Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Arduino/C

Arduino/C

C,C++,C#

Moderátori: psichac, Moderátori

Arduino/C

Odosla┼ąod Pacient » 03 Okt 2018, 21:39

Kompiloval som program v Arduino/C, a program sa skompiloval, ale v chybovom riadku sa uk├ízala chyba "crosses initialization of 'boolean soundstate' pri ─Ź├ştan├ş hodn├┤t na vstupnom digit├ílnom pine
a chcel by som vedie┼ą ─Źo to znamen├í, projekt je s├şce skompilovan├Ż ale chyba sa tam vyskytla.
a chcel by som aby bol k├│d v bezchybnom stave. Za pomoc ─Äakujem
Pacient
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 56
Zalo┼żen├Ż: 15.09.2018

Re: Arduino/C

Odosla┼ąod peterple » 03 Okt 2018, 22:07

Tajn├Ż projekt?
Tak budem h├ída┼ą. ┼Że by zle deklarovan├í premenn├í soundstate?
napr├şklad takto:
https://stackoverflow.com/questions/2392655/what-are-the-signs-of-crosses-initialization

Len nech├ípem ako sa d├í skompilova┼ą projekt s chybou. Ak je to chyba, tak skompilovan├ę to nie je. Ak je to varovanie tak skompilovan├ę s├şce je ale na 90% sa neznal├Ż ─Źlovek jazyka C pr├íve dopustil nie─Źoho ─Źo s├şce preklada─Ź pochop├ş ale na t├Żch 90% ├║plne inak ako to ch├ípe program├ítor. Je spr├ívne varovanie v C neignorova┼ą a opravi┼ą ho.
Uk├í┼ż m├║dremu chybu a on sa ti po─Ćakuje. Uk├í┼ż chybu hlup├íkovi a on sa uraz├ş.
peterple
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1775
Vek: 52.04
Zalo┼żen├Ż: 25.06.2013

Odosla┼ąod Pacient » 04 Okt 2018, 11:42

Ak chcete tak v├ím tu postnem log z kompil├ície v ka┼żdom pr├şpade to ┼że som tu dal dotaz, znamen├í ┼że chcem aby bol k├│d nap├şsan├Ż spr├ívne nechcem ani za─Ź├şna┼ą s fu┼íerinou, na konci logu bola vyp├şsan├í ve─żkos┼ą k├│du. Tak┼że ur─Źite ho skompiloval.
Pacient
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 56
Zalo┼żen├Ż: 15.09.2018

Odosla┼ąod jirka.jirka. » 04 Okt 2018, 11:57

Ak chcete tak v├ím tu postnem log z kompil├ície v ka┼żdom pr├şpade to ┼że som tu dal dotaz, znamen├í ┼że chcem aby bol k├│d nap├şsan├Ż spr├ívne nechcem ani za─Ź├şna┼ą s fu┼íerinou, na konci logu bola vyp├şsan├í ve─żkos┼ą k├│du. Tak┼że ur─Źite ho skompiloval.

Nechceme log. My chceme k├│d (program). Nebo aspo┼ł t─Ťch p├ír ┼Ö├ídk┼», kter├Żch se to t├Żk├í.
Log je n├ím celkem na prd. Ale jak je ten program NATO SECRET nebo nedej bo┼że pro NASA, tak se ti nediv├şm, ┼że ho nechce┼í publikovat. Tam by z toho mohl b├Żt postih.

Ale jak ti psal Perteple. M├í┼í tam odkaz. Koukal jsi se do n─Ťj?
jirka.jirka.
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1099
Zalo┼żen├Ż: 17.10.2008

Nasp├Ą┼ą na C,C++,C#

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist