Svetelektro.com

Svetelektro.com

Meno:
Heslo:
SVETELEKTRO • ESP8266 cloud aREST

ESP8266 cloud aREST

V┼íetko ─Źo sa t├Żka mikropo─Ź├şta─Źov + Sekcia Arduino

Moderátori: psichac, Moderátori

ESP8266 cloud aREST

Odosla┼ąod boro » 10 Feb 2019, 18:04

Dobr├Ż de┼ł,chcel by som vysk├║┼ía┼ą IoT a zap├í─Źil sa mi server aREST.Prihl├ísil som sa,m├ím API-key,stiahol som si potrebn├ę kni┼żnice.Ke─Ć som chcel odsk├║┼ía┼ą z Example sketch ESP8266_ cloud,tak kni┼żnica aREST nesvietila ─Źervene napriek tomu,┼że v Libraries sa nach├ídza.Ostatn├ę potrebn├ę kni┼żnice o.k.Sk├║┼íal som d├íva┼ą do Tools r├┤zne dosky ESP8266,nepomohlo.To ist├ę bolo aj s ESP32.Taktie┼ż som vysk├║┼íal r├┤zne verzie kni┼żnice aREST.
Pros├şm o radu kde by mohla by┼ą chyba.
─Äakujem pekne Boro :pain:
boro
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci
Pr├şspevky: 41
Vek: 75.93
Zalo┼żen├Ż: 10.11.2010

Re: ESP8266 cloud aREST

Odosla┼ąod boro » 10 Feb 2019, 22:48

P.S.Vid├şm,┼że u┼ż vy┼íe 40 ─żud├ş ─Ź├ştalo m├┤j dotaz.Nikto neradil.Som si vedom├Ż,┼że je to ┼ąa┼żk├ę len pod─ża popisu.Preto by som chcel poprosi┼ą niekoho,aby si t├║ kni┼żnicu stiahol a pozrel sa na ten pr├şklad ─Źo je uveden├Ż ako:ESP8266_cloud,─Źi mu bude t├í kni┼żnica aREST fungova┼ą.
─Äakujem Boro :agree:
boro
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod marioo » 10 Feb 2019, 22:57

Ak to funguje ako Blynk.cc tak nie je d├┤vod aby to ne┼ílo... mo┼żno m├í┼í zl├ę meno/heslo.. za─Źal by som s t├Żm, ─Źi ┼ąa pripoj├ş na router.. atd..

Jaj ty tam nevie┼í nahra┼ą ani k├│d s demom... sk├║s re┼ítartnu┼ą IDE.. niekedy to pom├┤┼że alebo odin┼ítalova┼ą a nanin┼ítalova┼ą...

Vysk├║┼íaj Blynk.cc je "zadarmo" a nem├í tak├ę obmedzenia ako aREST.. ve─Ć pri tom platenom strdnom programe to nie je bohvie─Źo s eventami za mesiac...
marioo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 628
Vek: 45.8
Zalo┼żen├Ż: 15.07.2012

Odosla┼ąod boro » 10 Feb 2019, 23:15

─Äakujem za radu.U┼ż to ide. :applause:
Boro
boro
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Odosla┼ąod marioo » 10 Feb 2019, 23:16

A kde bol problem?
marioo
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pokro─Źil├Ż ─Źlen
Pr├şspevky: 628
Vek: 45.8
Zalo┼żen├Ż: 15.07.2012

Odosla┼ąod boro » 14 Feb 2019, 07:32

Zdrav├şm,probl├ęm bol v tom,┼że som bol zvyknuz├Ż,┼że kni┼żnica,ke─Ć je v┼íetko o.k.svieti inak ako ─Źierne,naj─Źastej┼íie ─Źervene.V tom pr├şklade bola kni┼żnica aRest st├íle ─Źierna,St├íle som h─żadal chybu.Nesk├║sil som spusti┼ą kompil├íciu.Ke─Ć som spustil kompil├íciu,tak napriek tomu,┼że kni┼żnica bola ─Źierna,tak kompil├ícia prebehla o.k. a pr├şklad funguje.
Moja chyba 8O
Boro
boro
Obr├ízok pou┼ż├şvate─ża
Okoloid├║ci
Okoloid├║ci

Nasp├Ą┼ą na Mikropo─Ź├şta─Źe

Kto je pr├ştomn├Ż

U┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 0 host├ş.

Forums ©
Autor str├ínky je Ondrej Z├ívodsk├Ż(zawin), o graficky design sa star├í ─Żubo┼í Fabo(BUFU).

TOPlist