Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Stretnutia r├ídioamat├ęrov, burzy

Stretnutia r├ídioamat├ęrov, burzy

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Stretnutia r├ídioamat├ęrov, burzy

Odosla┼ąod AndroidSK » 29 Okt 2018, 11:27

Tak... tentokr├ít t├í burza na Vajnorskej nebola moc extra... bol som druh├Ż kr├ít, a pod─ża m┼ła minule bola lep┼íia /viacej predajcov/
K├║pil som v┼íak v┼íetko ─Źo som chcel, dokonca aj nie─Źo navy┼íe :D tak┼że ├║plne zl├ę to zas nebolo.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 102
Zalo┼żen├Ż: 28.11.2014

Odosla┼ąod muziker » 09 Nov 2018, 17:48

zdenoeddie nap├şsal:Nevie niekto ako je to tento rok so stretkom v Poprade - Tatry 2018? Hladam na nete, ale info len ohladom minuleho roka. Tohto roku nic.

Slovensk├Ż zv├Ąz r├ídioamat├ęrov organizuje 44. ro─Źn├şk stretnutia r├ídioamat├ęrov TATRY 2018. Stretnutie sa uskuto─Źn├ş v d┼łoch 16.-18. novembra 2018 v hoteli Satel v Poprade. Program stretnutia bude tradi─Źn├Ż: osobn├ę stretnuia r├ídioamat├ęrov, burza, st├ínky a prezent├ície firiem s r├ídioamat├ęrskym sortimentom, odborn├ę predn├í┼íky a f├│ra a samozrejme ch├Żba┼ą nebude ani sobot┼łaj┼í├ş hamfest.

S├║─Źas┼ąou stretnutia bude aj predajn├í v├Żstava, kde bud├║ predajcovia pon├║ka┼ą r├ídioamat├ęrsky sortiment. Predajn├í v├Żstava bude otvoren├í v piatok od 14,00 do 21,00 hod. a v sobotu od 9,00 do 14,00 hod.

Zo Slovenska pr├şde firma Anico, ktor├í je zn├íma svojimi priazniv├Żmi cenami r├ídioamat├ęrskych zariaden├ş.

─Äal┼í├şm predajcom bude ofici├ílny z├ístupca ICOM pre Slovensko - firma Sound Design - hamTech. Prinesie najnov┼íie zariadenia od firmy ICOM vr├ítane transceivrov IC-7300 a IC-7610.

Aj tento rok pr├şde z OK tradi─Źn├Ż vystavovate─ż - firma HCS, dovozca zariaden├ş ICOM.

Po nieko─żk├Żch rokoch pr├şde op├Ą┼ą do Popradu Petr OK1CZ so svojou firmou DD Amtek, ktor├í pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment r├ídioamat├ęrskych zariaden├ş a pr├şslu┼íenstva od r├┤znych v├Żrobcov.

A z Ma─Ćarska k n├ím op├Ą┼ą zav├şta predajca PMR.hu, ktor├Ż sa venuje oblasti VKV/UKV FM a CB.

Okrem toho nebud├║ ch├Żba┼ą ani men┼í├ş vystavovatelia a burzovn├şci. Samozrejme, samostatn├Ż st├ínok bude ma┼ą Slovensk├Ż zv├Ąz r├ídioamat├ęrov, v ktorom bude fungova┼ą QSL slu┼żba, bude mo┼żnos┼ą zaplati┼ą ─Źlensk├ę na bud├║ci rok, predplatn├ę R├ídio┼żurn├ílu, ─Źi zak├║pi┼ą DVD TATRY 2018.
Pr├şlohy
logo_tatry2018.jpg
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 5918
Vek: 70.31
Zalo┼żen├Ż: 10.03.2009

Odosla┼ąod zdenoeddie » 09 Nov 2018, 20:48

Ked stihnem doklast plavajucu podlahu, tak sa tam asi v sobotu objavim :wink:
zdenoeddie
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 3748
Vek: 20.13
Zalo┼żen├Ż: 25.07.2009

Odosla┼ąod AndroidSK » 18 Nov 2018, 00:30

D├ívam do pozornosti aj tak├║to v├Żstavu, s├şce to nie je priamo burza, no s├║vis├ş to s elektronikou a 3D tla─Źou. Je to 1. ro─Źn├şk tak ktovie ─Źo to bude... Popravde, na nete som o tom ni─Ź nena┼íiel (dozvedel som sa o tom n├íhodou z PC revue).

Edit: tak som nakoniec predsa len ─Źosi na┼íiel :D Tu je link aj s programom. Len by ma zauj├şmalo, odkia─ż zobrali fotky, preto┼że na Vajnorsk├║ sa to dos┼ą podob├í :rolleyes: a toto je vraj prv├Ż ro─Źn├şk (┼żeby photoshop?)
Pr├şlohy
ba_3d.PNG
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod helios » 18 Nov 2018, 01:49

Tie fotky s├║ z minul├ęho roka, kedy tam bola z├írove┼ł aj burza elektroniky. Bol som tam tie┼ż pozrie┼ą.
helios
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 857
Vek: 57.48
Zalo┼żen├Ż: 02.11.2013
Paragraf: 23

Odosla┼ąod AndroidSK » 18 Nov 2018, 10:15

A ako to hodnotis? Stalo to za nieco?
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod helios » 19 Nov 2018, 00:29

Ak si nad┼íenec tejto technol├│gie, alebo chce┼í na za─Źiatok k├║pi┼ą d├íku stavebnicu, tu ich bude viac typov. Naviac sa m├┤┼że┼í s predajcami poradi┼ą, ─Źo by bolo pre tvoje potreby najvhodnej┼íie. Je v┼żdy lep┼íie sa poradi┼ą s ─Źlovekom, ktor├Ż dan├║ ma┼íinu m├í a pozn├í ju z praxe, ako len prezera┼ą reklamn├ę materi├íly na let├íkoch, alebo na nete.
helios
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod AndroidSK » 20 Nov 2018, 00:16

Super, vdaka za odpoved, urcite sa tam zastavim. Sice sa 3D tlacou moc nezaoberam (zatial), no uz som uvazoval nad 3D tlaciarnou... pretoze je to oblast, v ktorej by som chcel trocha napredovat. A ked to ma clovek pozerat a vybrat si na nete, tak je tam prilis vela informacii.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen

Odosla┼ąod muziker » 27 Nov 2018, 20:35

Z├íujemci z radov bratislavsk├Żch (ale aj mimobratislavsk├Żch) r├ídioamat├ęrov ak nem├íte napl├ínovan├Ż lep┼í├ş program, je tu ponuka na jubilejn├ę, teda desiate predviano─Źn├ę stretnutie:
Asi :) najbli┼ż┼íie stretnutie r├ídioamat├ęrov bude jubilejn├ę predviano─Źn├ę - u┼ż 10. stretnutie r├ídioamat├ęrov v Petr┼żalke. Stretnutie sa bude kona┼ą v utorok 18. decembra 2018 o 15,30 hod. v kaviarni Maxoo v budove p├┤vodn├ęho s├şdla Slovensk├ęho Zv├Ązu R├ídioamat├ęrov v Bratislave na Wolkrovej 4. Program stretnutia je u┼ż tradi─Źn├Ż - rozhovory s priate─żmi a tombola. V ponuke bude gul├í┼í a ob─Źerstvenie pod─ża v├Żberu a chuti.
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod muziker » 10 Dec 2018, 15:19

Tu┼í├şm v najbli┼ż┼íiu sobotu (15. decembra od 8:00 do 12:00) bude akcia pre milovn├şkov b├║rz v BA na Vajnorskej 21. :)
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod daqq » 14 Dec 2018, 21:05

Upozornujem, ze zajtra sa kona burza! Dojdite!
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.
daqq
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 2385
Vek: 31.19
Zalo┼żen├Ż: 10.06.2008

Odosla┼ąod muziker » 26 Dec 2018, 17:54

Ak by sa niekto z okolia TN ve─żmi nudil doma koncom roka (v sobotu), tak m├í mo┼żnos┼ą z├íjs┼ą na burzu ...:)
Tak ako ka┼żd├Ż rok, aj teraz V├ís OCBR poz├Żva na koncoro─Źn├ę stretnutie a burzu, ktor├í sa bude kona┼ą 29.12.2018 od 8,00 do 12,00hod. v Tren─Źianskej Teplej, miestna ─Źas┼ą DOBR├ü, v priestoroch starej ┼íkoly. Pr├ş─Ćte sa stretn├║┼ą s priate─żmi a pozrie┼ą burzu.
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod MAKOSYS » 06 Jan 2019, 00:04

Pra┼żsk├ę radioamat├ęrsk├ę setk├ín├ş - burza v s├íle Odborn├ęho u─Źili┼ít─Ť, U─Ź┼łovsk├í 1, Praha 9 - Hrdlo┼Öezy (Jarov) od 8 do 12 h, sobota 19. 1. 2019
Dal┼í├ş term├şny: 16. 3. 2019
info
http://ok1kfx.sweb.cz
ÔÇ×H─żad├íme nepoznan├ę, spozn├ívame neh─żadan├ę. Str├ícame to cenn├ę, cen├şme si a┼ż straten├ę. Milujeme v┼íetko zradn├ę a zr├ídzame milovan├ę.ÔÇŁ
Pozdravuje Vás Martin(KUBO)
MAKOSYS
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 537
Zalo┼żen├Ż: 23.01.2016

Odosla┼ąod E001 » 25 Jan 2019, 10:31

Kalend├ír pre skaln├Żch na Vajnorskej:
Pr├şlohy
burza.jpg
SONY je SONY, ale bol som nevern├Ż - zos├şk a CD som vymenil za AKAI...
E001
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 891
Vek: 61.81
Zalo┼żen├Ż: 18.11.2012

Odosla┼ąod helios » 25 Jan 2019, 20:49

D├şk, ulo┼żil som si ho. Pred t├Ż┼żd┼łom som po rozpise p├ítral na str├ínke kultur├íku aj M─î, ale m├írne.
helios
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen

Odosla┼ąod muziker » 05 Feb 2019, 19:37

S├şce e┼íte je dos┼ą ─Źasu, ale ...
Centrum vo─żn├ęho ─Źasu na Orgov├ínovej ul. 5 v Ko┼íiciach (na Terase, ne─Ćaleko mestsk├ęho magistr├ítu, elektri─Źka ─Ź.6 :) ) a r├ídioklub OM3KWM usporiadaj├║ v sobotu d┼ła 23.3.2019 jubilejn├ę 20. stretnutie r├ídioamat├ęrov v Ko┼íiciach so za─Źiatkom o 9,00 hod.
S├║─Źas┼ąou bude aj obvykl├í burza a pr├şde aj firma ANICO Slovakia. Tak ako vlani neprinesie so sebou cel├Ż sortiment v├Żrobkov, ale len to, ─Źo si r├ídioamat├ęri objednaj├║ pred stretnut├şm a to ─Źo maj├║ na sklade. Na stretnut├ş si bude mo┼żn├ę objedna┼ą ─Ćal┼íie zariadenia s v├Żhodnou z─żavnenou cenou a tie dostan├║ potom po┼ítou.
Po otvoren├ş a prednesen├ş aktu├ílnych r├ídioamat├ęrskych inform├íci├ş bud├║ nasledova┼ą tradi─Źn├ę predn├í┼íky s r├ídioamat├ęrskou t├ęmatikou a sch├┤dzka ─Źlenov a priaznivcov ties┼łovej slu┼żby A.R.E.S.
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod muziker » 22 Mar 2019, 20:16

Chyst├í sa niekto z tu pr├ştomn├Żch r├ídioamat├ęrov na zajtraj┼íie ko┼íick├ę HAM stretnutie ?
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen

Odosla┼ąod JanoP » 22 Mar 2019, 21:03

Nie. OM8 je DX z OM1 :biggrin:

Upravene, hams pochopia.
Naposledy upravil JanoP d┼ła 22 Mar 2019, 21:11, celkovo upraven├ę 2 kr├ít.
Sorrow Throughout the Nine Worlds
JanoP
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1646
Zalo┼żen├Ż: 24.09.2009

Odosla┼ąod Merak » 22 Mar 2019, 21:10

In├í─Ź zajtra je aj v BA burza na Vajnorskej.
┼żivot je ako s├şnusovka, raz si hore, raz si dolu, a medzit├Żm si dvakr├ít na nule
pon├║kam na predaj: http://svetelektro.com/Forum/predam-pop ... art40.html
P.S.: sk├┤r som vedel zapoji┼ą vidlicu a z├ísuvku ako rozpr├íva┼ą
Merak
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 6435
Vek: 39.39
Zalo┼żen├Ż: 10.07.2012
Paragraf: 24

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: jenda23 a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist