Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Zasa tie HDD

Zasa tie HDD

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Zasa tie HDD

Odosla┼ąod Dr.Martin » 15 J├║n 2018, 21:04

Predned├ívnom som sem d├íval ┼że mi odi┼íiel 120GB HDD ┼że ho st├íle odp├íjalo a prip├íjalo a ┼że sa prehrieval.No teraz si mysl├şm ┼że nemusel by┼ą vadn├Ż ten disk. Mal som ho zapojen├Ż cez usb prevodn├şk a ke─Ć bol disk vrel├Ż automaticky som ozna─Źil za vadn├Ż ten. No teraz som si pripojil do pc druh├Ż disk cez ten prevodn├şk chcel som si z neho da┼ą do pc z├ílohovane ├║daje v polke kop├şrovania mi to vyhodilo chybu nejak├ę vstupno vystupne neviem ─Źo nevenoval som jej pozornos┼ą. Re┼ítartoval som pc p├şsalo ┼że disk treba naform├ítova┼ą, tak som vytiahol usb a znovu zapojil ┼że sa h├ídam spamet├í lebo u klu─Źov to tak funguje. No ke─Ć som ho pripojil tak disk v pc nena┼ílo, i┼íiel som do spr├ívy diskov a tam mi vyhodilo ┼że disk nem├í zav├ídzac├ş s├║bor pon├║klo ho vytvori┼ą no to som nedal lebo p├şsalo ┼że sa stratia d├íta na disku. ─îo sa podla v├ís stalo? Je zl├Ż ten prevodn├şk alebo ten disk? D├íta na tom disku by som potreboval boli dos┼ą d├┤le┼żit├ę je mo┼żnos┼ą ich zachr├íni┼ą?
Dr.Martin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 566
Vek: 24.27
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2011

Re: Zasa tie HDD

Odosla┼ąod Mek » 16 J├║n 2018, 13:47

Skus bud iny prevodnik, alebo ten disk v inom PC (stolnom - kde bude pripojeny priamo na zbernicu a nie cez USB).
... byvaly spravca Hospudky u amplionu, Martinekk-ov brat :)
Hras Scrabble? Skus SKREBL.EU - moj novy projekt.
"Failing to plan is planning to fail." (Alan Lakein)
Mek
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 316
Zalo┼żen├Ż: 15.10.2015

Odosla┼ąod Drakoush » 16 J├║n 2018, 13:52

Na 90% je chyba v┼żdy vo widl├ích, pr├şpadne na d├ítovej ceste.
Toto mi rob├ş X diskov a widly tie ser├║ na to, ─Źi nastav├şm usp├ívanie, alebo nie, oni to proste vypn├║ a hotovo. V notebooku mi takto disk vyp├şna ka┼żd├║ chv├ş─żu a uspatie disku je zak├ízan├ę. Ke─Ć ho vyberiem a napoj├şm iba na zdroj, ide cel├Ż de┼ł.

─îert ber tie widly.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8602
Vek: 23.26
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod Dr.Martin » 16 J├║n 2018, 14:22

Mek : samozrejme pre istotu teraz nebudem ten prevodn├şk pou┼ż├şva┼ą a ke─Ć si k├║pim k├íblik (min├║ sa v┼żdy ked ich potrebuje┼í) tak disk vysk├║┼íam napriamo v pc, a budem d├║fa┼ą ┼że sa rozbehne.
Drakoush : mne disk nevyp├şna, ale nechce mi ho na─Ź├şta┼ą.Teda na─Ź├şta ho ale v tomto po─Ź├şta─Źi ho nevid├şm, je ho vidie┼ą a┼ż v spr├ívcovy diskov a p├ş┼íe tam ┼że nem├í zav├ídzac├ş s├║bor mbr.
Dr.Martin
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 566
Vek: 24.27
Zalo┼żen├Ż: 15.06.2011

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist