Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • CB mobiln├í antena

CB mobilná antena

V┼íetko to ─Źo sa inde nehod├ş

Moderátori: psichac, Moderátori

CB mobilná antena

Odosla┼ąod oxo » 05 J├║l 2018, 17:18

:applause: Teoria KV anten a teda aj CB mobilka.
Naposledy upravil Drakoush d┼ła 05 J├║l 2018, 20:04, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
D├┤vod: V├Żmaz odkazu - nepovolen├í reklama.
oxo
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 9
Zalo┼żen├Ż: 05.07.2018

Re: CB mobilná antena

Odosla┼ąod oxo » 06 J├║l 2018, 09:56

Admini, pros├şm ┼ąa a ─Źo m├í kto teraz s toho pr├şspevku bez toho odkazu??? To bol odkaz na moju nekomer─Źn├║ str├ínku, kde p├ş┼íem teoriu o anten├ích a ┼żiadna reklama. To si teda prehnal. Teraz je to o ni─Źom. :thumbdown:

-- Spojen├Ż pr├şspevok 06 J├║l 2018, 10:03 --

O ant├ęnach, aj CB mobiln├Żch sa viac dozviete, ke─Ć si pre─Ź├ştate moju nekomer─Źn├║ web str├ínku
Naposledy upravil Drakoush d┼ła 06 J├║l 2018, 15:34, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.
D├┤vod: V├Żmaz odkazu.
oxo
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod Drakoush » 06 J├║l 2018, 15:25

7 ) Propagovanie svojich alebo cudz├şch projektov a rekl├ím na web shopy je zak├ízan├ę. Ak m├íte z├íujem o reklamu na na┼íej str├ínke, nap├ş┼íte jedn├ęmu z administr├ítorov.

(Pavidl├í f├│ra). Nap├şsal si niekomu? Nie. Registroval si sa, o┼żivil si roky star├ę t├ęmy a pichol si tam odkaz na svoju str├ínku.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8824
Vek: 23.41
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod technikus110 » 06 J├║l 2018, 15:43

Som tu nov├Ż a op├Żtam sa ako veci neznal├í osoba:

1. Propagovanie svojich alebo cudz├şch projektov..... to znamen├í, ┼że cel├í rubrika m├┤j mini v├Żrobok je neleg├ílna, alebo je to rozdelen├ę na fyzick├║ a du┼íevn├║ tvorbu?

2. ....a rekl├ím na web shopy.... ak vo svojej du┼íevnej tvorbe uvediem avelmak, tak je to reklama, ale ak sa op├Żta niekto:" kde toto zo┼żeniem?" tak je to pova┼żovan├ę za link na predajcu? Nie je to to ist├ę, len v inom vetnom spojen├ş?

P.S. Za pr├şpadn├Ż BAN vopred ─Ćakujem.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 233
Vek: 58.97
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Odosla┼ąod oxo » 06 J├║l 2018, 16:33

Drakoush nap├şsal:7 ) Propagovanie svojich alebo cudz├şch projektov a rekl├ím na web shopy je zak├ízan├ę. Ak m├íte z├íujem o reklamu na na┼íej str├ínke, nap├ş┼íte jedn├ęmu z administr├ítorov.

(Pavidl├í f├│ra). Nap├şsal si niekomu? Nie. Registroval si sa, o┼żivil si roky star├ę t├ęmy a pichol si tam odkaz na svoju str├ínku.

Ty to m├í┼í v tej hlave tie┼ż poriadne vymeten├ę. T├║to str├ínku som p├şsal cel├ę roky a teda s├║ tam samozrejme star├ę t├ęmy. Pri v┼íetk├Żch t├ęmach m├ím riadne uveden├ęho autora. Ak som autor ja, tak som tam ja. S takouto hl├║pos┼ąou som sa e┼íte nestretol. Ako m├ím tie pr├şspevky pop├şsa┼ą? To m├ím sem prepisova┼ą svoje str├ínky??? No, vid├şm, ┼że sem nem├í cenu chodi┼ą a nie─Źo tu p├şsa┼ą. Ono plat├ş - hlup├ík je hlup├ík a hlup├íkom zostane.
KON─î├ŹM!!!!!!!!

-- Spojen├Ż pr├şspevok 06 J├║l 2018, 16:50 --

technikus110 nap├şsal:Som tu nov├Ż a op├Żtam sa ako veci neznal├í osoba:

1. Propagovanie svojich alebo cudz├şch projektov..... to znamen├í, ┼że cel├í rubrika m├┤j mini v├Żrobok je neleg├ílna, alebo je to rozdelen├ę na fyzick├║ a du┼íevn├║ tvorbu?

2. ....a rekl├ím na web shopy.... ak vo svojej du┼íevnej tvorbe uvediem avelmak, tak je to reklama, ale ak sa op├Żta niekto:" kde toto zo┼żeniem?" tak je to pova┼żovan├ę za link na predajcu? Nie je to to ist├ę, len v inom vetnom spojen├ş?

Vyser sa na┼łho, je to blbec. oxo
oxo
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod technikus110 » 06 J├║l 2018, 17:24

oxo: mo┼żno ┼że si sem chodil ako ne─Źlen a pozoroval si ─Źinnos┼ą moder├ítorov. V tomto nem├┤┼żem s tebou s├║hlasi┼ą. P├ín moder├ítor m├í rozsiahle odborn├ę znalosti z r├┤znych odvetv├ş.

Ale pravidl├í sa daj├║ oh├Żba┼ą ako paragrafy a nevie┼í ─Źo s nimi "p├ín" chcel poveda┼ą... :agree: Preto som slu┼íne po┼żiadal o logick├ę vysvetlenie.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod oxo » 06 J├║l 2018, 17:29

technikus-
Ako m├┤┼że┼í chcie┼ą logick├ę vysvetlenie od niekoho, kto vidite─żne ┼żiadnu logiku nem├í a nepozn├í.
oxo
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod Drakoush » 06 J├║l 2018, 17:31

Pravidl├í som NEP├ŹSAL ja a s├║ nap├şsan├ę tak, ako s├║. Riadim sa teda t├Żm, aby bol rovnak├Ż meter na v┼íetk├Żch a viem, ┼że sa odkazy na vlastn├ę str├ínky mazali. Nevid├şm teda d├┤vod, pre─Źo by som nemal zmaza┼ą aj Tvoju.

Oxo, ak sa chce┼í ─Ćalej bavi┼ą, tak sa bav ako ─Źlovek, nie ako primit├şv, oso─Źova┼ą je jednoduch├ę, ale pr├şs┼ą s argumentom, to u┼ż nie je pre ka┼żd├ęho, ┼że?

1. Starou t├ęmou rozumej vl├íkno na tomto f├│re, ktor├ę bolo zalo┼żen├ę kedysi ve─żmi d├ívno a rovnako ve─żmi d├ívno bolo ukon─Źen├ę. Zrazu po rokoch ho otvor├ş┼í a hod├ş┼í tam link. Okat├ę jak hovado.
2. Otv├íra┼í zbyto─Źne ve─ża t├ęm a v┼íade pch├í┼í svoj link. Vie┼í, kto to tak rob├ş? Spamboti. A vie┼í, ako kon─Źia? Pozri si BAN list...

Do riti, keby si to aspo┼ł nen├ípadne ┼íupol niekde ako u┼żito─Źn├Ż link, e┼íte by som Ti po─Ćakoval za zdroj inform├íci├ş. Ale spamuje┼í tu ako prasa a ─Źuduje┼í sa, ┼że Ti to ma┼żeme. U┼ż to ch├ípe┼í?

technikus110 nap├şsal:Som tu nov├Ż a op├Żtam sa ako veci neznal├í osoba:

Pravidlo je nap├şsan├ę nejasne, s t├Żm s├║hlas├şm. Myslelo sa t├Żm asi odkazy na str├ínky mimo f├│ra (obsahuj├║ce projekty) a odkazy na vlastn├ę e-shopy. Tvoju ot├ízku beriem ako n├ímet na ├║pravu pravidiel.

P.S.: tie┼ż by si si mohol odpusti┼ą tie ┼ítiplav├ę koment├íre, vie┼í, ┼że nerozd├ívame BANy len tak, lebo sa zle vysp├şme...;)
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8824
Vek: 23.41
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod technikus110 » 06 J├║l 2018, 17:35

....Myslelo sa t├Żm asi..... to s├║ ─Źasy inkviz├şcie a tm├írstva. Ak m├ím nie─Źo dodr┼żova┼ą, tak MUS├ŹM jasne vedie┼ą ─Źo a pre─Źo. Ak neviem, tak aj v kl├í┼ítore matka predstaven├í vysvetl├ş novick├ím jasn├ę pravidl├í.

9 ) Je zak├ízan├ę viacn├ísobn├ę zakladanie t├ęm.
Po akej dobe to nie je viacn├ísobn├ę zalo┼żenie t├ęmy, pokia─ż nesmiem o┼żivova┼ą star├ę t├ęmy?

20) Zakazuj├║ sa verejn├ę pohor┼íuj├║ce alebo neadekv├ítne hodnotenia moder├ítorov f├│ra v pr├şspevkoch. V pr├şpade nespokojnosti s pr├ícou moder├ítorov, p├ş┼íte svoje kritiky do s├║kromn├Żch spr├ív, popr├şpade priamo zawinovi. Poru┼íenie tohto pravidla bude trestan├ę napomenut├şm a v pr├şpade opakovan├ęho poru┼íenia, BAN-om.
OVLÁDAM pravidlá a trest som vopred prijal.
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod oxo » 06 J├║l 2018, 17:49

On to bude asi in┼żinier, lebo s in┼żiniermi m├ím tak├ęto neblah├ę sk├║senosti.
oxo
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod mirosne » 06 J├║l 2018, 17:49

Dan├í t├ęma sa preber├í spr├ívcami f├│ra.Do─Źasne ju zamyk├ím.
mirosne
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 4547
Zalo┼żen├Ż: 07.09.2009
Paragraf: 23

Nasp├Ą┼ą na Nezaradite─żn├ę

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist