetrak - je namontovany cez distancny plech priamo na spalovacej casti - vid obrazok. Chcel by som ho objednat z TME ale nie som si isty s tymi teplotami a spinacim kontaktom. Na termostate je udaj 175 co som nasiel v TME ze by mohol byt MICROTHERM 52N12T044(225/175), zopne pri 175, rozopne pri 225. Ked urobim bypass cize privodne kable dam nakratko tak cerpadlo ide cie si myslim ze by mal byt NO, ale ten z TME ze NC (aj ked popis zapnutia a vypnutia by sedel) a iny z touto teplotou nemaju, len s pribliznymi teplotami. Dalej je otazka ci tie teploty mozu korenspondovat so spravnym fungovanim pece. Nie som si isty a ked mam objednat viac kusov na skusku mozem objednat rovno ten od dodavatela :)

Dakujem za rady.
Prílohy
bimetal.jpg
bimetal.jpg (12.13 KiB) 783 zobrazení
termostat1.jpg
0

Používateľov profilový obrázok
zdeno6505
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 1524
Dátum registrácie: 04 Aug 2010, 00:00

Re: bimetal termostat olejova pec

Príspevok od používateľa zdeno6505 » 17 Jan 2018, 09:41

Skús Avelmak.
http://www.avelmak.sk/index.php?pg=srch ... al&pgnum=2
NC=Normally Closed
NO=Normally Open
0
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic.

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok