Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • PayPal n├ívody,inform├ície a postrehy

PayPal návody,informácie a postrehy

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: PayPal návody,informácie a postrehy

Odosla┼ąod maskrtnik01 » 02 Okt 2016, 11:46

Tak to je fakt poriadna banka, ke─Ć vykon├í 17x to ist├ę za sebou. Raz som platil kartou 4x po sebe, a u┼ż ┼ítvrt├║ transakciu stopli a kr├ítko na to telefon├ít z banky.

Ten ─Źlovek nemal dosta┼ą 17 SMS spr├ív o vykonanej transakcii, ale r├íno jeden telefon├ít, ─Źi tie peniaze poslal on.
maskrtnik01
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1321
Vek: 22.81
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2010

Re: ako dobit paypal

Odosla┼ąod romiadam » 02 Okt 2016, 12:26

martin63 nap├şsal:Mus├ş┼í si "spoji┼ą" paypal s ├║─îtom/kartou.....

Ani by som nepovedal.

NETREBA vobec spojit bankovu kartu s PAYPALOM.

Iba sa to sparuje s cislom uctu, aby vedeli odkial peniaze prichadzaju. Mne sa to sparovalo automaticky pri prvom financnom prevode.

Ucet na paypal je viazany na email. Po registrovani vo svojom ucte kliknes na Topup a tam si vies najst IBAN cislo uctu PAYPALU. Potom z tvojej banky vytvoris predvod na napr. 50ÔéČ a do referencie platby musis udat email pouzity pri registracii paypalu. Oni potom pomocou toho emailu vedia, na koho ucet tie peniaze priradit. Potom za par dni ti nabehne na tvoj ucet 50ÔéČ. Takto si to ja nabijam.

Paypal.jpg

Raz sa mi stalo, ze som preklepol email a neprisli mi peniaze. Niekde viseli. Potom som im napisal mail, ze to bol preklep a dal som im spravny mail. Za par dni na to mi to nabehlo na ucet.

EDIT 14 Oct. 2016:

Prave som zistil, ze nie kazdy ma tu moznost dobijat si paypal ucet cez SEPA transfer z Banky. Neviem cim to je. Takze ak tam mate tlacitko Top up, ta kto ide, ak nie tak smola. Treba sa informovat na customer service, ze preco to tam nie je.
Naposledy upravil romiadam d┼ła 14 Okt 2016, 23:46, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2943
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod Amaterr » 02 Okt 2016, 12:39

ked uz .. nebudem robit reklamu , ale zvykol som si na " Stedru kartu " , dal som si max. vyber 300 euro , keby ma niekto vybielil , nezblaznim sa , ak sa do 20. nasledujuceho mesiaca vsetky vybery doplnia , nie su ziadne poplatky , u PayPal ma rozculovalo , ze kazdy mesiac som dostal desat e-mailov na rozne opravy a dodatky a upozornenia , teraz zaplatim cez kartu a na konci mesiaca tam cez e -Bank vsetko dorovnam , uplne je to bez starosti , aspon zatial ..ale na druhej strane , som registrovany v databaze ako dlznik s 300 eurami :)
https://www.slsp.sk/downloads/IK/zverej ... _karty.pdf
Amaterr
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 739
Zalo┼żen├Ż: 08.06.2014

Odosla┼ąod boraicho » 02 Okt 2016, 12:57

tota stedra karta je kkciny, a ur─Źite to nieje bez starosti, ked sa s tym musis sra┼ą a ka┼żdy mesiac tam posiela┼ą nejake peniaze. a dava┼ą si bacha aby si s tou kartou nevybral ke┼íe lebo sa plati poplatok 5ÔéČ
"Aj nevinne vyzeraj├║ca s├║─Źiastka, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou nefunk─Źnosti zariadenia a tou kondenzator 100% je"
3D REBEL II + PLA + PETG
boraicho
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 11842
Vek: 30.75
Zalo┼żen├Ż: 03.02.2007

Odosla┼ąod Amaterr » 02 Okt 2016, 13:17

kazdeho osobna vec ,ja som to riesil takto , mas stym problem ? :)
Amaterr
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 739
Zalo┼żen├Ż: 08.06.2014

Odosla┼ąod marek181818 » 07 Feb 2017, 13:13

Mam otazku.Cinan z ebayu mio poslal spat peniaze za nedoruceny balik.Dosiel mi aj email ze poslal, konkretne to bol email od paypal, lenze na ucte nic nemam, Nemal by byt prevod okamzity ?.Paypal uz nevyuzivam na platenie veci , vsetko ide uz priamo z uctu.Dik
marek181818
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3106
Vek: 29.86
Zalo┼żen├Ż: 20.03.2013

Odosla┼ąod Mat77 » 07 Feb 2017, 13:37

Platis sice rovno z uctu, ale nie cez Paypall? Ak ti vrati peniaze, zostanu na paypalle, vies ich vyuzit pri dalsej platbe prednostne, zvysok zaplatis z uctu.

Nepamatam uz presne ci je to hned alebo ako dlho to trva, riesil som to davno.
Mat77
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 748
Vek: 23.46
Zalo┼żen├Ż: 11.11.2012

Odosla┼ąod lucky62 » 07 Feb 2017, 13:44

Ak m├í┼í konto na PayPal nulov├ę a plat├ş┼í zaregistrovanou platobnou kartou, tak ten refund ti pr├şde nasp├Ą┼ą na kartov├Ż ├║─Źet. Ale to trv├í p├ír dn├ş...
....m├┤j bazar....

...Nikdy sa nehádaj s blbcom...
lucky62
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1054
Zalo┼żen├Ż: 14.02.2012

Odosla┼ąod marek181818 » 07 Feb 2017, 18:55

Ano na paypale nemam nic co aj bolo to strhlo davnejsie a zvysok co chybalo zase z uctu.Ono aj pred par dnami som robil jeden refund no peniaze mi dosli hned na ucet bankovy.Tak ked to pride na ucet ostava cakat
marek181818
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3106
Vek: 29.86
Zalo┼żen├Ż: 20.03.2013

Odosla┼ąod rohy » 09 M├íj 2017, 18:40

zdar,pre─Źo ked nakupujem na ebay u jedneho predajcu viac poloziek mi ku ka┼żdej polo┼żke pripo─Źita v┼żdy aj po┼ítovne,ved po┼ítovne by malo byt jedno.Da sa to nejak spravit, aby po┼ítovne bolo jeden krat?
rohy
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 510
Vek: 50.87
Zalo┼żen├Ż: 28.02.2008

Odosla┼ąod lucky62 » 09 M├íj 2017, 19:08

1) Cena po┼ítovn├ęho sa odv├şja obvykle aj od ve─żkosti a v├íhy tovaru...
2) eBay m├í nejak├ę mo┼żnosti a predajca si nejak├║ zvolil/nastavil
3) rob├ş to aj Aliexpress .. :-) dokonca ─Źasto ke─Ć kupujem jeden kus, po┼ítovn├ę je "free", zvol├şm 2ks - prihod├ş sa po┼ítovn├ę..

To len na vysvetlenie.
Odpove─Ć na tvoju ot├ízku - ned├í sa to.
....m├┤j bazar....

...Nikdy sa nehádaj s blbcom...
lucky62
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1054
Zalo┼żen├Ż: 14.02.2012

Odosla┼ąod Milos66 » 09 M├íj 2017, 19:10

Nie, neda sa. Ku kazdej polozke mas postovne napisane. Kombinacia je mozna iba za predpokladu, ze je tam priamo spomenuta.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4334
Vek: 53.22
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod rohy » 09 M├íj 2017, 19:24

aha,tak to bude drakšie,dik za info
rohy
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 510
Vek: 50.87
Zalo┼żen├Ż: 28.02.2008

Odosla┼ąod jjilek » 09 M├íj 2017, 21:25

To jsou r┼»zn├ę nab├şdky. N─Ťkdy tot├ę┼ż zbo┼ż├ş za jeden kus, n─Ťkdy za p─Ťt a tak r┼»zn─Ť a v┼żdy je n─Ťjak├ę po┼ítovn├ę. Bu─Ć si vybere┼í konkr├ętn├ş nab├şdku nebo prodejci napi┼í, kolik r┼»zn├Żch polo┼żek chce┼í a po┼ż├ídej o posl├ín├ş nab├şdky. Ono je to asi v ─î├şn─Ť jinak, ne┼ż jak jsme zvykl├ş v Evrop─Ť.
Na soukrom├ę zpr├ívy reaguji jen pokud jde o p┼Öed├ín├ş osobn├şch ├║daj┼», jako adresa, telefon, cena apod.
jjilek
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 684
Zalo┼żen├Ż: 26.07.2010

Odosla┼ąod Milos66 » 09 M├íj 2017, 23:08

Ono to bude hlavne t├Żm, ─Źi je dan├Ż produkt na po┼ítovnom dotovan├Ż ┼ít├ítom, alebo nie. ─î├şna v┼íeobecne dotuje svoju po┼ítu a t├Żm p├ídom aj celkov├Ż v├Żvoz tovaru. No a samozrejme sa to odv├şja aj od skladu odkia─ż je dan├Ż produkt expedovan├Ż. Je zn├íme, ┼że predajca nem├í doma v kuchynskej linke ┼żiadny z pon├║kan├Żch tovarov :) . Expeduje sa to v┼íetko z obrovsk├Żch logistick├Żch centier.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4334
Vek: 53.22
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod kukinko » 09 M├íj 2017, 23:20

...alebo cena tovaru je daleko pod realnou cenou, ale pekne si to dorovna "postovnym"... A niekedy je celkova tato suma aj vacsia nez ked kupis tovar od ineho predajcu s free shipingom
Obrázok
Obrázok

Pre r├Żchlej┼íiu komunik├íciu mi p├ş┼íte s├║kromn├║ spr├ívu.
BAZ├üR: kondenz├ítory, chladi─Źe, IGBT, krabi─Źky, LED, PLC, n├íradie... :BAZ├üR
kukinko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1422
Vek: 6.74
Zalo┼żen├Ż: 11.07.2008

Odosla┼ąod pajkovac_Sam » 20 Jan 2018, 17:18

Ahojte, m├ím nov├║ ot├ízku k t├ęme PayPal...

Zn├íma chcela pom├┤c┼ą so zalo┼żen├şm ├║─Źtu na PayPal-e, len┼że email m├í na centrum.sk.
PayPal ├║─Źet sa n├ím podarilo zalo┼żi┼ą, potvrdi┼ą bankov├Ż ├║─Źet taktie┼ż.
Len nem├┤┼że prija┼ą peniaze, preto┼że na centrum-e nevie prija┼ą spr├ívu s linkom na potvrdenie emailu. Spr├ívu aj pr├şjme, ale je bu─Ć pr├ízdna, alebo ak kliknem na uk├íza┼ą ako text, vid├şm tak├ę dlh├ę aktiva─Źn├ę ─Ź├şslo (nie URL), ktor├ę, v┼íak, neviem kam m├ím zada┼ą.

V PayPal helpe som na┼íiel nie─Źo, no ni─Ź nie je u┼żito─Źn├ę pre m┼ła. Nevedeli by ste mi poradi┼ą?
https://www.paypal.com/au/selfhelp/arti ... toComplete
https://www.paypal.com/au/selfhelp/arti ... hannel=FAQ
pajkovac_Sam
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 85
Zalo┼żen├Ż: 26.09.2014

Odosla┼ąod lacosebosik » 20 Jan 2018, 20:00

Ke─Ć si my┼íou nad t├Żm odkazom, klikne┼í prav├Żm tla─Ź├ştkom "Kop├şrova┼ą adresu odkazu". Odkaz sa skop├şruje do schr├ínky.
Otvor├ş┼í si nov├ę okno v prehliada─Źi a len vlo┼ż├ş┼í odkaz cez CTRL+V, aktiva─Źn├Ż link by mal by┼ą potvrden├Ż, pokia─ż neuplynul ─Źasov├Ż limit pre aktiv├íciu.
lacosebosik
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 59
Zalo┼żen├Ż: 13.08.2017

Odosla┼ąod pajkovac_Sam » 21 Jan 2018, 09:44

─Äakujem laco za r├Żchlu odpove─Ć, len ja nem├ím odkaz na skop├şrovanie... Resp. nevid├şm ho.
Nejak├ę ─Ćal┼íie n├ípady? Sypte my┼ílienky, pod─ża m┼ła som iba nie─Źo prehliadol.
pajkovac_Sam
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 85
Zalo┼żen├Ż: 26.09.2014

Odosla┼ąod lacosebosik » 21 Jan 2018, 12:07

Spr├ívu aj pr├şjme, ale je bu─Ć pr├ízdna, alebo ak kliknem na uk├íza┼ą ako text, vid├şm tak├ę dlh├ę aktiva─Źn├ę ─Ź├şslo (nie URL), ktor├ę, v┼íak, neviem kam m├ím zada┼ą.

Ten odkaz tam jednoducho mus├ş by┼ą, tak ako p├ş┼íe┼í, t.j., je to dlh├ę ─Ź├şslo (session).
Nem├í┼í n├íhodou blokovan├ę v prehliada─Źi Jscripty, AdBlock a pod., povoli┼ą treba cookies.
Popr. pre─Źisti┼ą cache prehliada─Źa, alebo zmaza┼ą hist├│riu.
S emailom na centrum.sk som nemal nikdy ┼żiadne probl├ęmy.
lacosebosik
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 59
Zalo┼żen├Ż: 13.08.2017

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 6 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist