Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Haluze, blbosti, kuriozity V.

Haluze, blbosti, kuriozity V.

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Haluze, blbosti, kuriozity V.

Odosla┼ąod miroja » 17 Okt 2018, 18:17

Samo ze si spominam :-) :-) :-)
Viezt sa vo vlecke malo svoje caro, zvlast ak som mohol sediet uplne na prednom sedadle vlavo a mat vyhlad skoro ako sofer. Romantika skoncila v zime, ked vacsinou v tychto vleckach bolo len o par stupnov teplejsie ako vonku, pretoze aj ked bol v nich bufik, moc som ho nezazil zapnuty. Neviem ci sa sprievodcovi nechcelo, nevedel to (sprievodcovia boli vacsinou zeny), alebo setrili naftou.
Este si spominam, ze TRO-cka mala fakt tvrde pera. Stacilo sediet uplne vzadu a pri nerovnosti na ceste a primeranej rychlosti sme celkom pekne leietali :-) (vo veku 8-10 rokov).
miroja
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 1898
Vek: 56.52
Zalo┼żen├Ż: 01.02.2010

Odosla┼ąod mr.dred » 17 Okt 2018, 18:18

:D sed├íval som na motore vpredu pri vodi─Źovi... vzad┼íie som g┼Ľ┼Ľcal jak Boborovsk├Ż :lol: :lol: :lol:
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2489
Vek: 53.44
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod Milos66 » 17 Okt 2018, 18:24

miroja nap├şsal:Stacilo sediet uplne vzadu a pri nerovnosti na ceste a primeranej rychlosti sme celkom pekne leietali :-) (vo veku 8-10 rokov).

Jo jo. Sta─Źilo sedie┼ą na ┼íkolskom v├Żlete na zadnej n├íprave a lietali sme a┼ż ku sie┼ąkam na bato┼żinu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3791
Vek: 52.39
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod 5ko » 17 Okt 2018, 19:02

A na zadnej n├íprave bola tzv. ┼ítvorka- sedadl├í oproti sebe a tie boli vyhraden├ę v rann├Żch spojoch pre kart├írov,nik in├Ż nemal ┼íancu si tam sadn├║┼ą. :D
A nezabudnem nikdy, ako raz jedn├ęmu dedkovi vystrelilo pri tom natriasan├ş ┼ítopel z demi┼ż├│na s medoky┼íom a ten sa zapichol do smrekolitov├ęho plaf├│nu a babka vedla neho sa po┼í┼ąala,tak sa zlakla.To bolo rehotu na cel├Ż de┼ł.Alebo ke─Ć sa sprievodca pom├Żlil a na t├Ż┼żdennom l├şstku robo┼íovi ┼ítikol dierku namiesto utorka u┼ż stredu a potom mu tam dop├şsal - t├íto dierka nie je dierka. :D
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8180
Vek: 62.79
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod zipaj » 17 Okt 2018, 20:45

naposledy som sa tak├Żmto viezol e┼íte asi v roku 2003 alebo 2005 kamar├ítovi na svadbu
Z├íkladn├ę parametre zosil┼łova─Źa pre kapelu? - N├şzka v├íha a ve─żk├Ż v├Żkon, v tom hluku sa aj tak v┼íetko strat├ş :-)
zipaj
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2524
Vek: 43.52
Zalo┼żen├Ż: 13.02.2011

Odosla┼ąod SIGINT » 18 Okt 2018, 08:23

Aj ja som sa tak├Żm vozil. Ja som bol ┼ík├┤lk├ír a sestra prv├í─Źka. Sed├ívali sme na pravo od vodi─Źa, aby na n├ís videl. A hlavne aby n├ís spr├ívne vysadil a nezabudol po ┼íkole nalo┼żi┼ą. :biggrin:
SIGINT
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 296
Vek: 43.34
Zalo┼żen├Ż: 28.11.2012

Odosla┼ąod helios » 19 Okt 2018, 02:36

Ja si tie┼ż na RTO autobusy pam├Ąt├ím, m┼ła v ┼łom hlavne zaujala t├í ve─żk├í p├íka motorovej brzdy (uzatv├írala v├Żfuk motora), ke─Ć autobus i┼íiel z prud┼íieho kopca, vodi─Ź potiahol p├íku a motor vtedy brzdil a vyd├íval pritom tak├Ż zvl├í┼ítny zvuk. U nov┼í├şch autobusov som sa u┼ż s nie─Źim tak├Żm nestretol.
helios
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 847
Vek: 57.14
Zalo┼żen├Ż: 02.11.2013
Paragraf: 23

Odosla┼ąod zdeno6505 » 20 Okt 2018, 07:53

Trochu zmen├şm t├ęmu.
V ─î├şne nie je ni─Ź nemo┼żn├ę! Presvied─Źame sa o tom dennodenne. Najnov┼íie sa hovor├ş o zauj├şmavom vesm├şrnom projekte. Do roku 2020 sa m├í na oblohe objavi┼ą tzv. umel├Ż mesiac, ktor├Ż postupne m├┤┼że nahradi┼ą pouli─Źn├ę osvetlenie.
Odrazia tak svetlo na ur─Źit├Ż bod na Zemi. Osvieti┼ą m├┤┼że priestor od 10 do 80ÔÇëkm. Oproti skuto─Źn├ęmu Mesiacu by mal by┼ą tzv. umel├Ż mesiac a┼ż osemkr├ít ┼żiarivej┼í├ş.

Zdroj:
K├│d: Vybra┼ą v┼íetko
https://www.cas.sk/clanok/755603/cina-ma-novy-vesmirny-projekt-lampy-nahradi-umely-mesiac/
Pr├şlohy
Zrkladlo.jpg
Amat├ęri postavili Noemovu archu, profesion├íli Titanic.
zdeno6505
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 870
Zalo┼żen├Ż: 04.08.2010

Odosla┼ąod zipaj » 20 Okt 2018, 14:23

Toto je vesm├şrny vandalizmus, nebude vidno skoro ┼żiadne hviezdy
Z├íkladn├ę parametre zosil┼łova─Źa pre kapelu? - N├şzka v├íha a ve─żk├Ż v├Żkon, v tom hluku sa aj tak v┼íetko strat├ş :-)
zipaj
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2524
Vek: 43.52
Zalo┼żen├Ż: 13.02.2011

Odosla┼ąod medved » 20 Okt 2018, 16:22

a zbohom normálny spánok...
medved
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1753
Vek: 25.26
Zalo┼żen├Ż: 02.12.2008

Odosla┼ąod Drakoush » 20 Okt 2018, 16:38

Ale pros├şm ┼Ąa Jakub, v ─î├şne nepotrebuj├║ norm├ílny sp├ínok, aspo┼ł bud├║ m├┤c┼ą otroci dlh┼íie robi┼ą :D
Drakoush
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 8836
Vek: 23.41
Zalo┼żen├Ż: 08.02.2012
Paragraf: 22

Odosla┼ąod deepspace » 30 Okt 2018, 22:55

Toto mi google videotvorca dnes zamie┼íal do pr├şbehu, zmysel pre humor mu rozhodne nech├Żba..
Pr├şlohy
Screenshot_20181030-212743_Story Video Editor.jpg
deepspace
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 238
Zalo┼żen├Ż: 18.05.2017

Odosla┼ąod 5ko » 09 Nov 2018, 16:05

Asi naozaj nie je nie─Źo s pr├şrodou ,ked u┼ż aj v Bystrici sa dar├ş figovn├şkom a dokonca v─Źera som ich videl na┼żivo aj s nov├Żmi plodmi na Moskovskej ulici pred panel├íkom.
Pr├şlohy
IMG_20181108_101449[1].jpg
IMG_20181108_101613[1].jpg
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8180
Vek: 62.79
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Odosla┼ąod hpeter » 09 Nov 2018, 16:16

dau by som si :lol:
hpeter
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Zasl├║┼żil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 1190
Vek: 34.97
Zalo┼żen├Ż: 16.06.2013

Odosla┼ąod zdeno6505 » 18 Nov 2018, 09:42

Riadite─żka v├Żskumu simulovan├ęho ┼żivota na Mesiaci.
,, Slovenka Musilov├í bude vies┼ą v┼íetky bud├║ce simulovan├ę vesm├şrne misie NASA na Havaji,,
K├│d: Vybra┼ą v┼íetko
https://www.webnoviny.sk/slovenka-musilova-bude-viest-vsetky-buduce-simulovane-vesmirne-misie-nasa-na-havaji/

Na ┼íiestu NASA misiu mal p├┤vodne putova┼ą slovensk├Ż rover, ktor├Ż bol kompletne vyvinut├Ż na Slovensku firmou RoboTech Vision s.r.o. v spolupr├íci so Slovenskou organiz├íciou pre vesm├şrne aktivity (SOSA). Namiesto toho bude rover s├║─Źas┼ąou ESA misie bud├║ci rok a v novembri tohto roku bude otestovan├Ż v ESA stredisku ESTEC v Holandsku. Rover m├í pom├┤c┼ą mojej pos├ídke s nieko─żk├Żmi vedeck├Żmi a technick├Żmi pr├ícami, vr├ítane sn├şmania ter├ęnu pre vedeck├ę ├║─Źely a zberu vzoriek. D├íta z rovera bud├║ k dispoz├şcii pre ┼ítudentov Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (FEI STU) pre ich bakal├írske a diplomov├ę pr├íce,ÔÇť uviedla Michaela Musilov├í, ktor├í p├┤sob├ş ako hos┼ąuj├║ca profesorka na ├Üstave jadrov├ęho a fyzik├ílneho in┼żinierstva (├ÜFJI) na FEI STU.
Amat├ęri postavili Noemovu archu, profesion├íli Titanic.
zdeno6505
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 870
Zalo┼żen├Ż: 04.08.2010

Odosla┼ąod StefanST » 18 Nov 2018, 10:22

Na ┼íiestu NASA misiu mal p├┤vodne putova┼ą slovensk├Ż rover ...

Ktohovie, kam s n├şm bud├║ chodi┼ą do servisu ... a ako ho ekologicky zlikviduj├║, ke─Ć dokon─Ź├ş svoju mesa─Źn├║ misiu.
StefanST
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 280
Zalo┼żen├Ż: 20.02.2012

Odosla┼ąod fery66 » 18 Nov 2018, 15:19

Bo┼żanka sa vydala! M├┤j ┼żivot u┼ż nem├í zmysel! :crying:
fery66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 979
Zalo┼żen├Ż: 04.10.2009

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 9 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist