Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • PC sa samovo─żne vyp├şna...

PC sa samovo─żne vyp├şna...

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Re: PC sa samovo─żne vyp├şna...

Odosla┼ąod manji1 » 14 Dec 2011, 23:17

mne presne toto iste robil PC . ob─Źasn├ę re┼ítarty BSOD . vyhadzovalo mi dos┼ą ─Źasto toto "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" a v┼żdy in├Ż subor alebo str├ínku . Nakoniec Procesor zdochol . Po vymene CPU i┼íla doska viac ako rok s p├┤vodn├Żm hardware . Teraz je u┼ż minulos┼ą :D
manji1
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 13
Zalo┼żen├Ż: 12.12.2011

Odosla┼ąod ujo-elektron » 15 Dec 2011, 00:10

Ja som za┼żil iba opakovan├Ż re┼ítart PC, rie┼íilo sa to rein┼ítalom OS.

A potom sa st├ívalo, ┼że po─Ź├şta─Ź nenasko─Źil, to som resetoval CMOS, bolo to sp├┤soben├ę taktovan├şm, procesor sa spr├íval nestabilne, tak som mu zdvihol nap├Ątie. Ale ┼że by sa vyp├şnal, to nie. Iba raz, to bol experiment, odpojil som vetr├ík CPU, to sa hne─Ć vypol. V BIOS-e sa zobrazilo hl├ísenie "CPU fan failed, computer will turn off", to ist├ę pre vetr├ík skrini "sys fan failed", a raz na grafike odi┼ílo lo┼żisko vetr├í─Źiku, to som zistil iba tak, ┼że sa PC vypol po nasko─Źen├ş OS, hl├ísenie bolo "GPU fan has failed, please contact your graphics card dealer or nvidia service". To s├║ v┼íetky sk├║senosti s padan├şm syst├ęmu a vyp├şnan├şm PC.
ujo-elektron

Odosla┼ąod misocko » 10 Mar 2018, 22:43

vcera mi dcera vravela ze sa jej pri hrani hry vypol PC. Skusala to parkrat, a furt sa skor alebo neskor vypol. Skusil som teda vecer wot, trikrat sa vypol hned pri nacitani, potom ostal zapnuty asi polhodku. kedze moj zdroj ma uz nieco za sebou (vymeneny ventilator, nejake elity) tak som rovno objednal a dnes zalozil novy. A co sa nestalo, PC sa po chvily zas vypol. Neviem ako sa mi podarilo cez den nahodou zapnut aj malu lampicku ked som testoval a co som nezbadal, kur┼ła ─Źinske rozdvojky, ked sa vypol PC , zaroven preblikla (az na chvilu zhasla) lampi─Źka. Takze mam novy zdroj a nemam rozdvojku :(
misocko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2553
Vek: 41.64
Zalo┼żen├Ż: 14.06.2009

Odosla┼ąod romiadam » 11 Mar 2018, 11:45

Neakosi to nevystihol, m├ím tomu rozumie┼ą tak ┼że V ─Ź├şnskej rozdvojke si mal PC aj lampickua a V─Ćaka lampicky si zistil ┼że tA ─Ź├şnska rozvoja sp├┤sobuje v├Żpadky?
Teraz bez tej rozdvojky je to OK?
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2092
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod misocko » 11 Mar 2018, 15:30

Ano, presne tak. Na chvilu proste stratila kontakt niekde. Pichol som to priamo do zasuvky a funguje. Zjavne bolo v rozdvojke nieco mekke co nedrzalo pritlak.
misocko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2553
Vek: 41.64
Zalo┼żen├Ż: 14.06.2009

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist