Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • SM od BOSCH PLENA Mixer amp.

SM od BOSCH PLENA Mixer amp.

Neviete si rady so zosilova─Źom a pod.?

Moderátori: Drakoush, Moderátori

SM od BOSCH PLENA Mixer amp.

Odosla┼ąod Drakoush » 16 J├║l 2014, 17:04

Zdrav├şm,

m├í niekto servisn├Ż manu├íl, popr. sch├ęmu od PLENA Mixer Amplifier? V├Żrobca BOSCH, PHILIPS, typov├ę ozna─Źenie LBB1903/00, foto v pr├şlohe.

─Äakujem.
Pr├şlohy
bosch.jpg
bosch.jpg (8.12 KiB) Zobrazená 981 krát
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8793
Vek: 23.4
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Re: SM od BOSCH PLENA Mixer amp.

Odosla┼ąod Drakoush » 08 Sep 2018, 18:11

Znova otv├íram t├ęmu, ─Ćal┼í├ş kus na stole, sch├ęma by pomohla.
Jedn├í sa o vadn├Ż voli─Ź zdroja zvuku, alebo vstupn├í ─Źas┼ą. V├Żstup je bez sign├ílu, konc├ík reaguje na to─Źenie potenciometrom (┼í┼ąastie, ┼że ten po┼ą├ík m├í posrat├║ dr├íhu a lupoce).
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Odosla┼ąod Drakoush » 09 Sep 2018, 10:13

Zbe┼żne som to otvoril, prekontroloval na uvo─żnen├ę k├íble a v┼íimol som si, ┼że kovov├ę ─Źasti u┼ż hrdzavej├║ a niektor├ę konektory a s├║─Źiastky tie┼ż oxiduj├║, na 90% to bude pr├íve v tomto.
Teraz ale in├í ot├ízka. Zos├şk je umiestnen├Ż v miestnosti plav─Ź├şka v uzavretej plav├írni. Je to teda prostredie vlhk├ę a mierne agres├şvne pre v├Żpary hlavne chl├│ru. Ak├Żm sp├┤sobom by sa dal "zakonzervova┼ą"?
Pokia─ż sa s t├Żm ni─Ź neurob├ş, bude jeho poruchovos┼ą na─Ćalej vysok├í.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Odosla┼ąod enigma » 09 Sep 2018, 12:07

plo┼í├ík prestrieka┼ą z oboch str├ín kalaf├│nou rozpustenou v alkohole ......
enigma
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1661
Zalo┼żen├Ż: 24.12.2011

Odosla┼ąod oravan » 09 Sep 2018, 12:24

je tak├Ż konzerva─Źn├Ż sprej pou┼ż├şvaj├║ to autoservisoch na konektory odpudzuje to vodu ale ─Źi je to vhodn├ę na DPS netu┼í├şm a hlavne na s├║─Źiastky
oravan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2422
Vek: 53.6
Zalo┼żen├Ż: 13.09.2014
Paragraf: 24

Odosla┼ąod 5ko » 09 Sep 2018, 12:35

Je to ┼ímejd vyr├íban├Ż v Polsku, tak to aj tak vypad├í, tie┼ż m├íme Plena voice v robote a nerob├ş mu dobre ani teplo v serverovni....
Vozidlov├ę r├ídiostanice WXV 110 mali cel├ę plo┼í├íky zalakovan├ę nahrubo lodn├Żm lakom, ale to bola v├Żroba pre vojensk├Ż ┼ípeci├íl, nie komercia./a┼ż na to pote┼íenie hlada┼ą poruchu a potom nie─Źo vadn├ę vymeni┼ą/ :wink:
Mo┼żno by sa to oplatilo naozaj prelakova┼ą.
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8174
Vek: 62.78
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod Drakoush » 09 Sep 2018, 15:09

No jednak je to Po─żsk├Ż ┼ímejd (po┼éskie chuje) a jednak to rozhodne nie je do prostredia ako plav├íre┼ł. Tento kus m├í dobastlen├Ż ventil├ítor, robil som to pred rokmi ja, to si pam├Ąt├ím, preto┼że bol umiestnen├Ż v kuchyni na polici a nad n├şm bolo sotva 5m miesta a hne─Ć plaf├│n. Vtedy tam odch├ídzali konce, tak som tam dobastlil vetr├ík, aby to malo n├║ten├Ż obeh. To mi zra─Ź├ş, ┼że z kuchyne i┼íiel k baz├ęnu a do kuchyne dali nejak├Ż, kde vetr├ík nie je, m├┤┼żeme o─Źak├íva┼ą ┼że od├şde aj ten.
Pri tomto to tipujem na pre┼żrat├Ż v├Żvod alebo spoj, na po┼ą├íkoch je hrozn├í vrstva oxid├ície, ja vlastne uva┼żujem, ─Źi ho v├┤bec nasprejujem, lebo po┼ą├íky nebudem vedie┼ą urobi┼ą - s├║ polootvoren├ę a bu─Ć zaseriem dr├íhu, alebo dr├íhu aj be┼żec :D

Do tak├ęho prostredia by bol vhodnej┼í├ş nejak├Ż uzavret├Ż zos├şk, do priestoru bude tr─Źa┼ą len chladi─Ź. Ve─Ć oni to maj├║ len na muziku, v├┤bec ho nepou┼ż├şvaj├║ ako po┼żiarny rozhlas - nie je pripojen├Ż ani telef├│n, ani z├ílo┼żn├ę nap├íjanie. On je preto tak debilne rie┼íen├Ż, lebo je to komplement├írny koniec, aby si ho napojil asymetrick├Żm nap├íjan├şm 24V. A voli─Ź tie┼ż je zbyto─Źne komplikovan├Ż, lebo m├í 4 vstupy na mikrof├│n, potom CD, AUX a nakoniec e┼íte telef├│nna linka, ktor├í je uprednost┼łovan├í.
Im sta─Ź├ş len oby─Źajn├Ż zn├ísil┼łova─Ź so 100V v├Żstupom.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Odosla┼ąod djwiktor » 10 Sep 2018, 21:10

Skoda, ze nie si u nas v BA, by som ta zavolal aby si si to dosiel ponatierat PUR conformal coatingom - to uz vydrzi navzdy - samozrejme okrem potaku, tam to nie je ako osetrit.
Tlacim na 3D tlaciarni Felix 3.0 dual
Stormchasers.sk
djwiktor
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1417
Vek: 31.27
Zalo┼żen├Ż: 01.07.2010

Odosla┼ąod mjankovic » 11 Sep 2018, 19:05

presne, pur alebo silikonov├Ż lak na DPS.
Nechcem byt jednotkou , lebo je bl├şzko nuly.
mjankovic
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1426
Vek: 24.3
Zalo┼żen├Ż: 09.03.2008

Odosla┼ąod Drakoush » 13 Sep 2018, 07:42

Mo┼żno blb├í ot├ízka, ale po aplik├ícii PUR vrstvy je to potom ako so servisom? Ke─Ć budem nie─Źo letova┼ą? Je nejak├í ┼íanca, alebo to zakonzervuje dosku natrvalo a ─Ćal┼í├ş servis u┼ż proste nesmie by┼ą, alebo v pr├şpade potreby to ist├ş zbern├Ż dvor?
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Odosla┼ąod oravan » 13 Sep 2018, 15:36

na DPS bude hor┼íie sa letova┼ą teda hodne zle a zo strany s├║─Źiastok zas mera┼ą lebo ten sprej zapatl├í v┼íetko
oravan
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2422
Vek: 53.6
Zalo┼żen├Ż: 13.09.2014
Paragraf: 24

Odosla┼ąod Drakoush » 13 Sep 2018, 21:54

No tak sa to zaleje ako z├íplata do bud├║ceho probl├ęmu. Potom sa jednoducho vymen├ş. Nie je to vhodn├Ż zos├şk do tak├ęhoto agres├şvneho prostredia.
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator

Nasp├Ą┼ą na Audiotechnika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist