kosacka sa toci opacne.

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

mardzi
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 03 Dec 2013, 22:28

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa mardzi » 21 Sep 2018, 08:51

DIk za jasnu odpoved.
0

Používateľov profilový obrázok
5ko
Power user
Power user
Príspevky: 10148
Dátum registrácie: 18 Feb 2010, 00:00
Vek: 68

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa 5ko » 21 Sep 2018, 13:05

Ospravedlňujem sa ti, zabudol som dodať,že to patrilo pre MF na jeho reakciu na môj príspevok./revízaka na vás/
Práveže som predpokladal, že nemáš prístrojové vybavenie revízneho technika,aby si si skontroloval inštaláciu, preto som radil najjednoduchšie riešenie ,lebo keby si na to vybavenie mal, tak sa tu logicky nebudeš pýtať, ale vieš si to spraviť sám.
Nikdy nepodceňujem ani nedehonestujem vyjadrenia iných,ale snažím sa v nich najsť, aj to nevyslovené,takže rozumiem čo tým chcel povedať a nemusím kvôli nepodstatnej prkotine vyskakovať ako pero z gauča.Na elektrofore predsa nikto neopisuje v každej vete ako funguje chránič,ako sa drží šroubovák,lebo sa predpokladá,že všetci vedia o čo ide.Ale laikovi niekedy treba vysvetliť princíp aby vec pochopil a nenarobil si viac škody ako osohu.
Kedže sme sa zhodli na tom, / a potvrdil to aj MF/ že sa motor môže rozbehnúť za určitých okolností rôznym smerom aj bez kondíka,/alebo s vadným kondíkom/, budem rád ak sa po vyriešení problému ozveš a oznámiš nám skutočnú príčinu toho javu, aby sa vec vyjasnila.Pretože vymeniť kondenzátor je to najjednoduchšie, ale chcel som ,aby sa problém objasnil obšírnejšie,-viac hláv, vic kapusty. :D
0
Lenivosť je matka pokroku.Lenivý človek rozmýšla,ako by si robotu uľahčil a tak niečo vynájde.
Ku každému čínskemu výrobku by mali pribaliť jedného číňana, aby som ho mohol nakopať do ....,ked sa to pokazí.

Milanko
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Príspevky: 628
Dátum registrácie: 25 Jún 2008, 00:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa Milanko » 21 Sep 2018, 14:38

Už sa kosačka točí normálne ? Dajte vedieť.
0
Človek môže uspieť v takmer čomkoľvek za čo má neobmedzené nadšenie.

MF
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 09 Apr 2014, 22:59
Bydlisko: Pelhřimov

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa MF » 21 Sep 2018, 22:42

Tři stránky debaty vo hovně...
0

Používateľov profilový obrázok
oravan
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 2993
Dátum registrácie: 13 Sep 2014, 01:43
Bydlisko: Martin
Vek: 59

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa oravan » 21 Sep 2018, 23:35

Ahoj tušil som že bude poznámka, A Ty si majster odborného výcviku...
Vysvetlíš nám, aký problém v sieti zapríčiní, že sa kosačka bude točiť opačne?
Proste chcel som iba obmedziť závadu o nič nešlo a tý ako inžinier na všetko si to mohol vedieť čo som myslel a ver že z tou hodnotou tej kapacity to nie je len tak proste musí tam vložiť presnú hodnotu to ako inžinier určite vieš a poprosím ťa nevšímaj si ma a ďakujem za pochopenie ,áno robím majstraOV ale pre servis spotrebnéj elektroniky a nie nejakú kosačku , vieš také problémy rieši kolega ako to aj odstraňuje a ver že by tak isto postupoval a nič ty si tu expert na všetko ja som len blbeček vieš serem na celé SE a idem preč správaš presne tak arogantne ako na téj českéj stránke je tu jeden možno dvaja solídni ľudia ,ktorých si naozaj vážim a prosím prepáč že som aj niečo povedal dobrú noc a peknú sobotu .
0

Amaterr
Zaslúžilý člen
Zaslúžilý člen
Príspevky: 1378
Dátum registrácie: 08 Jún 2014, 09:17
Bydlisko: Bratislava

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa Amaterr » 22 Sep 2018, 04:07

mozno mame poniektori zle skusenosti s majstrami odborneho vycviku :) , ked uz na zaciatku skolskeho roka niekto to ma uz v xxxx , to nie je dobra znamka pre ucitela ,...co sa stale do riti ospravedlnujes , aj tebe peknu sobotu :)
0

Používateľov profilový obrázok
Drakoush
Ultimate člen
Ultimate člen
Príspevky: 10964
Dátum registrácie: 07 Feb 2012, 23:22
Bydlisko: Nitra
Vek: 28
Kontaktovať používateľa:

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa Drakoush » 22 Sep 2018, 07:54

Tušil som, že zas budem zlý ja, lebo som povedal pravdu. A najviac ma mrzí to, že som nedostal odpoveď na otázku, iba kopec zbytočných a planých rečí.
0
Odkupujem zaujímavé meracie prístroje. Ponuky mailom alebo SS.

mardzi
Stály člen
Stály člen
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 03 Dec 2013, 22:28

Re: kosacka sa toci opacne.

Príspevok od používateľa mardzi » 22 Sep 2018, 15:07

Mali ste pracdu,bol to kondenzator.Dakujem.
0

Napísať odpoveď
  • Podobné témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok