Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Stretnutia rádioamatérov, burzy

Stretnutia rádioamatérov, burzy

Kecajte o čom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Stretnutia rádioamatérov, burzy

Odoslaťod AndroidSK » 29 Okt 2018, 11:27

Tak... tentokrát tá burza na Vajnorskej nebola moc extra... bol som druhý krát, a podľa mňa minule bola lepšia /viacej predajcov/
Kúpil som však všetko čo som chcel, dokonca aj niečo navyše :D takže úplne zlé to zas nebolo.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Stály člen
Stály člen
Založený: 28.11.2014

Odoslaťod muziker » 09 Nov 2018, 17:48

zdenoeddie napísal:Nevie niekto ako je to tento rok so stretkom v Poprade - Tatry 2018? Hladam na nete, ale info len ohladom minuleho roka. Tohto roku nic.

Slovenský zväz rádioamatérov organizuje 44. ročník stretnutia rádioamatérov TATRY 2018. Stretnutie sa uskutoční v dňoch 16.-18. novembra 2018 v hoteli Satel v Poprade. Program stretnutia bude tradičný: osobné stretnuia rádioamatérov, burza, stánky a prezentácie firiem s rádioamatérskym sortimentom, odborné prednášky a fóra a samozrejme chýbať nebude ani sobotňajší hamfest.

Súčasťou stretnutia bude aj predajná výstava, kde budú predajcovia ponúkať rádioamatérsky sortiment. Predajná výstava bude otvorená v piatok od 14,00 do 21,00 hod. a v sobotu od 9,00 do 14,00 hod.

Zo Slovenska príde firma Anico, ktorá je známa svojimi priaznivými cenami rádioamatérskych zariadení.

Ďalším predajcom bude oficiálny zástupca ICOM pre Slovensko - firma Sound Design - hamTech. Prinesie najnovšie zariadenia od firmy ICOM vrátane transceivrov IC-7300 a IC-7610.

Aj tento rok príde z OK tradičný vystavovateľ - firma HCS, dovozca zariadení ICOM.

Po niekoľkých rokoch príde opäť do Popradu Petr OK1CZ so svojou firmou DD Amtek, ktorá ponúka široký sortiment rádioamatérskych zariadení a príslušenstva od rôznych výrobcov.

A z Maďarska k nám opäť zavíta predajca PMR.hu, ktorý sa venuje oblasti VKV/UKV FM a CB.

Okrem toho nebudú chýbať ani menší vystavovatelia a burzovníci. Samozrejme, samostatný stánok bude mať Slovenský zväz rádioamatérov, v ktorom bude fungovať QSL služba, bude možnosť zaplatiť členské na budúci rok, predplatné Rádiožurnálu, či zakúpiť DVD TATRY 2018.
Prílohy
logo_tatry2018.jpg
muziker
muziker
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen
Vek: 70.13
Založený: 10.03.2009

Odoslaťod zdenoeddie » 09 Nov 2018, 20:48

Ked stihnem doklast plavajucu podlahu, tak sa tam asi v sobotu objavim :wink:
zdenoeddie
Obrázok používateľa
Power user
Power user
Vek: 19.94
Založený: 25.07.2009

Odoslaťod AndroidSK » 18 Nov 2018, 00:30

Dávam do pozornosti aj takúto výstavu, síce to nie je priamo burza, no súvisí to s elektronikou a 3D tlačou. Je to 1. ročník tak ktovie čo to bude... Popravde, na nete som o tom nič nenašiel (dozvedel som sa o tom náhodou z PC revue).

Edit: tak som nakoniec predsa len čosi našiel :D Tu je link aj s programom. Len by ma zaujímalo, odkiaľ zobrali fotky, pretože na Vajnorskú sa to dosť podobá :rolleyes: a toto je vraj prvý ročník (žeby photoshop?)
Prílohy
ba_3d.PNG
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Stály člen
Stály člen

Odoslaťod helios » 18 Nov 2018, 01:49

Tie fotky sú z minulého roka, kedy tam bola zároveň aj burza elektroniky. Bol som tam tiež pozrieť.
helios
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Vek: 57.3
Založený: 02.11.2013
Paragraf: 23

Odoslaťod AndroidSK » 18 Nov 2018, 10:15

A ako to hodnotis? Stalo to za nieco?
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Stály člen
Stály člen

Odoslaťod helios » 19 Nov 2018, 00:29

Ak si nadšenec tejto technológie, alebo chceš na začiatok kúpiť dáku stavebnicu, tu ich bude viac typov. Naviac sa môžeš s predajcami poradiť, čo by bolo pre tvoje potreby najvhodnejšie. Je vždy lepšie sa poradiť s človekom, ktorý danú mašinu má a pozná ju z praxe, ako len prezerať reklamné materiály na letákoch, alebo na nete.
helios
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Vek: 57.3
Založený: 02.11.2013
Paragraf: 23

Odoslaťod AndroidSK » 20 Nov 2018, 00:16

Super, vdaka za odpoved, urcite sa tam zastavim. Sice sa 3D tlacou moc nezaoberam (zatial), no uz som uvazoval nad 3D tlaciarnou... pretoze je to oblast, v ktorej by som chcel trocha napredovat. A ked to ma clovek pozerat a vybrat si na nete, tak je tam prilis vela informacii.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obrázok používateľa
Stály člen
Stály člen

Odoslaťod muziker » 27 Nov 2018, 20:35

Záujemci z radov bratislavských (ale aj mimobratislavských) rádioamatérov ak nemáte naplánovaný lepší program, je tu ponuka na jubilejné, teda desiate predvianočné stretnutie:
Asi :) najbližšie stretnutie rádioamatérov bude jubilejné predvianočné - už 10. stretnutie rádioamatérov v Petržalke. Stretnutie sa bude konať v utorok 18. decembra 2018 o 15,30 hod. v kaviarni Maxoo v budove pôvodného sídla Slovenského Zväzu Rádioamatérov v Bratislave na Wolkrovej 4. Program stretnutia je už tradičný - rozhovory s priateľmi a tombola. V ponuke bude guláš a občerstvenie podľa výberu a chuti.
muziker
muziker
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen

Odoslaťod muziker » 10 Dec 2018, 15:19

Tuším v najbližšiu sobotu (15. decembra od 8:00 do 12:00) bude akcia pre milovníkov búrz v BA na Vajnorskej 21. :)
muziker
muziker
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen

Odoslaťod daqq » 14 Dec 2018, 21:05

Upozornujem, ze zajtra sa kona burza! Dojdite!
Outsource your thinking: Get religious!
Zistenie: Ked robite sucasne v C, C++, C#, Matlabe, trocha pokukujete po VHDL, sialenstvo nemoze byt daleko...este stastie, ze som lietadlo a nemam tieto problemy.
daqq
Obrázok používateľa
Power user
Power user
Vek: 31.01
Založený: 10.06.2008

Odoslaťod muziker » 26 Dec 2018, 17:54

Ak by sa niekto z okolia TN veľmi nudil doma koncom roka (v sobotu), tak má možnosť zájsť na burzu ...:)
Tak ako každý rok, aj teraz Vás OCBR pozýva na koncoročné stretnutie a burzu, ktorá sa bude konať 29.12.2018 od 8,00 do 12,00hod. v Trenčianskej Teplej, miestna časť DOBRÁ, v priestoroch starej školy. Príďte sa stretnúť s priateľmi a pozrieť burzu.
muziker
muziker
Obrázok používateľa
Ultimate člen
Ultimate člen

Odoslaťod MAKOSYS » 06 Jan 2019, 00:04

Pražské radioamatérské setkání - burza v sále Odborného učiliště, Učňovská 1, Praha 9 - Hrdlořezy (Jarov) od 8 do 12 h, sobota 19. 1. 2019
Další termíny: 16. 3. 2019
info
http://ok1kfx.sweb.cz
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin(KUBO)
MAKOSYS
Obrázok používateľa
Pokročilý člen
Pokročilý člen
Založený: 23.01.2016

Predchádzajúca

Naspäť na Voľná téma

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Drakoush a 3 hostí.

Forums ©
Autor stránky je Ondrej Závodský(zawin), o graficky design sa stará Ľuboš Fabo(BUFU).

TOPlist