Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • Po naplnen├ş USB kl├║─Źa ┼żiada form├ítovanie,pre─Źo?

Po naplnen├ş USB kl├║─Źa ┼żiada form├ítovanie,pre─Źo?

Procesory, grafick├ę karty, mati─Źn├ę dosky, pevn├ę disky,...

Moderátori: psichac, Moderátori

Po naplnen├ş USB kl├║─Źa ┼żiada form├ítovanie,pre─Źo?

Odosla┼ąod 5ko » 06 Dec 2018, 23:03

Ahojte,
nahr├íval som s├║bory do micro SD karty 4Gb cez redukciu USB a po zaplnen├ş mi vyp├şsalo, ┼że disk je potrebn├ę sform├ítova┼ą a pri prezret├ş vlastnost├ş uk├í┼że celkom pln├Ż disk a voln├ę miesto -0,pou┼żit├ę - 0. Neuk├í┼że ┼żiadne s├║bory len t├║ tabulku o form├ítovan├ş. 8O
Viem , ┼że ak potvrd├şm form├ítovanie, tak to v┼íetko vyma┼że, ale in├í mo┼żnos┼ą tam nie je, tak neviem ─Źo s t├Żm.Rob├ş to aj na inom PC.
Ka┼żd├í rada dobr├í. :wink:
/OS -XP /
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user
Pr├şspevky: 8313
Vek: 63.05
Zalo┼żen├Ż: 18.02.2010

Re: Po naplnen├ş USB kl├║─Źa ┼żiada form├ítovanie,pre─Źo?

Odosla┼ąod mr.dred » 06 Dec 2018, 23:47

A - vadná karta
B - vadná redukcia
C - vadn├Ż ovl├ída─Ź WIN ? - ale ke─Ć aj na inom PC vada, tak nie...

...daj najprv naform├ítova┼ą a potom zapisuj..

v├şrus neh─żadaj... Windows je v├şrus :mrgreen:

N├íjdi u v├Żrobcu karty nejak├║ utilitu na obnovu/form├ít...mo┼żno sa preberie

Ako tak├ęto zariadenie recyklova┼ą ? (karta) plast/kov/mix ??? ...zakopn├║┼ą pod koberec?
Ne┼íikovn├ş elektrik├íri maj├║ ob─Źas tak├║ zvl├í┼ítnu iskru v oku.
mr.dred
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2709
Vek: 53.69
Zalo┼żen├Ż: 17.08.2011

Odosla┼ąod 5ko » 07 Dec 2018, 00:32

:wink: sa ti povie, zahodi┼ą pod kobrec,ked tam m├í┼í milion fotiek :wink:
P├ír kr├ít to upozornilo, ┼że - oneskoren├Ż z├ípis, d├íta sa neulo┼żili,...ak to bolo viac fotiek naraz,ale po jednom to i┼ílo, a┼ż zrazu bum a tma. :mrgreen:
Lenivos┼ą je matka pokroku.Leniv├Ż ─Źlovek rozm├Ż┼íla,ako by si robotu u─żah─Źil a tak nie─Źo vyn├íjde.
Ku ka┼żd├ęmu ─Ź├şnskemu v├Żrobku by mali pribali┼ą jedn├ęho ─Ź├ş┼łana, aby som ho mohol nakopa┼ą do ....,ked sa to pokaz├ş.
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod Radus » 07 Dec 2018, 00:47

Mo┼żno by st├ílo za to pou┼żi┼ą nie─Źo na obnovu s├║borov. Mo┼żno Recuva alebo Drive Rescue z toho dok├í┼żu nie─Źo zachr├íni┼ą...
Radus
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 946
Vek: 36.97
Zalo┼żen├Ż: 27.10.2009

Odosla┼ąod 5ko » 07 Dec 2018, 00:51

Vysk├║┼íam ─Źokolvek ak to pom├┤┼że, ale zauj├şma ma , pre─Źo to urob├ş?
Jednoducho ak sa zaplnila karta, tak pre─Źo v┼íetko zmizlo a u┼ż ani neuk├í┼że v grafe vo vlastnostiach, kolko percent je voln├Żch, ─Źi zaplnen├Żch,ale rovno ┼żiada form├ítovanie. :wink:
U┼ż ma v├┤bec nepust├ş k ─Źomukolvek v tom USB /ext. zariadenie /Syst├ęm ho najde, uk├í┼że ┼że je tam, ale rovno p├Żta sform├ítova┼ą.
Je to v├şrus? / z├ílohoval som d├íta s viacer├Żch star├Żch a po┼íkoden├Żch HDD,─Źo sa dalo./
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod mirosne » 07 Dec 2018, 01:50

K─żudne to form├ítni,ale ni─Ź tam u┼ż nezapisuj,aby neprep├şsalo p├┤vodn├ę s├║bory.In├ę ti u┼ż vlastne ani neost├íva,lebo karta je v :butthead:
Potom ti v SS d├ím program,ktor├Ż ti obnov├ş s├║bory.V┼íetko ti vysvetl├şm,sn├í─Ć sa to podar├ş,ke─Ć WIN vid├ş kartu.Alebo ti to urob├şm na dia─żku cez team wiever.
mirosne
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 4625
Zalo┼żen├Ż: 07.09.2009
Paragraf: 23

Odosla┼ąod 5ko » 07 Dec 2018, 02:09

OK ,pošli mi ten program, skúsim to .
Nech├ípem ,pre─Źo to takto urob├ş , u┼ż druh├í karta, ─Źo mi odi┼íla po zaplnen├ş,jednoducho bez upozornenia, ┼że je pln├í, a zrazu je ne─Źitateln├í.
Ide mi o to, ─Źi je to chyba kariet,alebo SW v PC....?V ─Źom je kurv├ştko?
5ko
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Power user
Power user

Odosla┼ąod romiadam » 07 Dec 2018, 02:58

5ko, daj potom vediet ze ako si dopadol, ci ti mirosne dokazal pomoct a aky to bol program. Takato rada za vzdy zide, toto sa mose stat hocikomu.
Prep├í─Źte mi za diakritiku a preklepy - v├Ą─Ź┼íinou p├ş┼íem z mobilu a ENG klavesnice.
(v├Żroky nemenovan├ęho ─Źlena f├│ra:) ...z├íklady elektrotechniky ovl├ídam dokonale, tak napr. tak├Ż tyristor neviem ako presne funguje
romiadam
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2451
Zalo┼żen├Ż: 09.04.2008

Odosla┼ąod mirosne » 07 Dec 2018, 09:18

Program je GetDataBack for NTFS & FAT v4.33.(najviac sa osved─Źil,sk├║┼íal som ich viac)

5ko nap├şsal:Ide mi o to, ─Źi je to chyba kariet,alebo SW v PC....?V ─Źom je kurv├ştko?

┼Ąa┼żko poveda┼ą,m├┤┼żeto by┼ą chyba SD,nespr├ívne odp├íjanie HW,vadn├Ż zdroj PC.... :pain:
Neraz sa mi stalo,┼że som dal na SD fotky,potom som ich skontroloval,bezpe─Źne som odpojil SD a vytiahol von.Na druh├Ż de┼ł som za┼żil presne toto,─Źo ty.Pomohol format a ten program,samozrejme som u┼ż na t├║ kartu ni─Ź neukladal.Rad┼íej vyp├ílim na DVD a ─Ćal┼íie z├ílohy si rob├şm na extern├Ż HDD.Tie citlivej┼íie d├íta uklad├ím na e┼íte jeden HDD,─Źi┼że z├ílohy s├║ na DVD a dvoch HDD.(istota je gu─żomet :lol: )

Máš SS. :wink:
mirosne
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Moderator
Moderator
Pr├şspevky: 4625
Zalo┼żen├Ż: 07.09.2009
Paragraf: 23

Nasp├Ą┼ą na Hardv├ęr

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist