Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • C├║vacie senzory

C├║vacie senzory

Ak m├íte probl├ęm s elektronikou v aute a motorke, alebo proste chcete do auta a motorky nie─Źo zapoji┼ą

Moderátori: mirosne, Moderátori

C├║vacie senzory

Odosla┼ąod AlbertEinstein » 11 Jan 2019, 22:11

Zdrav├şm.

Ned├ívno sa mi stala tak├í nehoda, ┼że som ┼ąukol do svokrov├ęho auta a trafil som to presne na senzor. ─îo ─Źert nechcel, ten sa zlomil a teraz mi to permanentne p├şska. k├║pil som druh├Ż senzor s t├Żm ist├Żm ozna─Źen├şm, zalo┼żil ho ale p├şska to st├íle. Treba zmaza┼ą chybu alebo ako pokra─Źova┼ą ? Inak je to Mercedes model C200 CDI, gener├ícia W203 Saloon model T, r.v. 2007, motoriz├ícia 90kW.

Ďakujem za všetky odpovede.
Nikto nieje najm├║drej┼í├ş a preto s├║ rady od druh├Żch tie┼ż dobr├ę. S├ím to vid├şm na sebe.
FUNKTION 1 is number 1.
Maroš Makšin
AlbertEinstein
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2079
Vek: 23.47
Zalo┼żen├Ż: 03.03.2012

Re: C├║vacie senzory

Odosla┼ąod speed » 11 Jan 2019, 22:28

Ahoj, si si isty ze je vadny len ten ktory si menil? Ma nejaku indikaciu kazdy samostatne? Mozno by som skusil odpojit aj ostatne ak k nim je pristup.
speed
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
St├íly ─Źlen
St├íly ─Źlen
Pr├şspevky: 275
Zalo┼żen├Ż: 04.12.2007

Odosla┼ąod AlbertEinstein » 12 Jan 2019, 02:11

Som si ist├Ż. Predt├Żm i┼íli v┼íetky no ten ktor├Ż som "trafil" sa vylomil z n├írazn├şku, zlomilo mi p├Ąticu, ohlo v┼íetky kontakty a cel├ę p├║zdro je prasknut├ę. Preto som zohnal druh├Ż ale aj po zalo┼żen├ş to st├íle p├şska.
Nikto nieje najm├║drej┼í├ş a preto s├║ rady od druh├Żch tie┼ż dobr├ę. S├ím to vid├şm na sebe.
FUNKTION 1 is number 1.
Maroš Makšin
AlbertEinstein
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 2079
Vek: 23.47
Zalo┼żen├Ż: 03.03.2012

Odosla┼ąod enigma » 12 Jan 2019, 11:12

sk├║s odp├íja┼ą - prip├íja┼ą jeden po jeden .... e┼íte jeden mus├ş by┼ą zl├Ż .... a t├Żmto sp├┤sobom n├íjde┼í ktor├Ż to je ....
enigma
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1680
Zalo┼żen├Ż: 24.12.2011

Odosla┼ąod Milos66 » 12 Jan 2019, 11:15

Ak s├║ origo montovan├ę z fabriky ur─Źite to ide cez riadia─Źku. Teda asi bude nutnos┼ą to da┼ą odblokova┼ą cez diagnostiku.
PC = Foobar2k = TEAC UD-H01 = Willi HA v.2.1 = Beyerdynamic T1 2g.
Gramo Rega Planar 3 = Audio-technica AT440Mlb = Actidamp MK3 v.2 = AKAI AM59 = Shan Aztec 100
Milos66
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 3913
Vek: 52.57
Zalo┼żen├Ż: 28.09.2013

Odosla┼ąod ALEKO526 » 12 Jan 2019, 12:14

Diagnostikou prejs┼ą pam├Ą┼ą chybov├Żch z├ívad resp vymaza┼ą, u niektor├Żch zna─Źiek je potrebn├Ż aj reset, na MB neviem. Ak bol po┼íkoden├Ż aj konektor, treba ho dobre skontrolova┼ą a rozmota┼ą izol├íciu cel├ęho zv├Ązku a vysk├║sa─ż k├íble na ┼ąah, dos┼ą ─Źast├Ż jav je aj to, ┼że piny sa tv├íria v konektore dobre a po zasunut├ş sa silou posun├║ do zadu.
Ak chce┼í by┼ą m├║drym, nau─Ź sa rozumne spytova┼ą, pozorne po─Ź├║va┼ą, pokojne odpoveda┼ą, a ke─Ć nem├í┼í ─Źo poveda┼ą, presta┼ł hovori┼ą.
*MADE IN CZECHOSLOVAKIA ÔÖą 1918-1992*
đöLEK╬ę.Ôäó
ALEKO526
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Nov├Ż ─Źlen
Nov├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 50
Vek: 21.85
Zalo┼żen├Ż: 13.05.2013
Paragraf: 21

Odosla┼ąod enigma » 12 Jan 2019, 17:42

Milos66 nap├şsal:Ak s├║ origo montovan├ę z fabriky ur─Źite to ide cez riadia─Źku. Teda asi bude nutnos┼ą to da┼ą odblokova┼ą cez diagnostiku.

aj aftermarket maj├║ vlastn├║ riadia─Źku .
enigma
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Ultimate ─Źlen
Ultimate ─Źlen
Pr├şspevky: 1680
Zalo┼żen├Ż: 24.12.2011

Nasp├Ą┼ą na Auto-moto elektronika

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist