Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • nov├Ż notebook a win7

nov├Ż notebook a win7

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

nov├Ż notebook a win7

Odosla┼ąod wizing » 20 J├║l 2018, 13:54

Zdrav├şm v├ís.
Chcel som si k├║pi┼ą nov├Ż notebook na ktorom mi pobe┼ż├ş win7. Moment├ílne k├║pim notebook len s win10 a prein┼ítalovanie na win7 nepom├┤┼że nako─żko u┼ż v dne┼ínej dobe nie s├║ na nov├ę notebooky ovl├ída─Źe pre win7. Na online podpore pre z├íkazn├şkov mi v┼íak pon├║kli rie┼íenie a to k├║pou notebooku rady ThinkPad od lenova.
V tom pr├şpade by som mal z├íujem o tento typ.
https://www.alza.sk/lenovo-thinkpad-e58 ... ssionPosts

Nerozmiem v┼íak ako mi pobe┼ż├ş win7 na tomto notebooku ke─Ć ani pre tento typ som na str├ínke Lenova nena┼íiel ovl├ída─Źe pre win7. Win7 je pre m┼ła d├┤le┼żit├ę nako─żko vo firme pou┼ż├şvame zariadenia pre tenzometrick├ę sn├şmanie sily a tie mi nepobe┼żia pod win10.
wizing
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 40
Zalo┼żen├Ż: 21.09.2017

Re: nov├Ż notebook a win7

Odosla┼ąod ─Äuri12 » 20 J├║l 2018, 16:56

Nerozm├Ż┼í─żal si nad repasovan├Żm notebookom? M├í┼í to so z├írukou, stoj├ş to tretinu ceny toho thinkpadu a zo┼żenie┼í aj s windows 7. Za ─Ćal┼íie dve stovky k tomu d├í┼í poriadne SSD-─Źko a roz┼í├şri┼í ramku na 16GB. V pohode zo┼żenie┼í nejak├Ż T-─Źkov├Ż thinkpad a nie tento edge odpad. Alebo alternat├şva by bola dell latitude.
─îo sa t├Żka windows 7 na novom hardv├ęri, tak je mimo in├ę aj ten probl├ęm, ┼że nov├ę proc├íky sedmi─Źku nepodporuj├║. Aspo┼ł pokia─ż ja viem.
─Äuri12
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 471
Vek: 23.51
Zalo┼żen├Ż: 10.05.2009

Odosla┼ąod CxMato » 20 J├║l 2018, 18:48

Ahoj. My na firme m├íme tie┼ż notebooky s win 10 a programy ktor├ę nepobe┼żia na win 10 (napr. Desigo CC, Xworks..) to m├íme rie┼íen├ę tak, ┼że m├íme virtu├ílny windows. Vytvorili sme si virtu├ílku (napr. Virtual box Oracle) s WIN 7 64x PRO a v┼íetko funguje tak ako m├í. Nikto sa zatia─ż nes┼ąa┼żoval..
CxMato
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 104
Vek: 21.6
Zalo┼żen├Ż: 08.12.2017

Odosla┼ąod pocitujlasku » 21 J├║l 2018, 06:38

CxMato: lenze virtualbox moze mat problem so specifickym HW, ktory nemusi cez virtual spravne fungovat.
Intel, Nvidia, Ubuntu, Firefox, Asus, Nissan, Jelinek 52%, Metal
---------------------------------------------------------------------------------------------
Jedn├şm z nejv─Ťt┼í├şch projev┼» ned┼»v─Ťry v Boha je hromosvod na kostele.
pocitujlasku
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 4257
Vek: 35.61
Zalo┼żen├Ż: 20.07.2007

Odosla┼ąod CxMato » 21 J├║l 2018, 07:25

Ten virtual box d├íva st├íle nov├ę a nov├ę aktualiz├ície oh─żadom kompatibility. Ten virtual box ma vlastn├Ż bal├ş─Źek ovl├ída─Źov.
CxMato
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 104
Vek: 21.6
Zalo┼żen├Ż: 08.12.2017

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist