Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • vrhac tenisovych lopticiek

vrhac tenisovych lopticiek

Pomoc v oblasti v├Żkonovej elektroniky (zdroje, nab├şja─Źky, meni─Źe a pod.)

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: vrhac tenisovych lopticiek

Odosla┼ąod 1lubos1 » 12 J├║l 2018, 01:39

zdravim vsetkych...
uz to mam hotove v prevadzke, fenka spokojna, ja este viac :-)
5ko, je to presne tak, ako som pisal v uvodnom prispevku. Lopticka je len jedna. Pes si ju vlozi do misky, kde je umiestneny mikrospinac, ktory zopne motorceky (samozrejme cez rele) kolesa sa zacnu tocit. Ked maju kolesa otacky, za 3-4s, istic vtiahne tycku,(na foto) cim uvolni priechod lopticke v potrubi, ku tociacim sa kolesam. Lopticka je vyvrhnuta von, stroj sa zastavi. Cely proces sa opakuje. Cize, stroj je automaticky, nevyzaduje ziadnu obsluhu. Psa som samozrejme naucil lopticku vkladat na urcene miesto.
Ostal som ,,zadrety,, pri ozivovani, ked som zistil, ze lopticka rychlo dole potrubim spadne, kolesa sa nestihnu roztocit. V tomto ma spravne otep a E001 nakopli, za co im este raz dakujem.
Chcel by som kratke video, potom sem dam link.
1lubos1
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 90
Zalo┼żen├Ż: 07.12.2012

Re: vrhac tenisovych lopticiek

Odosla┼ąod romiadam » 12 J├║l 2018, 04:00

Ano, ano, natoc psa ako to cele obsluhuje sam (psov mam rad tak si to aj rad pozriem.) :D
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2164
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na V├Żkonov├í elektronika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist