Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Stretnutia r├ídioamat├ęrov, burzy

Stretnutia r├ídioamat├ęrov, burzy

Kecajte o ─Źom chcete...

Moderátori: mirosne, Moderátori

Re: Stretnutia r├ídioamat├ęrov, burzy

Odosla┼ąod AndroidSK » 29 Okt 2018, 11:27

Tak... tentokr├ít t├í burza na Vajnorskej nebola moc extra... bol som druh├Ż kr├ít, a pod─ża m┼ła minule bola lep┼íia /viacej predajcov/
K├║pil som v┼íak v┼íetko ─Źo som chcel, dokonca aj nie─Źo navy┼íe :D tak┼że ├║plne zl├ę to zas nebolo.
Volaj ma Michal!
AndroidSK
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 86
Zalo┼żen├Ż: 28.11.2014

Odosla┼ąod muziker » 09 Nov 2018, 17:48

zdenoeddie nap├şsal:Nevie niekto ako je to tento rok so stretkom v Poprade - Tatry 2018? Hladam na nete, ale info len ohladom minuleho roka. Tohto roku nic.

Slovensk├Ż zv├Ąz r├ídioamat├ęrov organizuje 44. ro─Źn├şk stretnutia r├ídioamat├ęrov TATRY 2018. Stretnutie sa uskuto─Źn├ş v d┼łoch 16.-18. novembra 2018 v hoteli Satel v Poprade. Program stretnutia bude tradi─Źn├Ż: osobn├ę stretnuia r├ídioamat├ęrov, burza, st├ínky a prezent├ície firiem s r├ídioamat├ęrskym sortimentom, odborn├ę predn├í┼íky a f├│ra a samozrejme ch├Żba┼ą nebude ani sobot┼łaj┼í├ş hamfest.

S├║─Źas┼ąou stretnutia bude aj predajn├í v├Żstava, kde bud├║ predajcovia pon├║ka┼ą r├ídioamat├ęrsky sortiment. Predajn├í v├Żstava bude otvoren├í v piatok od 14,00 do 21,00 hod. a v sobotu od 9,00 do 14,00 hod.

Zo Slovenska pr├şde firma Anico, ktor├í je zn├íma svojimi priazniv├Żmi cenami r├ídioamat├ęrskych zariaden├ş.

─Äal┼í├şm predajcom bude ofici├ílny z├ístupca ICOM pre Slovensko - firma Sound Design - hamTech. Prinesie najnov┼íie zariadenia od firmy ICOM vr├ítane transceivrov IC-7300 a IC-7610.

Aj tento rok pr├şde z OK tradi─Źn├Ż vystavovate─ż - firma HCS, dovozca zariaden├ş ICOM.

Po nieko─żk├Żch rokoch pr├şde op├Ą┼ą do Popradu Petr OK1CZ so svojou firmou DD Amtek, ktor├í pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment r├ídioamat├ęrskych zariaden├ş a pr├şslu┼íenstva od r├┤znych v├Żrobcov.

A z Ma─Ćarska k n├ím op├Ą┼ą zav├şta predajca PMR.hu, ktor├Ż sa venuje oblasti VKV/UKV FM a CB.

Okrem toho nebud├║ ch├Żba┼ą ani men┼í├ş vystavovatelia a burzovn├şci. Samozrejme, samostatn├Ż st├ínok bude ma┼ą Slovensk├Ż zv├Ąz r├ídioamat├ęrov, v ktorom bude fungova┼ą QSL slu┼żba, bude mo┼żnos┼ą zaplati┼ą ─Źlensk├ę na bud├║ci rok, predplatn├ę R├ídio┼żurn├ílu, ─Źi zak├║pi┼ą DVD TATRY 2018.
Pr├şlohy
logo_tatry2018.jpg
muziker
muziker
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 5811
Vek: 69.96
Zalo┼żen├Ż: 10.03.2009

Odosla┼ąod zdenoeddie » 09 Nov 2018, 20:48

Ked stihnem doklast plavajucu podlahu, tak sa tam asi v sobotu objavim :wink:
zdenoeddie
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 3692
Vek: 19.77
Zalo┼żen├Ż: 25.07.2009

Predchádzajúca

Nasp├Ą┼ą na Vo─żn├í t├ęma

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 4 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist