Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Dvr hikvision ofline

Dvr hikvision ofline

Pomoc s ostatn├Żmi vecami okolo elektroniky

Moderátori: mirosne, Moderátori

Dvr hikvision ofline

Odosla┼ąod loksiklubos » 07 Nov 2018, 09:27

Dobr├Ż de┼ł m├ím probl├ęm s dvr hikvision 7104-turbo hd 4,0 ke─Ć sa pripoj├şm cez app alebo ivms mimo svoju sie┼ą tak jednotliv├ę kamery s├║ ─Źasto ofline ale ke─Ć dam prehra┼ą z├íznam tak ide.Predt├Żm som s t├Żm probl├ęm nemal a u┼ż som sk├║┼íal aj upravova┼ą parametre kamier a ni─Ź. Internet na oboch stran├ích m├í r├Żchlos┼ą 20-25mbs s uplaudom 3mbs.Kamery s├║ 1ip a 2turbo hd
loksiklubos
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 163
Zalo┼żen├Ż: 23.09.2013

Re: Dvr hikvision ofline

Odosla┼ąod technikus110 » 07 Nov 2018, 14:05

1. Parametre kamier s├║ ├║plne irelevantn├ę.
2. ...."s├║ ─Źasto ofline"..... znamen├í v ─żudskej re─Źi, ┼że chodia a nesk├┤r nie a zase chodia bez toho, aby si nie─Źo urobil?
3. NASTAVENIA DVR:
- KONFIGUR├üCIA - SIE┼Ą - ROZ┼á├ŹREN├ë NASTAVENIA - PR├ŹSTUP K PLATFORME ??? ke─Ć ti nejd├║ kamery v MT, si ON ─Źi OFFline v tejto vo─żbe?
4. NASTAVENIA DVR:
- LOK├üLNY - ┼íifrovac├ş k─ż├║─Ź je zadan├Ż a akt├şvny?
5. Ke─Ć ti nejde aplik├ícia s kamerami, sk├║sil si vy─Źisti┼ą medzi pam├Ą┼ą MT aplik├ície? ─îast├Ż jav po update aplik├ície....
6. Ako m├í┼í nastaven├ę povolenia pre zobrazovanie v HIKconnect-e?

A potom samozrejme aj ak├ę ─Ź├şslo chyby ti v ─Źase offline vyp├ş┼íe aplik├ícia v MT?
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 226
Vek: 58.96
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Odosla┼ąod loksiklubos » 07 Nov 2018, 21:56

-pri vypadku v app tak pristup platformi v dvr ukazuje ze som som online a tak isto som skusal aj sluzbu ezwiz a robi to same . Nechapem ale 3 roky to nerobilo len teraz cca 2 mesiace sa to prejavuje
loksiklubos
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 163
Zalo┼żen├Ż: 23.09.2013

Odosla┼ąod technikus110 » 08 Nov 2018, 06:13

Pokia─ż DVR ukazuje, ┼że si online, tak komunikuje┼í z cloudom a chybu h─żadaj v MT.
Pou┼ż├şva┼í star├Ż cloud cez DDNS, alebo nov┼íiu verziu cez HIKconnect? ..."7104-turbo hd 4,0".....to nie je 3 roky star├Ż model Hikvision DS-7104HQHI (-K1), teda ak m├í┼í toto....Nechapem ale 3 roky to nerobilo len teraz cca 2 mesiace sa to prejavuje....

Ak sa pok├║si┼í v inej sieti pozrie┼ą cez Ezviz v PC do DVR, tak obraz taktie┼ż nevid├ş┼í? Lebo ak m├í┼í n├íhodou aktivovan├║ komprim├íciu H265 nie ka┼żd├Ż mobil ju zvl├ída a o (+) u┼ż ani nehovor├şm.

Akú aplikáciu máš HikConnect = Ver. 3.6.3?
Pri ┼ítarte v mobile m├í┼í aktivovan├Ż obraz BASIC, alebo HD?
technikus110
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 226
Vek: 58.96
Zalo┼żen├Ż: 28.06.2018
Paragraf: 24

Nasp├Ą┼ą na Ostatn├ę

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 3 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist