Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • DD2 vs. DD6

DD2 vs. DD6

El. inštalácie, NN a VN rozvody, El. stroje

Moderátori: Drakoush, Moderátori

DD2 vs. DD6

Odosla┼ąod Uere » 04 Jan 2019, 14:00

Zdrav├şm v├ís chcel by som sa op├Żta┼ą viete mi niekto poradi┼ą ─Źo sa viac oplat├ş.
Ide o to ┼że m├ím tepeln├ę ─Źerpadlo ako alternat├şvny zdroj k├║renia no hlavn├Żm zdrojom ost├íva kotol na pevn├ę palivo tarif moment├ílne DD2. Ak som pochopil spr├ívne na str├ínkach SSE DD6ku je dobre po┼żiada┼ą pri vykurovan├ş T─î tz ak sp├ílim povedzme nad 10 000 kWh (pr├şklad). Len┼że ja budem moment├ílne vyu┼ż├şva┼ą T─î iba v prechodnom obdob├ş a cez leto na ohrev TUV (tak┼że sp├ílim povedzme max 5000kwh) Vie mi niekto poradi┼ą ─Źi sa oplat├ş prejs┼ą na DD6 nez├ívisle od toho ko─żko kwh ro─Źne sp├ílim ?
Uere
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Zalo┼żen├Ż: 04.01.2019

Re: DD2 vs. DD6

Odosla┼ąod lop13 » 04 Jan 2019, 15:59

To je tazko povedat. To si budes musiet spocitat kolko v akom case spalis. Ja mam podobnu spotrebu a podobne podmienky, ked som si to prepocital, tak sa mi to neoplatilo.
lop13
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 261
Vek: 37.17
Zalo┼żen├Ż: 11.01.2009

Odosla┼ąod Uere » 05 Jan 2019, 00:10

Ale je to teda tak ┼że prejs┼ą sa oplat├ş na DD6 iba v pr├şpade ┼że sp├ílim nad ur─Źit├║ hranicu kWh ano ? :)
Uere
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 2
Zalo┼żen├Ż: 04.01.2019

Odosla┼ąod lamo828 » 10 Jan 2019, 22:48

Si otvor cennik a porovnaj si ceny DD2 vs DD6 a zvaz co je pre Teba prijatelnejsie resp Ti viac vyhovuje. Tiez pocitaj s tym ze 2 hodiny denne bude TC bez el. energie cize bude stat. Samozrejme vzdy iba hodinu. Presne cas kedy bude bez el. zistis u dodavatela podla kodu z HDO.
lamo828
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 1
Vek: 37.33
Zalo┼żen├Ż: 16.08.2013
Paragraf: 23

Nasp├Ą┼ą na Silnopr├║dov├í elektrotechnika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist